Foorum
2013-01-07 13:01
Võiks keelata puudulikud ankeedid, st. peaks olema ankeedis mingigi informatsioon. Mitte nii nagu praegu. Toon näite: sugu - naine, elukoht - Eesti.
˅ näita rohkem ˅
2013-01-07 17:04
Nad keelavad end ise. Ilmselt Sa ei kirjuta sellisele kasutajale ja mina ei vasta kirjale, mille on saatnud mees Eestist.
˅ näita rohkem ˅
2013-01-07 17:35
Eks ma vahest ikka kirjutan. Kuid selline tegevus on aja raiskamine.
˅ näita rohkem ˅
2013-01-07 19:41
Aga mis on hullem, kas täitmata ankeet või ankeet täis valesid?
˅ näita rohkem ˅
2013-01-07 20:23
lisaks võiks olla VIP märgile veel üks märk TROP. see oleks nähtav ainult naistele ja seda saavad panna naised meestekontodele, nii öelda tropalert, elu kohe lihtsam
˅ näita rohkem ˅
2013-01-07 21:01
Kuule, aga siis hakkaksid mehed analoogilist LITSi märki tahtma
˅ näita rohkem ˅
2013-01-07 21:51
Jott. "Soovin leida sponsorit" on ju olemas juba.
˅ näita rohkem ˅
2013-01-07 23:06
jfjm, valel on lühikesed jalad.
Kusjuures need täitmata kontode omanikud on väga uudishimulikud, samas ei vasta ise ühelegi küsimusele.
See paneb ohutule põlema.
˅ näita rohkem ˅
2013-01-13 11:08
no see foorumis kustutamise võimalus pole hea asi, mul jäävad nii tropid fikseerimata.
˅ näita rohkem ˅
2013-01-13 16:44
Maarika siis tuleb vähem viilida
˅ näita rohkem ˅
2013-01-15 11:48
aga kas tropp üldse leiab kustutuslingi üles? kas ta teab, mille küljes see on?
ja mis tropp see üldse on, kes lepib nii labase tegevusega nagu postituse kustutamine.
üks õige tropp peab olema endast heal arvamusel ja vaatab uhkusega selle peale, mida ta teeb ja kuhu ta postitab. tropile meeldib kõik, mis talle ennast meenutab. õige tropp ei tõsta kunagi kätt enda vastu ega kustuda ühtegi postitust ära, vaid püüab kindlustada oma arvamuse vaba liikumise ja meeldejäävuse. jätkusuutlikkus on oluline.
nii, fikseerisin oma arvamuse.

aga kui teemasse otse vastata, siis mina olen selle variandiga ülimalt rahul. pealegi annab see mulle lootust, et kellelgi siirpakul ei tule kunagi pähe minu postkasti ronima hakata. üks blokivaba päev juures.
˅ näita rohkem ˅
2013-01-16 00:19
Hm, selle arvamuse kohselt on siis kõik tropid, kes ei ole ühtegi postitust kustutanud.
Õnneks, mina olen kustutanud
˅ näita rohkem ˅
2013-01-16 09:14
mh. maarika, sul jääb jälle üks tropp fikseerimata. peaaegu oleks sul vedanud.... aga jõuti ette. kuid see ei ole veel lõpp. ma arvan, et sa võiksid ta jälgimise alla võtta. võib-olla võtab ta mõne teise veaga vahele...
˅ näita rohkem ˅
2013-01-16 09:21
ei, parma. see arvamus sul on vale. kõik postitusi mitte kustutanud isikud ei ole veel tropid. ehtsad tropid lihtsalt ei kustuta oma postitusi kunagi ära, samas kui teised võivad seda teha. selles on vahe. tropp tahab oma tiitlit hoida. tropp olla on auasi.
˅ näita rohkem ˅
2013-01-16 09:30
Kuidas seda fikserida jõuad, et mitteühtegi postitust ei ole ära kustutanud?
Siin on vanu postitusi, kui veel ei saanud kustutada neid.
Nood on siis kõik tropid?
Selle avaldusega läks sul vähe metsa vist.
˅ näita rohkem ˅
2013-01-16 09:44
mina ei teegi seda. selle töö peale on pandud meil maarika . tema nopib need hapud viinamarjad.
ja ma ei usu, et sa aru ei saa.
ma ei räägi tehnilistest võimalustest midagi kustutada, vaid põhimõttest, mis kehtib ka siis, kui võimalused selleks antakse. tropi ei tunne reegleid, talle pole neid vaja. ta kehtestab neid ise.
˅ näita rohkem ˅
2013-01-16 09:51
Kes siis see kohtumõistja on ja ütleb, et see ja see postitus kuulub kustutamise alla?
Kas sa tahad praegu omad reeglid kehtestada?
˅ näita rohkem ˅
2013-01-16 11:39
miks sa arvad, et ma tahan kehtestada omad reeglid? kellele või mille kohta?
ei, ma ei taha.
pealegi oleks raske kehtestada mingeid topeltreegleid olukorras, kus kustutusreeglid on tegelikult vabaks lastud ja otsused selle kohta, mida teha, langetatakse iga isiku kohta individuaalselt selle isiku enda poolt. siin pole enam sekkumiskohta eriti.
ja kui nüüd järgida neid enda kirja pandud „reegleid“ reeglite kehtestamise osas, siis selle järgi võttes võiksid kellelgi tekkida teistlaadi kahtlused ja seekord siis juba reeglite kehtestaja osas ja seda me nagu ka ei taha.
tekib küsimus, kes siis tegelikult siin see tropp on.
ei pruugi, aga sellest võidakse hakata tegema järeldusi, et iga reeglite kehtestaja on (ka) tegelikult tropp, millest omakorda järeldub see, et talle ükski teine reegel peale tropi reegli enam ei kehti (selles tähenduses, et ei alluta muudele reeglitele peale enda oma), mis lahtiseletatuna tähendaks siis seda, et tehes oma reegleid, pead arvestama sellega, et sind peetakse ikkagi tropiks ja teiseks antakse sellega kaosele võimalus.
ma ei tea, kas tundub loogiline ja saad aru.

ma ei loo mingit uut korda, vaid konstanteerisin seda, mis juba toimib iseenesest, ilma et mingeid reegleid peaks olema. ehk siis tropp on see, kes tegutseb (reegli)vabalt. kui tahab, siis kustutab oma postituse. kui ei, siis ei kustuta. enamasti ta ei taha. neile meeldivad oma postitused.
keegi ei pea midagi ära kustutama. ma lihtsalt kirjeldasin seda, kuidas nad käituvad ja
miks tekib vastuolu selles küsimuses, miks neid fikseerida ei saa. see, et ei saa, oli maarika väide tegelikult.
mina väidan, et saab fikseerida ja seda nii kaua, kuni tropp on tema ise.
tegelik tropp ei kustuda oma postitusi ise ära. ta ei saagi aru sellest, et ta midagi valesti teeb ja et ta tropp on. kuidas ta saakski siis tulla selle peale, et peaks midagi ära kustutama?
kui kohtumõistmiseks läheb, siis mõistetakse nende üle kohut, aga seda ei tee mitte nemad enda üle, vaid seda teevad teised.
iga inimene võiks olla ise endale selleks kohtumõistjaks. nii oleks kõige õigem.
˅ näita rohkem ˅
2013-01-16 11:50
Kas sulle meeldivad kõik sinu postitused? Miks sa neid postitad, kui ei meeldi?
˅ näita rohkem ˅
2013-01-16 11:58
mis küsimus see on? rebid kontekstist välja?
˅ näita rohkem ˅
2013-01-16 12:02
Tropiteooriaga tituleerid ka ennast tropiks. Või ükskõik keda, kes postitab ja kellele meeldib enda postitus.
Mõtle midagi paremat välja.
˅ näita rohkem ˅
2013-01-16 12:22
ei. sa saad valesti aru. kas tahad meelega asja peapeale keerata või ei saanud sa praegu must aru.
kas sulle tundub, et ma teen kellelegi nende arvamustega liiga praegu? teen liiga suuri üldistusi? kui jah, siis miks tundub?
peale selle, et ma oma arvamust siin ainult avaldan, ma ju tõin ka välja selle võimaluse, et nendest üldistustest võidakse hakata tegema eksklikke järeldusi. kindlasti ei puuduta see igaühte.
kui üldsusele on teada, kes on tropid ja on teada, kuidas nad käituvad (ma eeldasin, et ligikaudselt ikka teatakse), siis sul ei peaks minust arusaamisega probleeme tekkima.
kui on erinevad arusaamad, siis jah.
ma arvasin, et ma ei pea pisikeses kirjas välja kirjutama seda, mida ma ühe või teise asjaga tahan öelda.
˅ näita rohkem ˅
2013-01-16 12:29
Praegune tropiseletus, postituste kustutamiste kohta on huupi lahmitud.
˅ näita rohkem ˅
2013-01-16 12:37
milline praegune? see, mille ma esimesena postitasin?
millest sa järeldad, et huupi? sa siis leiad, et ma lahmin niisama praegu midagi arvata siin?
vahest on viga lugejas ka? mida sa sellest välja lugesid?
˅ näita rohkem ˅
2013-01-16 12:42
mul oli seda arvamust kirja pannes paar näitlikku esitust troppide poolt silmade ees. ja tegelikut ikka rohkem kui paar. siin on troppide hulgiladu. nii et tuli mingi üldistus teha. mis teha, polnud paremaid näiteid võtta.
˅ näita rohkem ˅
2013-01-16 12:53
ja mulle tundub, et sa oled kaitses
˅ näita rohkem ˅
2013-01-16 12:58
See arutlus ei vii kuhugi.
Mis loogika see on, et kui isik postitusi ära ei kustuta, siis on tropp. Milleks siis üldse postitada, kui peab kustutama hakkama?
Pointless ju.
Utha, kui sa omi postitusi ära ei kustuta, siis nimetame sind tropiks, su enda sõnade järgi.
Või ei leia kustutamise nuppu ülesse?
Nii, et anna minna
˅ näita rohkem ˅
2013-01-16 13:18
ja kuhu sina püüad selle arutlusega välja jõuda? mida sa sellega taotlesid?
miks sa üldse otsustasid reageerida sellele postitusele? kas sa püüdsid samastada ennast öelduga? see pani vastama ja vastu seisma? juba sinu esimene järeldus peale minu postitust oli tegelikult eksitav ja vale.
ma ültesin välja ühe laiapiirilise arvamuse. see oli üldistamine. tegu ei ole ju mingi dogmaga, millesse peaks uskuma ja mida peaks kindlasti järgima. vaba arvamus.
ma ei üritanud sellega midagi tõestada ja vaevalt et mõnda troppi üldse huvitaks, mida temast arvatakse.
nii et see, mida sa mulle siin tagasi peegeldad, ei ole tegelikult mitte minu, vaid sinu loogika, sinu hoiakud. nii tõlgendad sina minu teksti. loe uuesti. ma olen sellele vastu vaielnud juba
˅ näita rohkem ˅
2013-01-16 13:25
küsimus ei ole siin kunagi olnud kustutuses kui eraldi tegevuses. see ei ole tähtis, kas kustutatakse ära või mitte. selle alusel kellelegi silti külge ei panda.
kustutamine oli üks tegevus paljudest, mille kaudu tropp ennast väljendab ja mis kirjeldab teda kui isiksust. selle kaudu saab ehk aru tema mõtlemisest. kui saab.
ma püüdsin n-ö vaielda maarika väitele vastu, tuues välja tropi hoiakud (üldistavalt) ja arvamuse, miks nad ei oleks huvitatud oma posituste eemaldamisest. lihtne ju. mis siin nii keerulist on. äkki ma seletasin segaselt
˅ näita rohkem ˅
2013-01-16 16:18
Lihtsalt torkas silma, omapärane segane loogika.
˅ näita rohkem ˅
2013-01-16 16:25
no kohe lisame ühe tropi ja see on Utha
˅ näita rohkem ˅
2013-01-16 17:05
parma, sul oli oma lähtenurk, mul oma. kogu erinevus.
üks rääkis isiku tasandilt sellest, mis tema arvates tüüpiline on ja millise tulemuse selline tegevus annab. tehniline pool ei olnud primaarne. teine asjus asju tehnilisest küljest lahkama, jättes isikute tasandil kehtivad erisused sellest välja. ja ühte keelt ei leia
nagu alati. siga ja kägu
˅ näita rohkem ˅
2013-01-16 17:09
maarika, kui pikk su tropilist juba on? mitmes ma sulle olen?
˅ näita rohkem ˅
2013-01-16 17:15
kolmas
˅ näita rohkem ˅