Foorum
2018-04-05 23:51
Tehnika on liiga palju arenenud ja nüüdsel androidi nutiajastul võiks siiski ka iha.ee ajaga kaasas käia ja vahetada flashil töötav platform välja. Mina tahvelarvuti kasutajana olen üsna nördinud, et ei saa vaadata ei videosid ega jututoas olla. Sama kindlasti käib ka kõigi nende kohta, kes peale nutitelefoni muud ei kasutagi.
˅ näita rohkem ˅
2018-04-06 04:44
Ihas ei muutu juba ammu enam midagi, kõik on siin põhimõttel on nii nagu on.
˅ näita rohkem ˅
2018-04-08 11:18
Jah aga siiski võik sellele mõelda.
˅ näita rohkem ˅
2018-04-08 13:46
Mina saan filme vaadata nuti tel ja arvutis
˅ näita rohkem ˅
2018-04-08 15:16
Adroidiga saan aga io´s ei saa
˅ näita rohkem ˅
2018-04-12 12:13
Millist jututoa platvormi oskad soovitada, peab töötama kaameratega ja on seotav iha lehega? Peale flashi ei olegi selliseid lahendusi olemas või kui ongi, siis maksab kole palju raha.
˅ näita rohkem ˅
2018-04-12 14:31
Et siin üldse midagi oluliselt muuta, tuleks leht muuta täiesti tasuliseks. Praegu on vip kasutajaid alla kümne protsendi. Kui vipiks olemine muuta kohustuslikuks, siis võib kasutajate üldarv langeda poole võrra, mis omakorda mõjutaks reklaami pinna hinda. Seega nokk kinni, saba lahti.
˅ näita rohkem ˅
2018-04-12 19:48
Ärge unustage smsidega vipiks tegemist ja kümnetega hindamist
Läheb varsti põhja nagu Eesti riik
˅ näita rohkem ˅
2018-04-12 19:59
Ma pole siinset statistikat uurinud, ei hakkagi iuurima -- aga kui tõesti VIPe on jäänud mõnisada ja neist üle saja on ju ühekahuri omad, saab väga mõistetavaks, miks suursponsorit niimoodi vati sees hoitakse ja kätel kantakse.
˅ näita rohkem ˅
2018-04-12 20:42
Sweet, vipe on nii umbes kolm ja pool tuhat ja neist 260 on naised
˅ näita rohkem ˅
2018-04-12 22:21
Ihas pole midagi sellist mille eest tahaks maksta, alles ei jääks siia isegi poolt. Ehk veerand ja need ka kaoks kuna pole teisi.
˅ näita rohkem ˅
2018-04-12 23:25
Aga raske on siia ka midagi juurde mõelda. Iha kuldaeg on möödas ja iha ei õigusta enam motot "seksikate inimeste kohtumispaik". Praeguseks on see muutunud seksinäljaste kauplemiskohaks.
Kui ma täna neid vip kasutajaid kokku lõin, siis oli lausa üllatus, et nii vähestel naistel on vip konto. Kas see pole mitte signaaliks meestele, et ei taha naised teie tille näha.
˅ näita rohkem ˅
2018-04-13 00:00
Ma pole midagi näidanud
˅ näita rohkem ˅
2018-04-13 18:02
Teha saaks, näiteks erootikaleheks. Kõik pildid peavad olema erootilised, pilditud saaks olla siin ainult prooviks tundaega. Hardcore jaoks teeks oma rubriigi ja sinna näeks ainult premium kasutaja. Korduvate piltede üleslaadimise keelaks. Kujunduse teeks lehele kaasaegsema.
˅ näita rohkem ˅
2018-04-13 18:12
Saaks igasuguseid asju, kuid kas keegi julgeb ka kangemat mürki võtta, et lisakulutused end tagasi teenivad ja kasumit juurdegi tootma hakkavad?!!?
˅ näita rohkem ˅
2018-04-13 18:59
Muide erootiline pilt ei pea olema alasti pilt ja aktipilt ei tähenda suguelundite presenteerimist.
Kui siin nüüd pilditud kasutajad ärakeelata, siis ei jääks iha kasutajakonnast suurt midagi järgi, sest üle poolte on praegu pilditud.
Piltide korduvale üleslaskmisele oleks juba ammu tulnud piirang seada.
Üks rahaallikas, mida siiani pole julgetud kasutada oleks kuulutuste tasuliseks muutmine. Kuuluta palju tahad, aga iga kuulutus võrduks kümnega hindamisega.
˅ näita rohkem ˅
2018-04-19 12:56
Kui üks mode ühes foorumiteemas mu ettepaneku peale näo täis sõimas, lõpetasin vipitamise ära. Arvasin, et pikalt vastu ei pea, aga hetkel veel ei teki kiusatust enda raha siia enam laduda.
Millegipärast meenub ühe tooteportfelli kaubandusreiside kampaania sõbralikku vennasvabariiki. Ja sellega kaasnev lumepallieffekt.
˅ näita rohkem ˅
2018-04-24 11:50
Foorumis võiks olla valik või nupp, et vaata postitusi peale viimast külastust
˅ näita rohkem ˅
2018-04-24 19:27
Otsing ka kindlasti.
˅ näita rohkem ˅
2018-05-15 09:36
Siin Jututoas mingi muu jama, kaamera tööle enam ei hakka, kunagi hakkas. Kui vajutada üleval i märgile, siis tuleb punane kiri: "Teie ühendus selle saidiga pole täielikult turvaline". Samas muudes kohtades ja väljamaa portaalides kaamera töötab. Sülearvuti uus, Win.10, Defender viirusetõrje, Google Chrome brauser. Ei saa ka käsitsi midagi ümber lülitada. Kiri saadetud ammu ka omanikele, aga vastust ei tule.
˅ näita rohkem ˅
2018-05-15 10:14
Esimene soovitus igasuguste tõrgete puhul (mitte ainult siin saidil) on kasutada mõnda teist brauserit ja/või ingognito akent ning vaadata, kas siis on asi sama või mitte. Üldjuhul on "probleem" kasutajapoolne.
˅ näita rohkem ˅