Foorum
2013-11-01 23:00
Küll oleks ikka tänuväärne kui iha suudaks oma filtreid laiendada ka selles suuna,et kui ankeet on informatiivselt täidetud(soovitud vanus, sugu , pikkus ,kaal jne), kellega tutvuda soovitakse, saakski ainult need ühendust võtta. See teeks kõigi elu lihtsamaks.Näide: Kui ikka mees on soovinud,et temaga kontakteeruks ainut 25-35 aastased, pikkuses 165-175 cm, kaalus 50-60 ja kellel puudub kõrgharidus, kes pole vallalised jne jne jne....
Ma ise arvan,et iha it mees võiks sipa vaeva näha...
See on teostatav.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-15 10:27
Lisaks peaks olema profiilist kadunud lahtrike "Mina (me) oleme". Krt, kui on profiil loodud kas mees või naine siis seda ka ollakse, saadakse paariks - tehakse paarikonto.
Praegune olukord on ikka äärmiselt nõme..... Vaatad - kena naisterahva konto, kõik on ilus kuni tuleb "me oleme paar". Selline muudatus lahendab ka kuulutuste jura kus "Naine otsib paari" sektsioonis vahivad paarid (oma fake naise kontodega). Ja need ON fake kontod.
Samuti võiks/peaks moded oma tööd tegema. Olen samuti moderaator mujal foorumites ja tean et see pole kerge "töö" aga kui igal model on mingi foorumi/kuulutuste osa siis peaks sellega hakkama saama. Kui ei saa, siis tuleb moderaatoreid juurde võtta!
Sest olgem ausad - igast jumala foorumiteemast saab lugeda 4-5 esimest posti, edasi tuleb juba tummine läbu!

Fredy38 poolt toodud ettepanekud on ka muidugi teostamist väärt!
˅ näita rohkem ˅
2013-11-16 22:45
Et siis lihalett korda. Kilohind selline ja kilohind selline
Paneb mees , et soovib tutvuda modellimõõtu naisega pluss kõrgharidus pluss vallaline jne. Ja jääbki ootama
Mitte mingit mõtet ei näe , siit on niigi raske leida reaalseid ja vahvaid ja julgeid, kitsendused muudavad selle pea võimatuks.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-17 22:21
Iha it mees võiks tõesti vaeva näha ja blokkida mõne jäädavalt ja üldse peaks olema keelatud muuta oma kasutaja sugu!! No see on ju debiilne, kui ükspäev oled naine ja paari tunni pärast mees!!???
˅ näita rohkem ˅
2013-11-18 08:26
Tourettei sündroom on suhteliselt haruldane haigus, aga sellest hoolimata peaks Iha.ee administratsioon midagi selliste kasutajatega ette võtma, et neid siinsel saidil poleks laamendamas.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-18 09:32
Sirrukesega kahel käel nõus, kui oled sündinud meheks või naiseks, siis seda ka oled kuni letaalse lõpuni, mitte et vastavalt moevooludele ja "trendidele" muutub ka sugu.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-18 09:39
No aga on ju tõesti nõmeduse tipp, kui seadetes on kohe olemas koht--"muuda sugu" Vahet pole, et see on virtuaalmaaiilm, aga see sugu muutmine mingi 2 eur eest??? Ja nii need süüdimatud petised ja ajukääbikud siis laamendamas käia saavad.. ei tea, kas pole äkki tööd neil?
˅ näita rohkem ˅
2013-11-18 09:44
Sirruke see soo muutmine on nagu anektoodis siili süütuse lugu Mõtle, kui see päris elus ka nii lihtsalt käiks Suts ja valmis
˅ näita rohkem ˅
2013-11-18 10:02
Tutvused ja raha maksavad..Ma panin umbes aastat tagasi kuulutuse--väheke sarkastilise, aga ilma roppude sõnadeta..Ma sain terveks nädalaks keelu lisada kuulutusi!! Siin aga üks haige ajukääbik on pääsenud kas vanglast või vaimuhaiglast ja ei midagi?? Sest ta suur vend olevat mode?? Kõva tiitel küll "IHA MODE"
˅ näita rohkem ˅
2013-11-18 10:05
Minu arvates, on see suure venna väikene hälvikust 4 klassi jõnglane, kellel on küll kodusest keelest juurde jäänud harjumuspärane sõnavara ja käib siin laamendamas ja oma "oskusi" demomas.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-18 14:38
njah, teema minu jaoks out of scope, modede/adminide poolt 0 mõtet, muu aga .... teemaväline
samas ei leidnud ka kusagilt foorumi kasutamise reeglite osa, seega minu poolsed mõtteavaldused olidki mõeldud jõudma mitte kusagile ning foorumiläbu on igait normaalne nähe.
enam ei vaeva ennast sellega
˅ näita rohkem ˅
2013-12-13 16:35
Siin käib ikka viimased 2-3 aastat jube lagastamine, mingit kontrolli pole, neti pildid, kõik erinevad, kõike lastakse peaaegu üles, ilge laga, ainult seibi lunimine-tünga tegemine.... kasu saab ju ainult see kes mullide eemaldamise eest raha võtab... tegelikult saame kõik peksa!! Vaadake lehte www.alastonsuomi.com kuidas töötab ja mille eest raha võetakse... SIE on veel hullem kui IHA aga ... eesti 1,3 miljoni inimesega ei suudagi 2-te sellist asja siin teha kui ei peta ja skeemita kasutavad neid ju mõni tuhat .... mõnel on varikontosid 10... ise on 50a vana , käituvad nagu lapsed alakate reidi lehel ... appi appi.... aga ausatele inimestele head jõuluaega
˅ näita rohkem ˅
2013-12-13 20:36
Tõsijutt
˅ näita rohkem ˅
2013-12-14 11:47
see mida kirjutab estfinboy on jumala tõsi,iha see on vist puuetega inimesele mõeldud,lugedes neid kuulutusi siis ikka asi on jube mäda,kerjamine,lunimine naiste poolt,mehi siin saidis paistab ka vähe olevat,enamus pervod ja peded,naistest ei saa üldse aru mida tahavad,keegi praktiliselt kirjale ei vasta,ühesõnaga väga sitt sait see iha,mõttetu sait
˅ näita rohkem ˅
2013-12-14 12:21
Paha siga, mitu viga. Kord kärss kärnas, kord maa külmunud
˅ näita rohkem ˅