Foorum
2014-10-16 11:58
Tere. Tekkis selline küsimus, et miks saab lisada ainult 1 kuulutuse päevas ?
Kui tahan lisada kahte rubriiki kuulutuse siis enam teha seda ei saa, saab lisada kuulutuse vaid ühte rubriiki ja seda ka 1 kord päevas.
Milleks selline nõme piirang ?
Võiks vähemalt olla selline asi, et saaks tasuliselt kuulutuste lisamise limiiti suurendada.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-16 20:23
irw, arvatavasti seda varsti tehaksegi, et tasuliselt saab edasikuulutada ja rahvas on veel õnnelik kah et maksta saab
˅ näita rohkem ˅
2014-10-16 21:51
Tegelikult, kui täpne olla, on tasuline kuulutamine esilehel sms'iga ning seda peaks saama lisada mitu korda. Muudes kohtades ei ole tegemist mitte tasulise kuulutamisega vaid mõnes rubriigis kuuluamiseks peab omama vip-staatust. Nende kahe asja vahele ei saa panna võrdusmärki.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-18 19:51
vipiga ei saa kuhugi mingit kuulutust panna, ärge sogage siin. Olen vip aga kuulutada saan ikka aniult 1x päevas.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-17 01:27
Olen nüüd VIP, aga kuulutust lisada ei saa mitte ainsatki korda. Piirang pandi peale ja ma ei tea kaua see kestab, sest kogematta panin kuulutuse meestele mitte teenuse pakkujate rubriiki. Nüüd karistatakse selle eest. Olen juba hulk aega peale seda näpuviga vip, aga kuulutuste panemine endiselt piiratud. Ma ei mõista? Kaua siis üks karistusaeg kestab?
˅ näita rohkem ˅
2014-12-03 22:54
samas mingid kujud siin kuulutavad iga jumala päev ja mitu korda päevas,võtame näiteks kas või selle mustlas plika või raha lunivad neiukesed
˅ näita rohkem ˅
2014-12-03 23:54
Kuulutus on ju reklaam ja vahet pole, kas tahad raha või lihtsalt otsid tutvusi, ikka sa reklaamid ennast.
See, mis oli enne just meeste kuulutuste osas, oli ju üle mõistuse. Oli vaja asja reguleerida, aga natuke pingutati üle.
˅ näita rohkem ˅