Foorum
2013-02-09 23:13
Muret valmistab selline asi, et võiks olla paigas hinnakiri VIP tabelis. Ühesõnaga, et näiteks saadan sõnumi, mis maksab 5.-€, ja selle eest olen näiteks päeva VIP. Jube tüütu on ükshaaval saata neid sõnumeid ja varikontosid teha...
Ausaltöeldes läheb mul juba endal ka segamini, kes ma ise olingi, kas mees, naine, või üldse paar

Tehke midagi...
˅ näita rohkem ˅
2013-02-28 11:02
Milleks üldse rapsida päeva VIP kohal ? Kui arvet teed, su enda mure ju. Rate`s eksisteerib ka muidu TOP edetabel, võid seal sollidega võidelda
˅ näita rohkem ˅
2013-02-28 21:47
Ma lihtsalt ei viitsi möllata ja sõnumineerida nii palju. Võiks olla mingi 10 euri näiteks vip 1 koht. Aga noh, ma ei tea siis, kui mitu inimest korraga tahaks nagu...?
Mulle on suht tähtis asi, nagu te isegi teate, paluks kuidagi vastu tulla minu palvetele ja reageerige kuidagi...

HELP.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-01 09:59
Päeva VIP positsioon panna igapäevasele enampakkumisele!
˅ näita rohkem ˅
2013-03-02 05:11
Miks on vajalik olla VIP 1 koht ? Et inimestele rohkem silma paista ? Lihtsam on kuulutus üles panna ju, mida soovid, milleks piltidega tõmmelda, heh. Hetkel suht normaalne see asi ju, täitsa tavaline. Sms teed, nädal vip, piisab sellest ju täiesti v ei ?
Tegelt ei saa eriti pointile pihta, mismõttes vip 1 koht ..
˅ näita rohkem ˅