Foorum
2013-05-19 20:40
Esiteks kas tõesti ei oleks võimalik jututuppa mitu modet muretseda, kellest on ka reaalselt kasu. Siiani olen olnud iha.ee saidi kasutaja ca 5 kuud ja selle ajaga ma ei ole näinud, et keegi oleks midagi otseselt teinud, et mingisugused suvalised laaberdajad seal ei teeks lollusi. Äkki leiaks iha.ee meeskond 2-3inimest, kes käivad jututoas regulaarselt ja ei hakka pabistama kui oleks vaja keegi ära bannida.
Teiseks oleks väga kasulik siinsel meeskonnal registreerimist korrigeerida, sest see ei ole normaalne just, et ühel inimesel on 4 ja rohkem kasutajat. Ootan SUURE huviga, kas midagi tehakse. Kui vaja võin ise aidata, et iha kasutajad saaksid jututoas normaalselt suhelda, mitte ei peaks kannatama huligaanide pärast. Niimoodi edasi minna ei saa, rahvas kaob mingil määral. Edu asjade parandamisega!
˅ näita rohkem ˅
2013-05-19 23:12
idiooditõrje võiks tõhusam tõesti olla. kui mõni seltsimees leiab, et temaga ei ole nii viisakalt käitutud kui tema arust peaks, siis kukub terroriseerima hüpertühikute tekitamisega. nii nummi, ip-ban oleks sellistele fruktidele minimaalne karistus.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-20 11:32
Reaalselt see ip-ban toidaks ainult mingi ajavahemik kuni ban-i saanud isik leiab selle vastu midagi. Kõik oleneb kui "asjapulk" inimene arvutite alal on. Aga mõteks oleks midagi muuta, ise olen põhimõtteliselt igapäevane kasutaja jututoas, niiet ma tean, mis seal toimub. Kui mõni ebameeldiv isik seal jaurama hakkab, eks ma olen püüdnud ise kuidagi rahustada ja eks saab ka rahulikult rääkida, aga on kasutajaid, kellele peale ban-i ei mõju miskit.
˅ näita rohkem ˅
2013-06-06 09:54
minuarust on käib jututoas ainult lambakari. ei saa kuidagi aru, millest seal jutt käib. igaüks ajab läbisegi oma rida.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-08 01:52
võiks väljatöödata püsi-ignore võimaluse. et kui lisad kellegi jutukas ignore listi, siis ta sinna ka jääks, hoolimata sisse-välja jooksmisest. ja saaks õhu märkimisväärselt puhtamaks.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-09 21:13
kui ei oska käituda, siis ära käitu.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-10 15:17
jutukas käivad ainult igavad sitakotid
˅ näita rohkem ˅
2013-07-10 18:18
ja mis sinu probleem muidu on, neiuxxxx?
˅ näita rohkem ˅
2013-07-10 18:43
Silverpoisil vist pahad päevad
˅ näita rohkem ˅
2013-07-10 22:00
nojah...ka taandareng on areng ning antireklaam on reklaam....ning vaegarusaamine on arusaamine
˅ näita rohkem ˅
2013-07-27 23:25
Mina olen jutukast keppi ka saanud. Nii et tasub käia! Peab küsida oskama ainult, osad naised tahavad, et nendele natuke ilusaid sõnu räägid...noh, kõiki nippe ei hakka avalikustama, muidu jään ise kuivale! on hea!
˅ näita rohkem ˅
2013-07-29 18:25
Jututoas on modesid küll, aga enamasti on tegu saamtute pohhuistidega. Nt. kasutaja Yksinda vegeteerib niisama kaamera ees ja loobib välja ainult neid, kes talle endale ei meeldi ja pärast üritab ennast välja vabandada, et tema polegi mode, et hoopis hea sõber on vms.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 12:38
ja see pärl oled sina kindlasti.aga teid foorumi peerukotte pannakse seal jututoas ju paika,seepärast te seal ei käigi
˅ näita rohkem ˅
2013-07-31 03:09
no sa esiteks jõua jänese pabula staatusest kivikese staatusesse,siis hakka edasi ennast ülistama!mõrd
˅ näita rohkem ˅
2013-08-01 19:27
no sinusugusest sõnnikust piisab ühest ka siin...sorri siis tahtsin öelda sitt,sest sõnnikuks sa liiga hea.vahest on hea lugeda,kuidas üks sitautha oma paska laiali pritsib ja naerda selle pasa üle.tead põrsas,mine osta omale elu! istud seal pimedas toanurgas ning laagerdad seal oma aknes perseauku.
˅ näita rohkem ˅
2013-08-01 21:39
Dogma, sa vajad ja nõuad enda rahuloluks pidevalt "kallima" tähelepanu On ju nii Sa näitad igal võimalikul moel ja viisil, et Utha ei jäta sind ükskõikseks! Sulle meeldib, kui ta sulle varbale astub, meeldib kui sind nagu paharetist poisikest korrale kutsub ja noomib. Meenutab sulle sinu ema või õpetajannat, kellesse sa kunagi kiindunud olid
˅ näita rohkem ˅
2013-08-02 11:29
Mul kerkis kohe silmeette pilt, kuidas õpetaja Utha, prillid ninal, mustas miniseelikus ja valges pluusis, kolm ülemist nööpi lahti, Kummardub õpilase Dogma pingi kohale ning kaardikepiga vibutades seletab käitumisnorme. Õpilane Dogma Pilk on aga naelutatud õpetaja pluusihõlmade vahelt paistvale napile pitsilisele pushup rinnahoidjale ja sealt väljapunnitavatele pallidele.
˅ näita rohkem ˅
2013-08-02 14:25
Ja Dogma hingamine muutub raskemaks, õhetavat palet katavad higipärlid, veri paisutab...
˅ näita rohkem ˅
2013-08-02 15:40
Aga kõrvalpingireas niheleb õpilane Parmaleikin ja sihib veepüssiga seda, mida õpetaja miniseelik täielikult varjata ei suuda
˅ näita rohkem ˅
2013-08-02 20:31
Range ja distsiplineeritud õpetajanna püksikud on hetkepärast niisked nagu peni nina Oli see nüüd Parma temp 'või rafineeritud õpetajanna ise on nurjatult riukalik ning patumõte õpilastest teda märgumiseni erutas...
˅ näita rohkem ˅
2013-08-03 17:27
2013-07-30 12:38:41

ja see pärl oled sina kindlasti.aga teid foorumi peerukotte pannakse seal jututoas ju paika,seepärast te seal ei käigi

no sina oled ju ka karm paikapanija, dogma. käin, muuseas, ka jutukas. kuniks sealne lollusetasand mul üleääre hakkab ajama. siis kerin välja. muuseas, jutuka suur pluss on see, et idiootide sõnadedüsenteeriat saab piirata nende möla ignoreerimisega. kahjuks ei ole see ignoreerimine igavene - ronib idioot välja ja saab jälle terroriseerida...mul juba omad "lemmikud" väljakujunend, kelle möla kohe sisselogides väljalülitan. tunnistan pattu, aegajalt on minu palve peale ka superidioote sealt ellimineeritud.
˅ näita rohkem ˅