Foorum
2015-07-27 17:59
uus konto ei aktiveeru enne, kui tehtud 10.00 EUR-i ülekanne
VIP konto iga 10 päeva: 10.00
˅ näita rohkem ˅
2015-07-27 18:06

...lõi trummi lõhki,
sai vaevast lahti!
˅ näita rohkem ˅
2015-07-27 18:34
Palju kindlam oleks, kui konto aktiveerimiseks tuleks teha vip-konto panga kaudu ja ühelt kontolt saaks teha aktiveerida vaid kaks kontot. Ühe üksiku ja ühe paarikonto.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-05 05:57
mis siin hoida paistab et on niigi juba eesti kui mitte baltikumi suurim virtuaalhooramaja
˅ näita rohkem ˅
2015-08-05 23:23
Ja need hoorad siin on Baltikumi kõige jubedamad.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-06 01:30
tiidukese sugused pederastid peaks maksma 30€ , oma kontol orientatsiooni "bi" muutmise eest
˅ näita rohkem ˅
2015-08-06 13:59
sa võid tiidukeselt 100m emmi imeda pigem..
˅ näita rohkem ˅
2015-09-29 23:45
Keprik, niipalju sa ehk ikka mäletad, et kunas sa viimati foorumit külastasid. Foorumi avalehel on ju näha, millal on tehtud viimased postitused. Seega kiire pilk kuupäevade rivile ja kohe on selge, kust on midagi uut leida.
˅ näita rohkem ˅
2015-09-30 19:26
Konto loomise / aktiveerimise võiks küll tasuliseks teha. Kaoksid need varikad ehk ära (ja kui ei kaoks, siis oleks vähemalt leht ise tulusam)
Samuti võiks juba ammu sisse viia 2 lisarubriiki kuulutustesse: "Mees pakub raha" ja "Naine tahab raha" vms. Või siis kogui lihtsalt üks rubriik "Sponsorlus" kuhu siis need otsijad ja pakkujad kokku viia Ja seejärel kõik need sponsori ja muude teenuste pakkujad / otsijad saaks palju selgemalt selekteeritud. Äkki siis normaalsed naised julgevad kah kuulutuste alla paar sõna kribada ning "mees-naist" rubriiki oleks ehk kah vahvam naistel lugeda.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-09 16:11
nicedude, kui sinu nimetatud rubriigid juurde lisada, siis kaoks naine meest ja mees naist rubriikide mõte ära, sest need jääksid sisuliselt tühjaks.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-09 17:57
Mees-naist rubriik jääks kindlasti püsima, sest selliseid, kes tasuta kiiret keppi tahavad jagub küllaga, aga naine-meest rubriik jääks küll tühjaks, sest normaalne naine tahab ise valida ja mitte selliste seast, kes valmis igasse esimesse auku surama.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-10 00:44
jfjm
˅ näita rohkem ˅
2015-10-12 00:51
jfjm, mida zoovolinik asjast arvaks
˅ näita rohkem ˅
2015-10-12 01:19
Mine ja küsi.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-14 13:49
Ma jäin siin täna mõtlema, et mis neil sponsori otsijatel ja pakkujatel viga on.
Kui nad on võimelised küsima (ehk teenima) või pakkuma (ehk raha peaks juba nii kui nii olema nagu muda) 100-200€ seksi eest, siis kas neile käib üle jõu 2,24 € kuus maksta, et saaks teenuste all kuulutada VIP kontoga?
Väga veider igatahes
Pangu siis hindadeks 102,24 € ühe korra eest vms
Kõlaks kah proffessionaalsemalt
˅ näita rohkem ˅
2015-10-21 11:19
Nõustun Nicedude ja Keprik'u ettepanekutega. Ma ise olen veel nii julge, et teeksin kohustuslikuks ID-kaardiga autentimise - see võiks lahendada mingil määral levinud sõimlemise ja ähvardamise probleemi.

Suvakas mõte on veel see, et 10-e ost võik olla kallim, VIP võiks genereerida 5 kümmet IGA nädal JA hindamise skaala võiks olla vähe laiem nt. 8-ni. 9 jätta siis ärilistel eesmärkidel ära ja 10, nagu juba mainitud, natuke kallimaks.

Minu jaoks teeks VIP konto ahvatlevamaks see, kui saaksin jätta 2 kuulutust iga päev, see roosa taust mu kuulutusel pole kannigi väärt.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-22 14:28
Veel - ehk oleks hea kui kasutaja sama või mõne eelmise päeva kuulutused oleks näha ta profiili alt.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-22 17:30
Ok, võtame arvesse. Mis soovid teil veel on?
˅ näita rohkem ˅
2015-10-22 21:30
Ja veel üks idee - blokitud kasutajate toodetud sisu sulle ei kuvata ja blokeerijate sisu sulle ei kuvata. Nii on pilt puhtam.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-23 01:39
tavablokk võiks laieneda ka jutukale. ja jutukas pandud blokk võiks olla alatine, mitte ajutine.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-27 09:50
ID-kaardiga autentimist pooldan kahe käega, ........eeldatavasti vabaneme siis ka viimastest reaalsetest daamidest siin lehel!!!!
˅ näita rohkem ˅
2015-10-29 18:35
Kuulutusi juba modereeritakse vähesel määral. Keegi on ikka viitsimas neid lugeda ja vales rubriigis olevad, või siis sõimu kuulutused kaovad.
Tekkis küsimus, kas seksi (või mille iganes muu asja või tegevuse) eest raha pakkumine ei ole mitte teenuse ostmine? Kas need pakkujad ei peaks mitte kah teenuste all olema?
Konkreetne reegel puudub, kuid selle võiks sinna lisada
˅ näita rohkem ˅
2015-11-03 14:31
Täna tuli mõte, kuidas leht saaks piirata nende kuulutuste voogu, mis tekivad varikontode loomise läbi (see nn kuulutuse upitamine) ja teenida lisaraha.
Leht peaks sisse viima piirangu, et inimene ei saaks lisada kuulutusi ega siseneda jutukasse enne, kuni ostab kasvõi ühe korra VIP konto.
Leht teeniks raha (nende arvelt, kes neist asjadest sõltuvuses on) ja õhk oleks kah puhtam reeglite rikkujatest.

Need kaks piirkonda tunduvad olevat kõige probleemsemad siin lehel - kuulutused ja jutukas mässamine / sõimamine.

Usun, et kui ikak iga kord peab VIP konto looma, siis see konto loomise isu vaid selleks et kedagi sõimata või uut samasugust kuulutust samasse päeva lisada, kaoks nii mõnelgi.
˅ näita rohkem ˅
2015-11-03 16:08
nice - Vip'i alguspäevil saigi jutukasse ainult vip kontot omades. see aga tähendas, et jutukas ei käinud peaaegu mitte keegi. Jah, praeguseks on kontoomanikke küll rohkem, kuid siiski kannataks sealkäijate arv. Lisaks veel see, et vip'i teha pole paljudel lihtsalt võimalik (asukohariik x, teise panga klient, tööandja telefon jne).
˅ näita rohkem ˅
2015-11-03 17:09
VIP ostmine ei ole probleem - iha.ee väljastab ka ettemaksuarveid, kui küsida [email protected] aadressilt ja neid saab igaüks kanda oma pangast mistahes panka. Olen isegi aastase VIP-i sedasi enda ja naise ühisele paari-kontole ostnud.
Lähenema peaks ikka asjaolust, et kui inimene tahab kuulutada või jutukas edasi käia, siis ta peab tegema teatud sammud.
Leht peaks ikka rahateenimis võimalusi avastama, et see meie jaoks alles oleks
Ja jutukas käiate arv ei kannataks sugugi - ma ju kirjutasin et VIP konto nõue oleks vaid esma-sisenemisel uue kontoga. Need, kes juba hetkel kontot omavad need peaks niisama sisse saama. See ei tohiks suur probleem olla koodi sisse kaks rida juurde kirjutada, mis kontrollib enne sisenemist mis kuupäeval konto loodud on ning panna sellele TRUE / FALSE flag - üks kuulutuse lisamise algusele ja teine jutukasse sisenemise algusele.
Ja mina kui aastatepikkune jutuka sõltlane ütlen küll, et 1x VIP kontot osta, et jutukas edasi käia saaks - ei ole mitte mingi probleem mistahes jutukasõltlasele Jätad üks õhtu baaris paar õlut vahele ja ongi olemas Peaasi, et see statsionaarselt raha nõudma ei hakka.

Ega sisi kui baaris on kirjas, et AINULT SULARAHA, siis sa sinna baari ainult pangakaardiga ju ei lähe, vaid otsid võimaluse, kuidas ikka sinna saaks .. või loobud baarist. Sama on ka mistahes teenusega, mille eesmärk on ikka mingitki raha teenida. Kas leiad võimaluse, et kasutada saaks või loobud.
˅ näita rohkem ˅
2015-11-03 17:55
Jah, aastase konto puhul selline erand tehakse, aga mitte kahenädalase konto puhul. Ja kindlasti, et hakka keegi online 24/7 arvutis ootama, et äkki keegi tahab arvet saada. Paraku aga tuleb jutuka kasutamise või kuulutuse sisestamise soov inimestel ka väljaspool tavalist tööaega + tuleb arvestada ka pankadevahelise ülekandeajaga + veel paar muud detaili.

Nice - kindlasti leiad nüüd 99 varianti veel, miks saaks ja tuleks ja võiks jne, kuid kas sa tead reaalseid tagamaid? Kui mingi süsteemi juurutamisel on juba algselt näha, et probleem tegelikkuses ei lahene vaid muundub siis...

Pealegi, kuniks on piisavalt mehi, kes teevad lambist suva "tibina" vip'iks ei muutu eriti midagi. Ja neid leidub...
˅ näita rohkem ˅
2015-11-03 18:21
Asi mille Torepoiss nii keeruliseks rääkis on lihtsamalt öeldult konto avamise tasu. Ja selle saaks teha sooritatavaks tavalise pangamaksena. Kui vormistad endale konto, siis saad pangakonto numbri ja viitenumbri ning enne raha laekumist sa midagi toimetada ei saa. Lisaks kuulutustele ja jutukale võiks piiratud olla igasugune kirjutamine ja piltide üleslaskmine. Et asi õiglasem tunduks, võiks aktiveerumisega kaasneda ka kahenädalane vip staatus.
˅ näita rohkem ˅
2015-11-03 18:53
jott - kui inimene soovib sellise loogika järgi kontot teha nt reedel kell kolm ja tal pole swed või seb pangakontot või ei soovi maksta pangakontolt, siis pankadevaheline ülekanne tuleb üle alles esmaspäeval kuni kella kaheni.

Raudselt keegi nüüd ütleb, et pangu siis teisi pangalinke ka, aga reaalsus on see, et kõik pangad ei annagi oma pangalinke sellisele lehele. Isiklikult olen paberimajandust ajanud Nordea pangaga (seoses e-poega) ja minu emotsionaalne ja meelevaldne tõlgendus nendepoolsest eitavast vastusest on, et Meie kliendid ei seksi.

Reaalsus on aga see, et kui kohe teenuse eest maksta ei saa, siis paljud loobuvad teenusest (ja seda siis mitte ainult antud lehe kontekstis). Eriti, kui tegemist on siiski nö emotsioonitootega ja ma julgen arvata, et paljudel on siin see esimene konto ikkagi emotsioonikonto. Kui juba jõutakse selleni, et soovitakse aastast vip'i, siis võidakse küll mõned päevad oodata.
˅ näita rohkem ˅
2015-11-03 19:16
Aga Evatytar, mida sina arvad? Palju on praeguse, peaaegu viiekümnetuhandese kasutajaskonna taga reaalseid inimesi?
˅ näita rohkem ˅
2015-11-03 19:40
Ma vastaks sellele nii: isiklik arvamus on, et sellest numbrist üle poole. Mõni aeg tagasi eemaldati nö surnud kontod. Jah, tõenäoliselt on neid, kes logivad sisse rohkema kui ühe konto alt, aga veel rohkem on neid, kellel on üks konto.
Tooks võrdluse nt keskmise palgaga - arvuliselt on neid, kes saavad keskmisest tunduvalt suuremat sissetulekut vähem, kui neid, kes alla selle, aga statistikas see võimendub.
˅ näita rohkem ˅
2015-11-04 09:09
See pole küll vabandus, et "'äkki inimene tahab luua kontot kell 3 öösel". Kontot luua ta saab aga ta ei saaks lihtsalt kuulutada ega jutukasse ronida. Lihtne ju.
99% interneti teenuseid ei teeninda mitte kedagi keset ööd (kui need just mingid megasuured ei ole).
SMS maksevõimalus on ju olemas - see on kliendi enda probleem, et ta asub välisriigis või tal on teine pank või, et tal on töötelefon.
Teenusepakkuja seab reeglid, kuidas nad opereerivad ja kliendi otsus on kas kasutada seda või mitte.
Jfjm - ei, vaata kohe algselt kirjutamise keelamine või siis üldse mistahes tegevuste keelamine küll head ei tooks. Kirjutamine ja piltide vaatamine on üks põhilisemaid asju, miks inimene üldse siia kontot luua tahaks. Kui see ilma asja vastu huvi tekitamata ära võtta, siis portaali vastu huvi ei tekigi ja konto loomisest loobutakse üldse.

Mina rääkisin aga paari portaali "lisa" maksustamisest. Olgem ausad, et uus kasutaja ei loo siia kontot, selleks, et kohe jutukasse ronida või et kohe kuulutus lisada. Neid kes seda teevad on maruvähe. Sellised on 99% juhtudel need, kes siin varem juba kontot omanud on (või koguni mitmeid kontosid - need, mis antud probleeme just tekitavadki). Ja kui neil see kihk nii suur on, siis küll nad jooksevad lähimasse statoili stardika järel
˅ näita rohkem ˅
2015-11-04 09:21
Lisaks veel.
Roosade mullidega pandi ju inimene lihtsalt fakti ette, et nüüd on nii - võta või jäta. Täpselt see, millest ma rääkisin, et teenusepakkuja isa valib reeglid, kuidas ta opereerida tahab.
Milles see probleem nüüd siis on?
˅ näita rohkem ˅
2015-11-04 09:41
Mis puutub sellesse kell kolm öösel juttu, siis omast kogemusest võin öelda, et neid inimesi on ja mitte ainult 1%. Kui neile siis hommikul esitada arve soovitud teenustele, on tasujateks ehk 50%, kui aga nad saavad kohe ka kell kolm öösel tasuda, on tasumisprotsent 90.


nice - teenusepakkuja ongi teinud oma valikud ja nagu näha, ei ühti need sinu vaadetaga. Väide "see on kliendi enda probleem" ei kehti, kui ettevõte soovib teenida (kehtib kõikjal, mitte ainult siin portaalis) - see on teenusepakkuja probleem, kui talle maksta ei saa, tema jääb rahast ilma.
˅ näita rohkem ˅
2015-11-04 12:59
Kas on mõtet hakata paarikümne inimese kiusamiseks lehte ringitegema?
Jututoas käib üldse palju selliseid tüüpe, kes tihti nime vahetavad. Mõnedel on see sunnitud tegevus, aga enamusel oleks nagu mingi muutumis haigus kallal.
˅ näita rohkem ˅
2015-11-04 21:14
Kui paljud neist üle 1% konto loojatest kohe ka kuulutuse panevad või jutukasse ronivad?
Te vist ei lugenud, mida ma kirjutasin.
Olemasolevad maksevõimalused võivad alles jääda täpselt nii nagu nad on. Ainuke asi, oleks, et uue kontoga ei saaks lisada kuulutust enne, kui VIP ostetud (minu poolest jätke see jutukas siis sealt välja, kui te lehe kvaliteeti parandada ei taha).
Need, kes praegu konto loovad kell 3 öösel, teevad seda eelkõige kas siis kirjade kirjutamiseks neile kasutajatele, kellele mitte VIP kirjutada ei saa - või siis selleks, et pilte näha.
See osa ju ei muutuks ja jääks alles. Selle lisa sisseviimine kahjustaks väga väheseid reaalseid uusi liikmeid, kuid parandaks tunduvalt neid kahte probleemset lehe osa.
krt .. mitte mingit kvaliteedile mõtlemist ja ainult uuenduste vigade otsimine.
See ei ole konstruktiivne kriitika. Kui üks idee maha teha, sisi tuleb sellele kas parandus pakkuda või siis asendus oma mõtte järgi.
˅ näita rohkem ˅
2015-11-04 21:44
Nice - loe siis palun juba varasemat kirjutist, kus kirjutasin, et mehed teevad need sponsiotsijad vajadusel nagunii vip'iks. Kuulutuste hulk ega kvaliteet sellest ei sõltu.
Ja vabanda, aga kui mul on olnud ja on konstruktiivne ettepanek saidi parendamiseks, siis ma ei hakka seda foorumis arutama, vaid saadan selle pisut teisele adressaadile. Ja usu, neid reaalsusesse läinud mõtteid on.
Lihtsalt siin ongi see sama point, millele ka jott tähelepanu juhtis. Muudatuse elluviimise ajamaht/resurss peab juba algselt olema vastavuses saadava tuluga (ka mitterahalise). Kui teha hunnik tööd, muuta tavakasutaja jaoks asi keerulisemaks ja ebamugavamaks ning tänu sellele kaob ehk 10 kuulutust... tõenäoliselt kaob koos sellega ka 10 reaalset kasutajat, kes muidu saidi elu elavdaks.

Aga siinkohal lõpetan enda jaoks selle teemaarenduse, sest raudselt on veel midagi, millest ma aru ei ju saadud, sest ma ju ei tea, kuidas asjad käivad
˅ näita rohkem ˅
2015-11-07 20:57
Tutt vist mõtles rohkem sellist märki:

_,,_
˅ näita rohkem ˅
2015-11-08 00:57
kordusmärk. iidsest grammatikast nagu pisut meenuks...
˅ näita rohkem ˅
2015-11-09 10:25
-||- on kordamine.
˅ näita rohkem ˅