Foorum
2013-07-07 16:30
Kui vajutad FAKE nuppu ja tood välja põhjuse erinevate meeskasutajate kontodel asuvate naiste piltide kohta, mis reeglite järgi peaks olema reeglitevastased, siis moderaator kaater4 arvab, et sul on hoopis isiklik viha kellegi vastu ja lubab sinu arvamuse avaldada nendele kasutajatele, kellede pildid on reeglite vastased ja ei vasta konto iseloomule. Kui siis tema ära blokid, tuleb välja, et moderaator kaater4 saab ikkagi sinule kirjutada ja sind sõimata (vaatamata blokeeringule), et ikka viimane sõna temale jääks. Väga põnev lähenemine iha.ee moderaaorite poolt!
˅ näita rohkem ˅
2013-07-07 16:39
Arvan, et moderaator kaater4 ei ole lihtsalt ise aru saanud iha.ee reeglitest, milliseid pilte võib moderaator üles lasta ja milliseid mitte. Seepärast tunneb ennast ka isiklikult puudutatuna, kui keegi tema üles lastud piltide kohta arvab, et need ei vasta reeglitele. Näiteks kasutaja kepihunt pildid võeti maha (piltidel on mees ja naine koos kujutatud, kuigi tegemist peaks olema mehe kontoga), aga kasutaja bighead pildid on endiselt üleval ja kaater4 arvates olen mina tropp ja pean isiklikku viha, et julgesin suu lahti teha ja ära märkida valedel alustel üles lastud pildid.. Tubli suhtumine!
˅ näita rohkem ˅
2013-07-07 17:05
Tegemist on üksiku mehe kontoga ometi on suures plaanis naine:
http://www.iha.ee/index.php?mode=picture&id=154329
˅ näita rohkem ˅
2013-07-07 17:09
Totaalselt reeglite vastu ju. Miks huvitav ühtedel lubatakse teha, mida nad tahavad ja panna üles ükskõik, mis pilte ja teiste pildid võetakse maha ja tituleeritakse ilma suurema põhjuseta reeglite vastaseks? Ja miks moderaator võib sulle kirjutada, kui sa oled tema ära blokkinud?
˅ näita rohkem ˅
2013-07-07 17:10
Neid pilte, kus tekib küsimus, keda see pilt tegelikult tutvustab(?) on ohtralt! Küsitav on ka see, kas need naised on selleks loa andnud
˅ näita rohkem ˅
2013-07-07 17:16
Täpselt nii ja küsitav on ka see, kas need naised üldse teavad, et nendest selline pilt on üles pandud, et öelda, kas nad on sellega nõus või mitte ning kui keegi sellele viitab, siis moded peaksid tänulikud olema, mitte ülbitsema hakkama ja sõimama.
Siit järjekordne näide, kus tegemist on mehe kontoga, kuid pildid nagu paari konto omad: http://www.iha.ee/users/madmind100
Milleks siis üldse on paarid, mehed, naised, kui igale poole võid mis iganes sodi üles seada ja kui julged sellele viidata, siis mode arvab, et tegelikult oled hoopis sina halb ja paha! Sama on ka videodega - kui tahetakse paari tegemisi üles panna, siis võiks selleks teha paari konto, mitte mehena enda kontole üles panna seda, kuidas keegi on kedagi pannud jmt..
˅ näita rohkem ˅
2013-07-07 18:47
Kasutaja tingimustes seisab, et moderaatorite tööd ei tohi kritiseerida!
Noh ja mida sa ikka kritiserid, kui piltide üleslaskmise reegleid annab väga erinevalt tõlgendada. Kui pildil on 10cm meest, siis on ju väärtuslikum osa temast pildipeal olemas. Samas, kui palju on lähivõtteid tillidest ja vittudest, kus midagi muud näha ei ole, aga kui ma tahan panna pilti oma käelabast, siis see ei pidavat olema temaatiline. Kuidas pole temaatiline, kui ma onaneerin iga päev just selle käega? See mu ainuke kindel pruut .... Kurat, siis on ju jälle probleem, et pilt ei vasta konto soole
Peab ikka tegema paarikonto, siis saab igasugust pahna üleslasta
˅ näita rohkem ˅
2013-07-07 18:59
Just! Väga õiged tähelepanekud. Samas, me ei kritiseeri, me anname võimaluse iha.ee-d paremaks muuta - kui Moded seda ei näe, no siis ei ole küll selle issanda loomaaiaga midagi peale hakata...
˅ näita rohkem ˅
2013-07-07 19:31
kusjuures teemaalgatajaga nõus. tõeline loomade farm, võrdsed ja võrdsemad. see kui mehed end oma kontol (kenade) naistega presenteerivad, on neile enda arust vist reklaamklipp, et näe, millised pipid mind tahavad, kõik peaks mind tahtma. samas mehe enese kohta ei räägi see küll mõmmigi peale selle, et ta on naist lähemalt näinud. ja siis?
nõus ka sellega, et kus on piltidel ülesriputatud naisterahvaste kinnitus nõusoleku kohta? ehk mõni naine ei taha et tema seotus mingi mehega oleks laialtteatav?
ühesõnaga, rohkem konkreetsust pildimajandusse!
˅ näita rohkem ˅
2013-07-07 19:59
Kusjuures ma olen mitme naise käest kuulnud, et nemad vaataksid meelsamini paljast tilli(kui mees rohkem endast ei raatsi näidata) kui seda, et mees on teise naisega. Naine võib küll olla vabameelne realist ja teada, et see on vaid tolleks korraks, aga ikka tahab ta, vähemalt selgi hetkel, tunda ennast selle ainsana.
Sorry, läksin teemast välja
˅ näita rohkem ˅
2013-07-07 20:22
Aga see pilt, Bandiiditar? Kas selline pilt oleks sobilik meesterahva kontole, kus kõvakasajaja näitsik tagasihoidlikult ja siivsalt tahaplaanile jäetud on?
http://www.iha.ee/index.php?mode=picture&id=377189
Ma arvan, et nii isegi sobiks!
˅ näita rohkem ˅
2013-07-07 20:29
kõvaksajaja*
˅ näita rohkem ˅
2013-07-07 23:17
Jah, seal on nagu taustaga tegemist ja esmalt jääb ikkagi till silma, mitte see naine, kes tagaplaanil on. Kui oleks vastupidi pildi selguse kohapealt, siis oleks määruste vastu ma arvan ka see pilt.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-08 05:56
Tuleb välja, et moder. Kaateriga on minul ka sehkendusi olnud, igaljuhul oleme teineteist blokeerida jõudnud.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-08 12:13
Nuvat, kahtlane tüüp see kaater4.. otsib sekeldusi vaid..
˅ näita rohkem ˅
2013-07-09 14:30
Pilt on iseloomulik paarikontole. Paarikontole viitab ka pilti tituleeriv küsimus "kummal on parem perse ?"
http://www.iha.ee/index.php?mode=picture&id=285597

( nii mõnus on ussitada ja teistes vigu leida, olen kohe omas elemendis)
˅ näita rohkem ˅
2013-07-09 20:51
Tutt, kas see on üks neist süütukestest?
Aga pildil iseenesest pole viga.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-13 12:56
Päris valus vaatepilt
http://www.iha.ee/index.php?mode=picture&id=310389

Olen kindel, et naine ei tea, et temast siin selliseid pilte serveeritakse Ja veel kord silmadel hakkab kohe väga valus
˅ näita rohkem ˅
2013-07-13 20:22
Selline pilt on tõesti aksepteeritav vaid siis, kui naise kontol on sama pilt.
˅ näita rohkem ˅
2013-08-13 19:46
on olemas veebikonstaabel. temalevõib kurta, kui on kahtlust piltide kuritarvitamise kohta. raadiost oli kuulda, et üks 3-st probleemsest saidist on ka iha.ee. ega enne ei lõppe võõra pildi eksponeerimine, kui keegi tõmmatakse avalikult oksa.
˅ näita rohkem ˅