Foorum
2013-05-20 13:46
kas oleks võimalik see kasutaja kuidagi korrale kutsuda? on häirivaks muutunud ühe ja sama inimese ahistav käitumine, mingid varikontod millel ilmselgelt varastatud pildid mille toel ta käib teiste pilte mahahindamas, jätab jaburaid pildikommentaare blokkides sind koheselt, karjub pealehel piltide all alusetuid süüdistusi jne. kas need inimesed kelle näoga pildid siia ülesse on lastud, on üldse sellest teadlikud et keegi neid nii levitab? vaevalt. kuna kasutaja pole siiani suutnud ennast talitseda ja jätkab oma missiooni ning tema suhtes on sõna võtnud ka paljud teised, võiks lõppude lõpuks kuidagi seda asja ohjeldada. kui inimene ei suuda portaalis rahumeelselt osaleda, võiks talle ajutiselt mingi piirangu kehtestada kuniks maharahuneb.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-20 15:48
Miks ainult tema? Selliseid on siin kümmekond ja pole välistatud, et teemaalgataja on üks nendest. Fakt, et tegemist kellegi varikaga, sest konto loodi selle teema püstitamiseks ja kindlasti pole see Kenasuudluse varikas.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-20 18:49
ikka need intrigeerivad vipi ja topi mängud.....
˅ näita rohkem ˅
2013-05-20 19:36
Lasteaia intriigid
˅ näita rohkem ˅
2013-05-20 21:13
Võib-olla oleks targem ise sellest taidlusringist välja astuda, Ek145?
˅ näita rohkem ˅
2013-05-24 15:31
Igatahes proovin selle asja käsile võtta kuna sain ka täna huvitava teema osaliseks.Tuleb välja ,et moderaatoril pole õigust objektiivselt pilte hinnata ja kui paned väiksed punktid siis ähvardatakse mode koha ilmajäämisega jne. Väga ebameeldiv igatahes.Eks paistab mis,kus ja kas.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-28 12:55
Ei saa nagu pihta sellele asjale. Mismõttes moderaator ei tohi madalaid hindeid anda? Kui mina oleksin moderaator ja pilte hinnates mulle miski kidura riistaga põrsapoiss hägusel pildil ette tuleb, siis ma peaksin talle 5'e või 10'e panema?
Kui pilt ikka rohkemat minusilmis ei vääri kui hinne 1 või 2, siis selle ma ka panen. Miks siis üldse hinneteskaala 1st-5ni?
˅ näita rohkem ˅
2013-05-28 21:30
vat viimane küsimus oli tõesti asjakohane. pange siis kohe, et ainuke hinne, millega pilte saab hinnata, on 10, ja seegi tasuline. way to fcking go. siis ei tule ka seakisa kellegi liiga madala hindamise pärast ja puha, täis demokraatia
˅ näita rohkem ˅
2013-05-28 23:45
Traagika neile, kes ei talu kriitikat.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-30 08:52
Mind paneb samuti hämmastama selle kasutaja "Kenasuudlus" fenomen, sest no piltide pealt vaadates on tegemist vähemalt 3 lapse emaga (kõht suht ära räsitud ja armiline ja tissid nagu rihmad), et no füüsiliselt küll selles inimeses midagi ilusat ei ole, et ta peaks kusagil seksikate inimeste kohtumispaigana tituleeritaval netilehel topis figureerima.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-30 11:25
Toppi tuleb võtta nagu mängu, nagu iga arvutimäng, kus tuleb korjata high scoori, mõni lihtsalt mängib seda mängu paremini, või pühendab sellele rohkem aega ja energiat, miks selle pärast leili minna, te ju ei lenda kõri kallale igaühele, kes näiteks angry birdsis parem on. Pigem aplaus neile, kes koleda pildiga ikkagi selles mängus kõrgele jõuavad . Selge ju, et ilu või fotokunstiga pole sel topil mingit seost, kui seal mõni ilus pilt on, siis pigem juhuslikult...
˅ näita rohkem ˅
2013-05-30 13:05
Huvitav, kas kosmosetuut on kenasuudluse järjekordne varikonto, et ta nii agaralt teda kaitsma on tõtanud jälle. Las inimesed avaldavad arvamust nagu sinagi seda teed kosmosevanamutt - mis sa hõõrud siin enda lontis keha ja nõmedate väljendustega seksikate inimeste pihta.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-30 15:07
bandiiditar. see "lontis keha" jutt hakkab juba üleviskama. oled teda näinud pealaest jalatallani, et niiväga rääkida tead?
ela veel 10-15 aastat, ja inspekteerime siis õige sinu keha, mis sellest järgi on jäänd.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-30 16:49
Vanasti olid Kenasuudlusel siin näopildid üleval ja kosmosetuti kena sihverplaat on hoopis teistsugune. Võiks jub selle huupi varikateks tembeldamise lõpetada.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-30 17:55
Kosmosetutt: spank me beibe, spank me.. Sa ju ainult lubad võrukael..
˅ näita rohkem ˅
2013-05-31 23:28
irw kuubis

jah, kumb sa meil siis oled tegelikult? mees? naine? hemofrodiit? transvestiit? see käis siis apokalyptilise bandiiditari kohta.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-31 23:55
Apocalypto kirjapilt meenutab mulle üht vana sõpra. Budulay`d nimelt
˅ näita rohkem ˅
2013-06-01 14:29
jfjm aka vabakuulaja aka kosmosetutt aka Kata30 on tõsist töö teinud, et endale nii palju erinevaid varikontosid suutnud registreerida ja nüüd möllab.. Mind on siin peetud nii Eveliniks, Kristiks Valgast, kui ka Julianaks. Nüüd siis apocalypto kasutajaks ja läbi selle ka siis kellegiks budulayks. Edu teie labiilse mõttelõnga arendamisel idioodid!
˅ näita rohkem ˅
2013-06-01 15:02
Vana inimese kohta on sul arenenud kujutlusvõime.. Kuule jfjm või mis iganes tähekombinatsioonist sitanikerdis sa oled - kui ma sinu vana sõber olen, miks mina sind siis ei tunne ja miks sa mulle siis ülimalt vastumeelt persoon oled enda haukumistega siin foorumis? Vabakuulajast hemorroidile ei oskagi midgi soovitada, kui ehk seda, et mine peitu ja ära ärrita siin kedagi muud, kui kosmosetuti lõtva sulgurlihast..
˅ näita rohkem ˅
2013-06-01 15:09
Noh näedsa, veel üks satnasus Budulayga
˅ näita rohkem ˅
2013-06-01 17:32
Nüüd vähemalt sa ei ilgu minu kallal kummaline vanamees jfjm - leidsid uue ohvri. Loodan, et sind ära ei sööda..
˅ näita rohkem ˅
2013-06-01 19:12
oh te noored ja lollid identiteedikriisis indiviidid. minu jaoks ei ole üllatus, et parim kaitse on rünnak-aga minu aadressil läheb see kenasti vett vedama. aga-jõudu üritamast nii et nüüd olen ma juba kosmosetuti varikas....varem olen ma siin suutnud ka kenasuudluse varikaks saada. mu alter egosi koguneb
enne kui reetlik postitus kaob, (imelik et ei ole veel kadunud,) panen ma ta ka oma postituse sisse:



bandiiditar



2013-05-31 18:27:29

Bandiiditari pepu on sinu raske käe jaoks liiga õrn, seepärast pakkusin enda trimmis pepulihaseid sinu lodevasse meelevalda, aga sa vist ei julge... kardad väljakutset..?

aga teile, kahestunud inimestele meelehärmiks nendin ma vaid, et mina olen mina, üks ja ainus.
˅ näita rohkem ˅
2013-06-01 21:38
Bandiiditar, ma ei tea, millest see fenomeen on tingitud, aga mõned naiskasutajad tahavad lihtsalt kangesti siin minu ohvrid olla
˅ näita rohkem ˅
2013-06-01 23:13
Mina kindlasti sinu ohver ei ole. Pigem oled sina iseenda ajuhiigluse ohver. Vaata, kui lihtne on teid lollitada ja igasugu idiootsusi välja mõtlema panna. Varsti olen ma äkki kata30 kah?
˅ näita rohkem ˅
2013-06-01 23:40
No mind sa nüüd kindlasti ei lollita, Sest minule on iha meelelahutuskoht ja meelelahutust ei võta ma kunagi liiga tõsiselt.
˅ näita rohkem ˅
2013-06-03 07:58
No sa oled ju juba loll, millest me räägime?
˅ näita rohkem ˅
2013-06-03 15:50
Olen jah piisavalt loll, et ihas tarka mängida ajaviide seegi
˅ näita rohkem ˅
2013-06-03 22:19
Suht haige ajaviide sul siis, aga noh, igal lollil oma lõbu!
˅ näita rohkem ˅
2013-06-07 09:59
sa bandiiditar oled jah haige,said mind räigelt sõimata ja siis viskasid bloki peale!ära vigise liiga palju.sa mõtled,et sind pole võimalik ülesse leida... kenasuudluse näol tegemist nelja lapse emaga,elab provintsis ja küllaltki labane ning vulgaarne räpane naine.lapsed pole muidugi süüdi,et ema teeb neid nagu konveieril,erinevate isadega.
˅ näita rohkem ˅
2013-06-09 16:33
Ma ei mõtle midagi, alusta siis otsingutega..leiad kiiremini
˅ näita rohkem ˅
2013-07-26 13:32
nuh vana kõõm,pane ennast põlema. prostituut selline
˅ näita rohkem ˅
2013-07-26 13:42
Dogma, mis sul naistest, sa ju pede.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-26 14:26
just just ja sina olid esimene kes mu riista imes
˅ näita rohkem ˅
2013-07-26 18:33
dogma sa peale sita söömise hakanud ka pedetsema v? ebaaaaaarddddd!!!!
˅ näita rohkem ˅
2013-07-26 19:33
Päris kapist ta veel väljas ei ole, aga ankeedis juba kirjas. Ja kapipeded ongi ju need kõige suuremad naistevihkajad, sest nendega kaasneb pealesunnitud loomuvastane tegevus.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-26 22:43
ei vaadanduki ennem selle torujüri ankeeti on jah BI DOGma siis poole kohaga pedemees. sellepärast ma mõtlesin et miks ta nõnda kuri nende naiste peale on ja sellist kohutavat vulgaarset saasta naiste aadressil lennutab.
rahune maha pede-DOGma!!! mine pedetse vaikselt ja omaette, ära käi siin räuskamas
˅ näita rohkem ˅
2013-07-27 10:34
erinevalt sinust litsiroigas olen ma see kes jfjm perse põrutanud on ja kui vastuväiteid on võib kokku saada ja asjad selgeks teha aga jfjm on paras kusekott ju .
˅ näita rohkem ˅
2013-10-01 00:26
huvitav mitu kolemusi varikat seda teemat komminud on juba
˅ näita rohkem ˅
2013-10-01 18:26
Eks otsi ja loe kokku
˅ näita rohkem ˅
2013-10-04 10:05
Kui bandiiditarile triibuliste tõmbamiseks läheb, siis ma võtan selle asja enda peale
˅ näita rohkem ˅