Foorum
2010-01-23 20:29
ärge laske siis pedesi-las teeevad oma portaali,ja las haisevad seal omaette
˅ näita rohkem ˅
2010-01-23 21:13
Sa tom oled vist valesse kohta sattunud
˅ näita rohkem ˅
2010-01-23 21:42
Kõigil on koht päikese all ja seksuaalse orientatsion pärast, ei maksa inimesi hukka mõista.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-24 14:30
pederastid on haiged inimesed--ravile vaja saata--tilli jagu lühemaks
˅ näita rohkem ˅
2010-01-24 14:58
Irwwwww nalja saab ka vahel,tegelikult peaksite just teie närve minema ravima,kui nii pisikesest asjast närvi lähete,pukahe närve ja tehke miskit muud,kui see teid nii väga närvi ajab ,siis minge kuskile mujale)));
˅ näita rohkem ˅
2010-01-24 15:38
tere tulemast siis ka zoofiilidele,nekrofiilidele-neil ka ju ainult väike kiiks nagu pederastidel
˅ näita rohkem ˅
2010-01-24 16:30
To vidin:homoseksuaalsus ei ole haigus.Homod on lihtsalt sündinud teistsugusteks inimesteks.Miks,seda võib vaid oletada.
Hoopis homofoobe võib haigeteks nimetada.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-24 17:48
Olen küll ise hetero, ent homode vastu pole mul kunagi midagi olnud, ka endal on mitmeid homoseksuaalseid tuttavaid ja nende näol on tegu väga toredate ning intelligentsete inimestega. Miks peakski kellelegi korda minema teise inimese orientatsioon? See ei tee teda mingil moel halvemaks ega pane mind temasse teisiti suhtuma, inimest tuleb esmalt vaadata ja hinnata selle järgi, milline on ta oma olemuselt ja loomuselt, see, mida keegi kellegi teisega oma magamistoas toimetab, ei puutu minusse ning on igaühe isiklik asi. Veel hullem on aga see, kui homoseksuaale aetakse segi pedofiilidega! Esmalt peaksid nood rumalad inimesed endale need kaks täiesti erinevat mõistet selgeks tegema ning seejärel alustama sel teemal vestlust. Kõik oleks märksa kergem, kui puuduksid taolised rumalad eelarvamused ja väärad faktid, mis nii sageli inimestele külge hakkavad, kes ise mõtelda ei suuda ja võtavad üle kõik selle, mida keegi samaväheste teadmistega isik räägib, justkui massihüpnoos...
˅ näita rohkem ˅
2010-01-24 20:05
tom96 Enne ,kui kedagi kiiksuga solvama hakkad,oled sa kindel,et sul endal kiikse pole?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-24 21:05
pederastid teavad,et parim kaitse on rünnak
˅ näita rohkem ˅
2010-01-24 21:09
on näha jah
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 13:01
Meie poolt õigeks hääletatud põhiseaduse "Vabadused ja õigused" § 12 ütleb nii:
Kõik on seaduse ees võrdsed. Kedagi ei tohi diskrimineerida rahvuse, rassi, nahavärvuse, soo, keele, päritolu, usutunnistuse, poliitiliste või MUUDE VEENDUMUSTE, samuti varalise ja sotsiaalse seisundi või MUUDE asjaolude tõttu.

Rahvusliku, rassilise, usulise või poliitilise vihkamise, vägivalla ja diskrimineerimise õhutamine on seadusega keelatud ja karistatav. Samuti on seadusega keelatud ja karistatav õhutada vihkamist, vägivalda ja diskrimineerimist ühiskonnakihtide vahel.


Ausalt öeldes meid paneb imestama inimeste arusaam demokraatiast.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 21:22
paarbi, tõite siin ära väga õige punkti põhiseadusest. See võiks olla lausa foorumi avalehel, et tuletada inimestele meelde, mis on demokraatia. Jääks ära ehk paljud solvavad ja halvustavad märkused.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-27 18:58
ka zoofiilid ja nekrofiilid on sündinud teistsuguseks???? äkki ka pedofiilid???
tundub,et ka jfjm on ka mingi pedede esindaja
˅ näita rohkem ˅
2010-01-27 19:27
Mina vähemalt tean kes ma olen ja ma ei pea tõestama kes ma ei ole
˅ näita rohkem ˅
2010-01-27 21:26
ega sa muidu ei vinguks siin,järelikult oledki pede
rõvedad olendid
˅ näita rohkem ˅
2010-01-27 21:42
Aga tom,miks sa ikka võõra pildi välja panid?Kas kartsid,et oma varustusega ei pääse meeste sekka?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-28 17:19
On mehed on naised ja kes need geid veel on? Kas need, kel katus on ära sõitnud ja arvavad, et nad on elevandid.
Üldjuhul peaks ju ravida saama, kui inimene ekslikult ennast vastassooks peab, vaadaku peeglisse.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-28 17:31
Homoseksuaalsus on sama ravimatu nagu debiilsuski
˅ näita rohkem ˅
2010-01-28 17:53
Siin ennem üks ütles, et on sõpru kes on gayd ja nad on intelligetsed ja toredad. Ok vb ongi! Ega mul ka nende vastu midagi ei olnud, kuniks nad mind segama hakkasid. Sellest ka minu järeldus, et nad ei oska ankeeti lugeda vb ei oska üldse lugeda ja ei saa sõnast Ei aru. Tuleks nad siis tänaval ka samade sõnadega vastu nagu nad siin kirjades kirjutavad, vaevalt neil väga hästi läheks!! See intelligentne ja tore sumpsivend läheb kindla peale samamoodi õhtul netti ja siis kaob tal see intelligentsus kohe ära! Ma ei saa aru mida nad halavad, ise nad põhjustavad seda, et siin sedasi neist kirjutatatakse ja kommenteeritakse!! Kuidas saab siis üldse neist mingi muu arvamus olla, kui nad ainult DEBIILSUSEGA ja oma haigete kirjadega pommitavad!!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-28 18:27
Minul pole kogemusi ühegi debiilikust homoga,seega pole ka põhjust neid debiilikuteks nimetada.Kasutasin vaid võrdlust rõhutamaks,et tegemist on ravimatu eripäraga.
Sa küsi suvaliselt naiselt ja kuuled,kuidas NORMAALSED heteromehed nende postkaste risustavad.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-26 00:18
Heteromehed on oma suhtumisega homodesse liiga ülbed.Mina,kui naine väidan et homo mees on mõistvam ja tasakaalukam isiksus. Seksuaalelu ei tähenda ainult "panemist" selles on väga palju ka erootikat, millest hetero mehed pole kuulnudgi. "Õiged mehed" ehk heterod on enamalt jaolt 3 minuti mehed- korraks sisse,pauk lahti ja tehtud.Heterodel on homodest palju õppida.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-26 00:34
kas saaks neile kes on mõlema soo esindajad teha eraldi otsingu ja onlines olemise süsteem.?et siis neid keda selline teema huvitab,siis leiaksid lihtsamalt ülesse ja nääks nende tegevust saidil paremini,et siis oleks ka üleliikstet tava kasutajate segamist ka vähem.!! selline idee siis.oleks kena kui keegi teeks sellise südteemi siia...transvestiidid ja transseksuaalid oleks eraldi otsingu all..sest muidu ju saab ainult paare.naisi,mehi otsida siin.siis poleks ju seda probleemi ,et keegi tüütaks hetero seksuaale.mida arvate.?
˅ näita rohkem ˅
2010-02-26 07:34
Mulle jääb viimasel ajal tunne et heteroseksuaalsus meeste puhul on muutunud mingiks ninnu-nännutamiseks.
Ennast suuretähega Meheks nimetavad heterod muudkui halavad foorumites ja meedias et vaata kui palju õigusi omale gayd nõuavad.
Tekib küsimus et kas kas teile ei tundu et hetero mehed oma halamisega on muutunud ise mingiks nõrgemaks pooleks a-la kaitske meid... nagu plikad ma ei tea kohe...
˅ näita rohkem ˅
2010-03-27 01:22
igasugu -fiilid on karistatavad aga peded pole.ok siia lehele siis zoofiilid ,pedofiilid nekrofiilid jne. ja ei aja jama sellist et me syndisime nii
Mõelge loogiliselt
peded 10 rivvi ja yks vindi kuul otsast hakkama
hoiab vähemalt laskemoonalt kokku
˅ näita rohkem ˅