Foorum
2019-03-21 15:23
Võimalik, et tegu on juba varem mainitud teemaga, kuid pakun välja, et võiks postituse loojal olla võimalus kustutada sobimatuid kommentaare tema enda loodud postituses. Neid alateemasid on nii mõnigi, mille avades pead silmade jooksma üle ja scrollima kuni leiad mõne teemakohase vastuse.

Mõistan muidugi, et tsenseerimine võib mõnele vastukarva olla, kuid viimase aja foorumikangelaste käitumine paneb mind siiski seda varianti uurima.

Sincerely,
NoEx.
˅ näita rohkem ˅
2019-03-21 17:07
Sa vist pidasid silmas teemaalgataja õigusi.
Olen nõus, et läbupostitusi võiks olla teemaalgatajal võimalik kustutada, aga siin leidub ka selliseid, kelle jaoks on vaid kaks võimaliku arvamust - minu arvamus ja valearvamus ning nemad kasutaksid seda võimalust ka võimalike eriarvamuste hävitamiseks. Samuti ei pruugi mõni must-valge ja kandilise mõtlemisega teemaalgataja mõistujutust arusaada.
˅ näita rohkem ˅
2019-03-21 17:49
Eks halbu külgi on alati kõigel. Küsimus siis jääbki, mis on häirivam antud juhul. Asjade jätmine nii nagu on või mingisugune muutus.

Summutamine on samuti valik : Minimeerib kommentaari, kuid klikkides on avatav/vaadatav endiselt. Tõde või tühijutt jääb alles, kuid ei risustaks niivõrd.
˅ näita rohkem ˅
2019-03-21 19:43
Eriti tänulikud oleksid sellise muudatuse üle hoiatustes laimuteemade tegijad
˅ näita rohkem ˅
2020-05-18 13:39
Vaadates viimasel ajal foorumit, on teema endiselt aktuaalne.

Foorumis teema algatajal võiks olla õigus tema algatatud teemast läbupostitusi eemaldada.

Aga ma millegipärast ei usu, et keegi viitsib midagi muuta. Suhteliselt staatiline keskkond siin juba pikemat aega.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-18 18:10
Slave, aga kes karanteerb, et kustutatakse vaid läbu? Mõne teemaalgataja jaoks on ka kõik eriarvamused läbu. Tihti tehaksegi ju teema seleks et enda arvamus väljakuulutada ja häda neile kes julgevad vastuvaielda.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-18 18:52
See on mujal rahvusvahelistes foorumites ka levinud praktika. Läbu vs tsensuur
Ega sa oma postituste pärast ometi muretse?
˅ näita rohkem ˅
2020-05-18 19:07
Aga miks peaksin? Kui on läbu, siis mingu, aga kui teemakohase postitusega, näitab kustutaja vaid enda tegelike eesmärke või küündimatust.
Selline kustutamine suurendaks lihsalt võimalusi kellegi muttatampimiseks, sest pahatahtlikul teemaalgatajal oleks võimalik kaitsvad postitused kõrvaldada.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-18 19:10
jfjm, paraku mõne teemaalgataja jaoks liigituvad tõesti kõik eriarvamused läbu alla. ning kes oponendiga sama arvamusel, need on muidugi armetud lipitsejad suhteliselt lapsik lähenemine.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-18 19:47
Samas võib mõni postitus vaid tunduda läbuna. Mulle endale meeldib vahest selliseid konkse vette visata.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-18 23:12
Tegelikult peaks olema üldse nii, et igal ühel oma teema, kuhu ainult ise segamatult kirjutada saab. Oleks välistatud soovimatud postitused ja kõrvaline läbu
˅ näita rohkem ˅
2020-05-18 23:18
härra luukere, kas poleks siis juba mõttekas ainult iseendaga ja privaatselt suhelda? nagu naksitrall Muhv, kes endale nõudmiseni kirju saatis
˅ näita rohkem ˅
2020-05-18 23:23
Mkm, teised siis ju ei näe
˅ näita rohkem ˅
2020-05-18 23:27
Vat just, mida imet ma iseendale ikka teisi taga räägin ja sõiman
......saate ainult arvata ja oletada, mida ma teist mõtlen
˅ näita rohkem ˅
2020-05-18 23:55
õigus küll jah. aga Muhvil polnud ilmselt halvustamise fetiÅ¡it...
˅ näita rohkem ˅
2020-05-19 10:41
Siis on juba nagu facebook , kirjutad postituse ja kommentaarid keelatud,... kui postitus ei kõlba paneb adminn kuuks keelu
˅ näita rohkem ˅
2020-05-19 11:51
Sellega on nii, nagu paljude teiste teemadega isegi ühiskonnas, kus enamusele võiks meeldida mingi piirang (näiteks läbu suhtes) aga läbustajad ise ongi läbustajatena kõige häälekamad ja jääb mulje, et kedagi teist polegi ja kõik nagu oleksid läbupiiramise vastu.

Lolli jutu ajamine on ju lõbus mõnikord, aga kas kõigi teemade all? Ja mõni ronib vägisi igale poole ennast upitama, sest see võib olla otseselt tulus...
Mis juhtub, on see, et foorum kujuneb järjest kitsama seltskonna pärusmaaks, kus sisulisi asju jääb vähemaks.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-19 21:17
Teemaalgatajale kustutamisõiguse andmine oleks ohtlik. Iseasi kui foorumis oleksid moderaatorid nagu jututoas
˅ näita rohkem ˅
2020-05-19 22:58
Asi korralikult tasuliseks ja las kustutavad ....piiks piiks ja raha tuleb
˅ näita rohkem ˅
2020-05-20 00:09
Kõik räägivad õigustest a keegiei räägi kohustest
˅ näita rohkem ˅
2020-05-20 00:39
härra luukere jutus on point. kellele see postituste tsenseerimine nii elutähtis, need kindlasti oleks nõus ka maksma......näiteks selle eest, et jumala eest eriarvamusi üheski teemas poleks ja kõik määgiksid teema autorile meelepärasel viisil
˅ näita rohkem ˅
2020-05-20 09:20
Tegelikult võiks olla nii, et kustutusõigus üldse, ka enda postitustele, Võiks olla ainult vip kasutajatel ning postitus ei kustu, ainult tekst muutuks nähtamatuks. Postituse tegija jääks näha. Moderaatorid saaksid neid varjatud postitusi näha ja vajadusel kustutada või katte eemaldada.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-20 13:01
Mis on see hirm? Et offtopic lällamine kaob ära versus teiste arvamuste kaotamine?

Imal enesereklaam ei ole ka alati teine arvamus, kuni on teemas.

Kordan veel, et 1)läbustajate hääl valjeneb siin vastuseisuks 2)sellist praktikat kasutatakse edukalt rahvusvahelistes foorumites, kus arvamuste paljusus on veelgi suurem
˅ näita rohkem ˅
2020-05-20 14:28
kui kõik eriarvamuste postitajad liigitatakse imalateks reklaamijateks või lipitsejateks, siis loogiliselt kuuluksidki need kõik kustutamisele, slave'i teooria järgi.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-20 16:18
Loe uuesti ja püüa tekstist aru saada!
˅ näita rohkem ˅
2020-05-20 16:51
Ma teemaalgataja kommentaaride kustutamise õigust heaks lahenduseks ei pea.
Aga mis võiks olla, kui keegi oma postituse kustutab, siis võiks ikkagi jääda märge, et kasutaja see ja see kustutas kommentaari, muidu praegu on mõnes teemas selline mulje nagu seal keegi inimene peab üksi mingit veidrat monoloogi
˅ näita rohkem ˅
2020-05-20 17:03
aprilljuuli, ma sellega on täiesti nõus. Päris mitmes teemas jääb mulje nagu keegi räägib iseendaga
˅ näita rohkem ˅
2020-05-20 19:39
Iseenda postituste kustutamine peaks olema päris kindlasti tasuline. Siis ehk hakkatakse mõtlema, mida suust välja aetakse.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-21 17:04
olen ka korduvalt sedasama mõelnud, jfjm. kui keegi oma suurejoonelise "pläusti" jälle häbelikult ära kustutanud
˅ näita rohkem ˅
2020-05-21 18:34
Huvitav tähelepanek😅 mida täheldatakse vaid teiste puhul enda😇 (pläusti) kustutamine liigitub teemasse "eliit" jutumärkides.. Katus läks sõitma ilma juhita...
˅ näita rohkem ˅
2020-05-21 18:55
Ja pole ju vahet, kas sõiduauto, kaubaauto katus🤗..
Seekord läks sõitma liinibuss 🚌.. Kuhu kogu läbuseltskond endale piletid lunastanud on.. 🤗... Milline võiks olla lõpppeatus🧐... Ja kas 45 lehte kollektiivset meiepolesolvunudkuidigajumalapävjahumesest kollektiivispeitubjõud... Äkkikellegilantudreisijatestonvähegioidu.. Võijs siis seda kasutada
˅ näita rohkem ˅
2020-05-21 19:18
Jott, vanakoolimees, noh anna tulla või ootad järjekorda?...
Ausalt laste ja vanuritega ei väitle reeglina aga kuna oled võtnud endale hääletoru rolli anna tulla... 🤗
˅ näita rohkem ˅
2020-05-21 19:40
Ei midagi? .. 45 lehte pudi ja nüüd lõug lõunas? Huumor, satiir ja muu said otsa? Just läks lõbusaks...
˅ näita rohkem ˅
2020-05-21 19:54
Soomes on täna püha, tundub et eestis ka
˅ näita rohkem ˅
2020-05-21 20:03
Et nagu HELATORSTAI... vabandab, ajutegevuse puudumist antud teemas?
Omeri ei seganud see püha sul täna suud pruukimast teistes teemades 😇
Sa jott oled üks kaheperseline tegelane..
˅ näita rohkem ˅
2020-05-21 20:06
touch1, just sina oled see, kes hommikuks oma tekstid kustutab. spicegirliga võidu. mitte jfjm ja teised läbuklubilased. kui sa IGAS postituses iseennast ära tunned, ongi see sinu probleem. ja kui täiskasvanud naine usub, et on tegelikult hobune ning "väikeloomakliinik tervitab hobuseid" tema isikuandmete avaldamine, siis ta vajabki meditsiinilist abi

muide, kui tahad piniseda, tee seda vähemalt teemas, mida kommenteerid, mitte mõne suvalise nurga taga.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-21 20:23
Tead kallis näriline, mis on sinu ja minu vahe.. Lihtne... Sina anonüümne paljuneja käid lahmimas ja oma egot tõstmas
Kuna alaväärsus tunne tekitab vajaduse levitada oma teadmisi, ega muidu sind ei blokitud.. Palju õnne võid soovida endale ja see, et kogu keskkond on täis teie enda paljundatud infot siis ütlen VEELKORD.. ÄRGE HEEGELDAGE IMA HAIGET PEAD TEISTELE, VÄHEMALT MULLE MITTE..
Ja sina kohe kindlasti ei pinise minu kallal, selge?
Vaata ja imesta, kuidas pisike naine küll rariteetset tala kõigutas.. Kõnetasin lammast aga pihta sai kogu kollektiiv... 😇
˅ näita rohkem ˅
2020-05-21 20:25
Härrasmees muidugi vajas hädasti abi wfa ometi kätteõpitud abitus?
˅ näita rohkem ˅
2020-05-21 23:45
kass, hobuse postitus kadus jälle nagu nõiaväel alles just ähvardas sulle loomakaitsjad ukse taha saata.....aga vist mõtles ümber.ja loomulikult kustutas häbelikult postituse ära. mõned asjad ei muutu
˅ näita rohkem ˅
2020-05-21 23:50
Aww..... Mina ei kustuta, kuid minu laused on nii haavavad et need kustutatakse minu eest, enamasti koos terve postitusega
˅ näita rohkem ˅
2020-05-21 23:51
See kustutati 🤗 seega proua lammas ära nüüd üle erutu onju, hakkad veel higistama..
˅ näita rohkem ˅
2020-05-21 23:54
Capri, Üks härrasmees kustutas terve teema, sest seal mainiti seda, kes tõmbab seda nööri, mis teda käima paneb
˅ näita rohkem ˅
2020-05-21 23:57
Starterinöör?
˅ näita rohkem ˅
2020-05-21 23:57
Seal teemas üks vana mees pruukis pühade puhul suud 🤗 seega.. Jott aplaus sulle
˅ näita rohkem ˅
2020-05-22 08:30
Ma olen ka terve teema kustutanud, läbu (tõesti läbu) välja rookinud ja uuesti postitanud.
Kusjuures säilitasin kenasti viisakalt postitatud 180kraadise eriarvamuse, mida postitaja ise offtopicucs pidas.

aprilljuulile üks väga oluline tähelepanek: ettepanek õiguse andmiseks läbu kustutamiseks jääb teema algataja suhtes. Ma tõesti ei näe, et need põhiläbustajad siin ÜHTEGI teemat ise algataks, mis tagaks neile oma jutu säilimise. Tinglikult käivad kassid teiste susside sisse laskmas, ise mitte midagi arutada tahtmata. Sest ei alusta ju teemasid?!
˅ näita rohkem ˅