Foorum
2010-06-21 21:55
Mõtlesin, et jätaks vahelduseks oma turvaaukude üle virisemise (ega mulle tegelt sobib ) ja tooks iha arendajate tähelepanu faktile, et vähemalt Safari-ga aegub saidi sessioon pidevalt. Lihtsalt üks hetk on ja järgmine hetk olen välja logitud.

Cheers.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 23:46
Kasuta normaalsete inimeste veebisirvijat. IE-ga töötab laitmatult.
Ja kui natuke rohkem teadmisi, siis vaata oma võrguseadmed üle. tcp_timeout_established on võtmesõnaks.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-22 15:49
Normaalse inimese veebisirvija on chrome, mitte ie
˅ näita rohkem ˅
2010-06-22 18:49
Tegelikult küll Tulirebane. Koos lisadega mõnusalt reklaamivaba ekraan.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-22 22:22
ühes foorumis lendasid kõik kes reklaame blokeerisid, sest kui ei näe reklaami ei too sa lehele sisse midagi. eks asjal on iva sees
˅ näita rohkem ˅
2010-06-22 22:32
Ei sest' ole hullu, kui minu tagasihoidliku isiku konto siit lehelt eemaldatakse. Leiame uue tegevuse.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-22 22:38
Ei taha sellest It foorumit teha. Nimetagem, siis normaalseks veebisirvijaks TÖÖTAVAT veebisirvijat.
Täppe ka ei ole koos lisadega
Aga brauser ei puhu pilli siin, tuuni oma ruuterit ja/või ära kasuta suvalist netikohvikut. Seal enamus võrgust "kohitsetud"
˅ näita rohkem ˅
2010-06-22 23:25
Kõik enim kasutatavad veebisirvijad ülesloetud, aga ei kasuta nendest ühtegi.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-22 23:48
Üldjuhul asub probleemi põhjus jah ekraani ja tooli vahel.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-22 23:55
Tooli ja ekraani vahel. Klaviatuuris
˅ näita rohkem ˅
2010-06-22 23:59
Noh-jah, tegelikult jõudis mu mõte eeldatavalt kõigile lugejatele kohale.
Autoga on sama lugu... kas keegi oskab öelda, mitu ratast tavalisel sõiduautol on?
˅ näita rohkem ˅
2010-06-23 00:01
Vastus on 7: neli ratast all, varuratas, rooliratas ning istmel istub sitaratas.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-23 00:09
Vahel on selle sitaratta kõrval veel üks ratas, kes tegelikult reguleerib nende 7 ratta veeremist. Eriti pühapäeva sõitjate puhul.

(reeglina on selleks rattaks hallipäine memmeke)
˅ näita rohkem ˅
2010-06-23 17:43
tcp_timeout_established-il pole nüüd küll midagi sessiooni aegumisega pistmist. Eriti hea nali on see inimese suust, kes tuleb ütlema, et keegi üldse siin maa muna peal peaks kasutama IE-d.
Ja kui keegi tuleb mulle seletama, et ma kasutan valet brauserit, siis see on küll hea nali. Kuidas on standarditele kõige paremini vastav (enne kui keegi seletama hakkab, siis Chrome on sama mootori peal) vale brauser mida kasutada.

Ilmselgelt on viga iha.ee koodis.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-24 16:44
Kas IHA.ee mõne teise brauseriga Sinu arvutis, võrgus töötab?
tcp timeout'i kohta googelda kui muidu ei tea mi see teeb.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-24 17:06
Ah jaa. Safari seega Mac. Macil on küpsiste teema vahel probleemiks. Aga siis peab võrgus mingi proxy sul vahel olema, kes vahendab küpsiseid ja või korjab need vahel tära.
aga tcp timeout uuri ikka ajaviiteks välja.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-09 11:33
Ei ole küll IT spets,aga vahet pole oled siin lehel IE,Mozilla või krt. teab millega.Ehk oleks abiks kui lisada avalehele ruuduke"hoia mind sisse logituna" ja pannes sinna linnukese,on igaühe vaba valik kaua ta lehele sisse logitud on.Nati nõme on lihtsalt,et pikemat kirja kirjutades logitakse sind automaatselt välja enne kirja postitust.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-09 12:01
Seda et sees hoitaks,ei tasu küll soovida,sest siis jookseks iha leht ülekoormatuse tõttu lihtsalt kokku.Pikema kirja korral mina tavaliselt enne postitust avan iha uuel vahelehel ja vaatan kas olen veel sisselogitud.
Eks omamoodi koormaks on ka see,et mõni näitab enda õndsat und või tühja tooli jututoas.Jututoas oleku ajal leht end teatavasti välja ei logi.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-09 19:07
kallikesed,see et see võimalus olemas on,ei tähenda ju et kõik kasutajad oleksid 24/7 korraga lehel ja sarnaste võimalustega portaalides ei ole kurdetud ülekoormuse tõttu kinni jooksmist.copy-paste on küll võimalus,aga milleks kui saaks asjad aetud ju ainult iha lehel.no see kõik on lihtsalt minu arvamus .
˅ näita rohkem ˅
2011-04-09 20:09
Brooveer, neid kes ennast kunagi ise lehelt välja ei logi on ikka väga palju.Sellest saad aru,kui saadad kirja,näed,et kasutaja on veel pikalt sees,aga kiri jääb lugemata.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-10 09:47
no mu ettepanek oli ju et antaks võimalus valida,kes soovib ja kes ei soovi end hoida sisse logituna...või siis oleks täitsa ok,et sessiooni pikkus oleks nt. 1H,hetkest kui ma ei ole lehel aktiivselt midagi toimetanud.
kirjadega,aga see teema,et ma ise näiteks ei loe alati kohe neid.sellisel juhul saatja ei tea ju,kas olen järjest olnud online või vahepeal välja logitud.juhul kui ta erilist tähelepanu muidugi sellele ei pööra .
˅ näita rohkem ˅
2011-06-04 14:18
Kui oleks võimalus kasvõi 30 min. end siin sisse logituna hoida, oleks ka kena....hetk tagasi just kirjutasin pikema kirja, tegin seda suhteliselt kiiresti ja kui klõpsasin "Saada kiri" , selgus, et olin välja logitud , tegi meele väga mõruks küll
˅ näita rohkem ˅
2011-06-04 18:05
2011-06-04 14:18:25

Kui oleks võimalus kasvõi 30 min. end siin sisse logituna hoida, oleks ka kena....hetk tagasi just kirjutasin pikema kirja, tegin seda suhteliselt kiiresti ja kui klõpsasin "Saada kiri" , selgus, et olin välja logitud , tegi meele väga mõruks küll


Sellisel juhul tasub alati kiri esmalt kopeerida ja see kasvõi ajutiselt wordpad'i või mujale lisada
˅ näita rohkem ˅
2011-06-04 23:20
Siis võiks ju üldse mujal suhelda, kust nii kiiresti välja ei visata, on ju tülikas kirja mitme koha vahel lohistada...ma pole märganud ka mingit infot selle kohta, kui kiiresti välja visatakse, kui oled mitteaktiivne, st. kui vastad parasjagu kirjale. Võib-olla on selline info siin kuskil olemas ja minu viga, et pole kursis?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-06 15:01
Aga kui ma parasjagu kirjutan, ma ju olen aktiivne! Mul on kah pikki kirju läinud kaduma niimoodi. Ajab hinge täis ja teist korda ei viitsigi sama juttu kirjutada. Tuleb mingi muu jutt. Võiks ju tulla hoiatus, et sessioon aegub 45 sek pärast või midagi sellist, kontrollimaks, kas olen veel lehel või loen päevauudiseid hoopis...
˅ näita rohkem ˅
2011-06-06 15:53
küsige inimese email kui tahate romaane kirjutada. kes teie romaane üldse lugedagi viitsib, teete end ainult lolliks
˅ näita rohkem ˅