Foorum
2014-01-19 10:18
Äkki saaks teha jutukasse sisemise kahe nupuga? Ühest nupust saab jutuka eraldi aknasse ja teisega saaks Tabi alla panna nagu tavaliselt uus link browseris avaneb. Läpakas on maru tüütu eraldi akent koguaeg tagaajada, tabi vajutada palju lihtsam.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-19 10:29
no ma olen selle probleemi enda jaoks juba ammu lahendand vana hea käsitööga, ehk siis avan uue tabi ja copyn sinna jutuka aadressi.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-19 10:53
See on lisatöö. Ma olen seda proovinud teha, aga siis ta avab mul teise jutuka kah ja kohe viskab Tabist välja, sest pop-up juba on kasutaja sees.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-28 02:31
pigem oleks abiks kui jutuka ignolisti saaks kuidagi püsivaks muuta. miks mitte ka (soovikorral) tavasaidi blokilistiga ühendada.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-24 09:47
Pigem võiks olla nii, et kõikidel naistel peab kaamera töötama jutukas, muidu saavad bänni!

Jahh, ja soovitatavalt minimaalselt topless!

Palun moderaatoritel see esimesel võimalusel töösse panna.

Tänan.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-24 13:28
Ses`mõttes, et seal on vikerkaare nurk ka. Ei pea naisi jututoast välja sööma.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-24 15:08
Ma ei taha kedagi kuskilt välja süüa, veel vähem naisi. Ma tahan, et seksitoas käiks seks, mitte mingi omavaheline perefoorum, kus räägitakse, mis putru keegi oma lastele keetis, kui palju viina jõi ja siis selle ühtlase sousti sees karjuvad mingid puberteedid "Kas ja kust Tallinnas keppi saab!"
˅ näita rohkem ˅
2014-11-24 16:05
Aga kui juba nõudmisteks läks, siis ma soovin, et kõigil meestel oleks kaamera lahti ja ma näeks seal mitte türa vaid nägu. Kõige haigemat paska pritsivad seal mehed, kelle väljanägemine on selline, et kui ma jalaga näkku lööks, ei oleks muutusi täheldada.
˅ näita rohkem ˅
2014-11-24 16:15
Tutt, kannaga, ikka kannaga
˅ näita rohkem ˅
2014-11-24 18:36
Mina, selline sovjektiaegne isend---ei taipa teps mitte, mis kuradi seks saab käia jutukas, veebis?? Seksiks on täitsa reaalmaailm olemas
˅ näita rohkem ˅