Foorum
2010-08-10 19:04
see roosa on ära tüütand... kas oleks äkki võimalik teha nii, et ma saaksin seda ise muuta?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 19:52
No hea idee. VIP konto omanikele kindlasti see meeldiks. Paar krooni juurde ja saavadki sellise võimaluse.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 22:04
mis sellel roosal ikka viga on?? Vip kontol paremad valikud
˅ näita rohkem ˅
2010-08-11 13:35
Mina siia mingeid muutusi ei taha, vähemalt mitte värvigamma osas.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-11 14:24
Mulle ka see roosa meeldib!
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 12:57
no rate.ee-s peaks saama neid muuta. portaali vahetamine peaks selle probleemi lahendama
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 12:50
Mitte mingil juhul punaseks, sest punane tekitab agressiivsust. Oli üks portaal kirg.ee, seal oli nii palju tülisid ja praeguseks on see koht enam-vähem bankrotis.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 16:08
Arm3 – oled sa kindel, et punane taust seda tekitas ja mitte need inimesed, kes seal suhtlesid?
kui ma peaksin tunnist tundi puhkamata olekus intensiivselt pingutama ja töötama millegi tehnilisega ja seda sellistes ruumides, kus on ühtlaselt intensiivsed värvid, mille nägemine mind väsitab, siis jah, muidugi ma väsiksin ja muutuksin millalgi närviliseks. ja kui ma peaksin sellises staadiumis internetti tulema (nt tahan neid tundeid rahustada, tulen tehtust puhkama vms) ja hakkama seal teistega (nt on nemad ka närvilised) suhtlema, siis sellega ma intensiivistaksin situatsiooni ja mh teised tunded, mis minus on.
mingit rahuldust ma sellisest suhtlemisest ei saaks. tahes tahtmata tunduksin teistele väsinud ja närviline, mille tulemusena ei teki nendel tahtmist minuga suhelda. see muidugi frustreeriks mind ja mul tekib tahtmine vastata nendele millegi sellisega, mida ma muidu teinud ei oleks. teised vastavalt ka mulle väsinult midagi ja tekivad närvilised vaidlused nendega jms.
see oli näide.
värvidest tekitatud tunded on suhtelised ja individuaalsed. see on vaieldav.
emesene oli sellest värvist väsinud. kui pandaks mingi teine, tekib teine, kes teatab, et tema on sellest tüdinenud ja pange midagi muud jne. võib-olla nad peaksid internetist puhkama
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 18:01
Iha traditsiooniline värv võib osutuda töökohal mõnele saatuslikuks.Piisab põgusast pilgust,et see äratunda
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 18:49
jfjm, selle vastu on screensaver ja metallist sahtlid (millegi vahelepanekuks)
ja ära tunda saab midagi ju see, kes sellisest protaalist muidu ka midagi teab
- kas on interneti minnes seal uudistanud vs on sealt kellegiga suhelnud (nt töölt kellegiga, tema teadmata).. vs tunneb kedagi, kes iha.ee-s suhtleb. st ta peab olema huvi tundnud selle vastu.
nii et tehke seda, mida ole teinud ja häbita. sellest, et suheldes vasakule vaatama hakatakse, ei ole ju midagi? see, kes näitama tuleb midagi, häbeneb ju. ta häbeneb seda, mida tema teinud on.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 19:35
Küsimus pole selles,et häbenetakse ihas suhtlemist,vaid,et seda tehakse töö ajal
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 21:06
jfjm - nu mulle paistis natuke teisiti. mulle tundus, et sa rääkisid äratundmisest ja sellest, mida nt sinuga sellise äratundmise tulemusena tööl tehtaks- nt oled tööta peale seda vms. muutubki saatuslikuks. vs pannakse teisele tööle – füüsilisele, et internetti ei saa.
kui saatuslikuks ei saa mitte iha.ee kui sellise äratundmine vaid see, et sa ei teinud tööd (su töö ei ole tehtud), siis see on midagi muud. see, kas suheldakse tööl iha.ees-s vs mingis teises portaalis, ei oleks siis oluline ja ei saaks olla ka saatuslik. mis tahes mittetööline olemine saaks siis saatuslikuks.

mis puutub siin suhtlemise häbenemisse, siis seda jah ei häbeneta. häbelikuks muututakse siis, kui teised (peamiselt need, kes sellest teadma ei peakski) sellisest suhtlemisest teada saaksid. see paneb tundma häbi vms ja paneks ka suhtlemist seal häbenema.

mina rääkisin sellest, kas iha.ee äratundmine saab muutuda n-ö saatuslikuks vs ei saa.
kui tuntakse ära, st see äratundja peab teadma midagi sellest portaalist. kui selline hakkab teist süüdistama, siis tuleb temat uurida, kust tema seda näinud on kuidas sa süüdistad teist milleski, mida sina ka teinud oled
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 21:21
Aga seda ma ütlesingi,et iha kujundus on nii kergesti äratuntav,et saadakse kohe aru,et pole töö tegemine
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 21:26
seda muidugi mis tahes värvilised pildikesed tekitavad paneksid huvi tundma
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 21:27
muide naistekad on ka peamiselt roosad
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 22:04
Juuksur vat selle töö tegemata jätmise osas on sul õigus jah. Surfatakse igalpool ringi. Seoses oma tööga olen tööandja soovil sellieid lehti kinni pannud. Päevläbi ikka sellistel lehtedel surfata, siis õhtuks oled täitsa pervert valmis. Eesti leheed pole veel midagi. Täitsa ok omadega.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 22:43
nu ja, teistel paned midagi kinni, aga kuidas sinul nendega on? kes sinul kinni paneb?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-16 09:24
Minu vabadust piirab minu enda haige fantaasia.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-16 10:26
Ankeedis võiks ju olla, et saab ise värvi valida! Kes lilla, kes roosa!
˅ näita rohkem ˅
2010-08-16 10:32
pilte võib vaadata ka läbi värvilise klaasi (nt need, kellel on sellised prillid, vahetavad prille ja ongi nendel varieeruvates värvitoonides pinnad)
˅ näita rohkem ˅
2010-08-16 10:35
3D prillid näiteks. Pigistad ühe islma kinni on ühte värvi ja kui teise siis on teist värvi.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-24 20:31
Eelmise Tehnikamaailma vahele oli pandud 3D prillid, mõnusalt värviline maailm tekkis nendest läbi vaadates. Aga jah, parem tütar lits kui poeg lilla. Parafraseerides klassikuid.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-24 20:45
Komytea- need klassikud möödunud sajandist ja tänapäeva ühiskonnas mitte tõsiselt võetavad oma ütlemistega.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-25 10:54
jfjm teema jätkuks, et kes need värvid ära tunneb, sellele pole see lehekülg järelikult võõras!
˅ näita rohkem ˅