Foorum
2018-09-21 01:33
Vabandan kui äkki on juba teemaks siin olnud aga minu ettepanek oleks nii otsingumootoris kui avalehe vaates lisada profiili juurde ka orientatsioon mille nii mees või naine on omale märkinud, et oleks ilma kontot avamata koheslt näha kellega tegu. Meestele see võibolla nii suur probleem polegi aga kui naine vaatab kasvõi avalehel onlines olevaid meeste profiile siis vanus on küll olemas aga kui avad konto ja seksuaalsuse siis pagan küll enamus on bi-d. Juba imelik ja hirm on vaadata, sest äkki häirin oma naise kontoga et vaatasin teda jne. Pakun et avalehel võiksid nad sinise kasutajanimega olla. Usun et see häirib ka teisi naisi mitte vaid mind isiklikult. Ma ei vaataks neid kui ma teaks ma pole neile soovitud vaataja. Usun et see pole keeruline ja solvav kellegile kuidagi.
˅ näita rohkem ˅
2018-09-22 06:24
Aga sa ju võid mitte siia ihasse tulla.
˅ näita rohkem ˅
2018-09-24 16:19
Asjalik ettepanek. Ehk ei käiks siis ka peded hetero profiilile vaatamas
˅ näita rohkem ˅
2018-09-24 18:57
Looda sa seda. Neil pededel on ju ankeedis kirjas, et hetero. Neil on ainult pisikene bi huvi ja nad otsivad endasuguseid
˅ näita rohkem ˅
2018-09-24 23:46
No ma ei tea. Polegi vist nii kaua tagasi, kui pedendus ihuliste diagnooside hulgast välja arvati. Kas nad pürgivad vaimse puude staatuse suunas?
Kuulge IHA pederastid, äkki te kompromiteerite oma, nojah "teist normaalsust"?
˅ näita rohkem ˅
2018-09-25 00:25
Mulle on paar sõpra näidanud kirju, millega siinsed "110% heterod" neid pommitanud on. "Nõmedamate kirjade" jagamine foorumi asemel privas. Ja minu jaoks on seal läbiv teema tundunud "aga homo-värki ma küll ei taha".

Nüüd siis tilgake reverse engineering'ut: võib üsna kindel olla, et kui tegelikud heterod ennast homodeks hakkavad märgistama, jätavad üle-99%-heterod nende pommitamise järele
˅ näita rohkem ˅
2018-09-25 00:27
Ei no mind isiklikult nad ei häiri, olgu jumalaeest aga kui nad ajaksid siin vaid oma asja ja kui kõik on liigitatud..... mehed, naised ja paarid oma ikoonide ja värvidega miks mitte siis neile kes on julgelt välja öelnud oma seksuaalsuse BI panna ka oma eraldatus. Saavad nii teised mitte tülitada neid ja saavad nemad omasuguseid paremini otsida ja leida.
˅ näita rohkem ˅
2018-09-25 07:15
Bid on need, kes auku ei vali. Põhiline, et vaevast lahti saab. Aga need teised on heterod, sest kepivad ainult naisi ja ega siis see neid ju pedeks tee, et neile meeldib ka munni imeda ja ise tahasaada
˅ näita rohkem ˅
2018-11-15 21:54
pikk jutt ,sitt jutt
˅ näita rohkem ˅
2018-11-24 14:40
sel jotil muud teemat pole kui peded.ise ka paras kapilkukk
˅ näita rohkem ˅
2018-11-24 15:10
Eks igaüks räägib teemast mis talle hingelähedane on ja mida valdab kõikseparemini.
˅ näita rohkem ˅
2018-11-24 22:05
Saage ükskord juba üle, ise tahate veel olla täiskasvanud inimesed. Siis käituge ka vastavalt, mitte nagu kamp pubekaid.
Mulle on ka nn. "heterod" igasugu kirju saatnud, aga ma olen viisakalt ei vastanud ja sellega ka asi lõppeb. Pole vaja blokeerida, ebaviisakalt vastata ega kuhugile neid kirju postitada.
˅ näita rohkem ˅
2018-12-14 01:02
Ma ei söö tomateid - palun kõiki tomateid söövaid kasutajaid tumepunaseks teha
˅ näita rohkem ˅
2018-12-14 01:06
ah jaa... teemaalgataja, miks sa neid bi-sid nii väga kardad? Oled sa üldse kindel, et su elu parimad seksikogemused pold mitte just bi-mehega, kes seda lihtsalt sulle ei afisheerinud?
˅ näita rohkem ˅
2018-12-14 11:31
Nõustun siinkohal nii sweetlove kui mirc mõtetega.
60% minu konto vaatajatest tol ajal, kui mul riistapildid olid üleval - olid hetero mehed. Sama jätkub ka praegu.
See orientatsiooni lahter ei tõesta sulle veel midagi. Kui neid vaatamiste arvu vaadata, siis siin lehel on heteroks märkinud mees see kõige suurem risk, keda naisel valida
Bi vähemalt ei salga, mis ta teeb ja tead end ohutustehnikas ette valmistada

Like @ reverse engineering sweetlove
˅ näita rohkem ˅
2018-12-14 13:05
Ooooot, kust kohast sa tead, mis nende vaatajate orientatsioon oli??? Kui minul siin terve hunnik pilte aastaid ülal oli, siis nägin samuti et vähemalt pooled vaatajad olid mehed, kuid tõesti ei tundnud huvi ja ei läinud uurima, olid nad heterod, peded või kes kurat veel. Seega käid ikka ise ka teiste meeste kontodel mulle kangesti tundub .........tegelikult uskuge, vahest on ka teisi põhjusi, miks üks mees teise mehe kontol käia võib ....ja lõppeks, vahet ju pole ega konto ja pilt selle vaatamisest ei kulu ju.
˅ näita rohkem ˅
2018-12-14 13:38
Olin vahepeal kuulutuste ja jutuka mode ning see oli osaliselt mu tööks kontodel silma peal hoida, et nende sisu reeglitega vastuolus ei oleks. Samuti kui kuulutuse sisu viitas eskort teenusele, siis pidin kogu ankeedi läbi vaatama, et kuhu lahtrisse nad oma hindasid peidavad. Usu mind siinsete tegelaste leidlikkusel pole piire. Mõni on pannud oma hinnakirja "Mis mind erutab" lahtrisse
Ning mul tekib jah huvi, miks mind mehed vaatavad. Sirvin konto läbi, et selgitust leida. Kui mees on gay, siis on põhjus arusaadav aga kui hetero?
˅ näita rohkem ˅
2018-12-18 13:43
mis jaurate, kui te oma sõbra pilte fB vaatate, kas siis olete ka peded? mõnel mehel on siin pilti mootorrattaga, klikin pildile vaatamaks mis motikas tal on ja olen kohe pede. seda võiks pidada juba foobiaks.
˅ näita rohkem ˅
2018-12-21 18:42
no blue on ikka vaäga pede värk
˅ näita rohkem ˅
2018-12-22 01:31
Orientatsiooni ei saa panna, siis pole lollpeale enam asjasiia.
˅ näita rohkem ˅
2018-12-22 01:47
velts kas naine ei pea jälle õhku et siia tulid
˅ näita rohkem ˅
2018-12-23 04:26
luukera - selgita mulle palun see põhjus, miks peaks üks hetero mees minema ühele riistapildiga kontole? Mu vana konto oligi just selline.
Eriti, kui sa ise väidad, et sind ei huvita sind vaadanud kontode omanike taust. Ning selgita siis teistele kah, mis on need põhjused, miks siis peaks üks hetero mees siiski vaatama riista kontosid?
Minu arusaam hetero maailmast on ikka see, et sind ei huvita mehed ega nende riistad ega nende suurused. Kui üldse, siis pigem võtad sind vaadanud mehe konto lahti (ilma edasi uurimata) ja paned sellele bloki
˅ näita rohkem ˅
2018-12-28 12:21
Kas uudishimu oma sookaaslaste välimuse ja käitumise vastu ei ole mitte normaalne inimliku huvi ilming.Kui pelgalt vaatamisest ja sookaaslaste jälgimisest sooidentiteeti puudutavaid järeldusi tegema hakatakse, oleks järeldajal vaja enda eelarvarvamuslik suhtumine üle vaadata.
˅ näita rohkem ˅