Foorum
2015-08-29 09:34
Ehk siin selleks vb koht olemas juba.Aga võiks ikka rohkem tavakuulutustest eemaldada neid kes sponssi otsivad.
Ma usun,et siin saidil on neid naisi palju kes ka tasuta annavad aga igapäev on ainult raha lunijad ees.
Ma usun,et pole ainuke kes nii arvab.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-29 10:20
Lööks ühtlasi meeste kuulutused rahapakkujatest lagedaks, teenuste jaoks on oma rubriik olemas tõesti.

Ja veider on seegi, et Mare oma BDSM-i kolme-nelja kontoga kolmes eri rubriigis kuulutab, nagu oleks kliendid otsa saanud ja meeleheide käes.

Aga kuna portaali tiimil on juba vääääga ammu savi, siis vaevalt et siin mingite ettepanekute peale midagi muutub.
˅ näita rohkem ˅
2015-09-03 13:58
siin lehel ei tee keegi ammu midagi. vajalik rahvahulk on koos, kes lehe omanikku oma rahaga toetavad ja milleks enam vaeva näha?
˅ näita rohkem ˅
2015-09-14 20:39
R´Kuulutamise reegleid peaks muutma jah. Hetkel on asi JOKK, kuna need kuulutajad enam ei kuuluta otse kuulutuse tekstis, et nad spossi tahavad, vaid viitavad oma ankeedi lugemise kohustusele ja alles seal on see kirjas. Ja see ei ole otseselt teenuse pakkumise kuulutus. See on kuulutus, mis kutsub oma ankeeti lugema.
Ma ise pooldaks kah süsteemi muutmist, kuid siin puudub normaalne lahedus. Saan aru ka modedest, sest ainult naiste rubriiki ei ole mõtet jälgida, kuna oleks ebaaus naiste vastu, kes ikka ja jälle meeste rahapakkumise kuulutusi lugema peavad. Ja meeste kuulutustel päev otsa silma peal hoida ei jaksaks mitte keegi, kuna neid tekib sinna iga mõne minuti tagant juurde.
˅ näita rohkem ˅
2015-09-28 17:56
Kadmill kuulutab koguaeg rubriigis muud ,et vahetab kasutatud sitapaberi liivapaberi vastu.
˅ näita rohkem ˅