Foorum
2012-09-15 21:08
Iha võiks muuta oma kujundust ja sisu , kui tahab jääda aktratiivseks, nagu välismaa seks saidid on?
˅ näita rohkem ˅
2012-09-15 21:16
Ja millised on sinu ettepanekud?
˅ näita rohkem ˅
2012-09-16 14:45
kujundus võiks olla seksikas,sisu oleks selline nagu on facebook ja *******
˅ näita rohkem ˅
2012-09-16 15:27
Mida seal FBs nii erilist on?
Iha on piisavalt atraktiivne, et koondada siia suurem osa teemast huvitatuid. Eesti on väike ja see peaks ikka midagi väga erilist olema, mis kasutajate arvu märgatavalt tõstaks.
Selles, et sinu postkast tühi, ei ole süüdi lehe atraktiivsus.
˅ näita rohkem ˅
2012-09-16 15:57
kas midagi niisama seksikat kui see siin?
http://www.*******/

asja huvitavam külg on see, et kui enne sisaldas *******´i esileht peamiselt eestikeelseid tekste ja reklaamis ennast kui kohalikku seksportaali, siis nüüd on nad poola keele peale üle läinud. ei tea, kas on pöördutud tagasi originaalkeele juurde või see ka ajutine kujundus?
kunagi sai uuritud sarnase kutsuva tekstiga portaali andmetes ja vaadatud, kuidas see valmis tehtud on. ma ei tea, kust ja milliste programmide abil need pildid portaali alla laetud olid ja it asjatundjad teavad paremini, kuidas seda tehakse, aga mina kahtlustasin tehnilist vahelesekkumist. ei tundunud justkui usutav, et personaalselt keegi neit pilte ja andmeid kokku paneb. nendes andmetes, mis avalikult koos pildiga saadaval olid, olid arusaadavad, lausa absurdsed kirjavead sees. grammatiliselt valed st.
sisuliselt tehti seda siis nii, et suvaline pilt seostati kuskilt suvalisest kolkast (ei osuta otseselt kellegi päritolule, vaid kasutan praegu „kolgast“ teisel otstarbel, et vihjata suvalisele asulakohale äärealadel) pärit isikuga või selle kohaga seotud andmetega, leiti „talle“ eestipärane nimi, pildi alla pandi suvaline vanus ja oligi isik loodud.
ma ei tea, kui palju neid feikkasutajatega feikkontosid selles oli, aga mind need andmed ei veennud. ja ma kahtlen selles, kas need neiud, kelle pilte seal kasutati, ise teadisd selle portaali olemasolust ja seal esinemisest. pakun veel, et need kolka nimed tekkisid ka sinna mingi otsingumootori abiga. tekkis tunne, nagu oleks mingi nimekiri aluseks olnud. erinevate Eesti linnade nimed olid ridamisi piltide all - Keila, Kunda, Sindi jne. ja seejuures viidati, et tegu on Eesti seksikate neidudega.
˅ näita rohkem ˅
2012-09-16 16:01
nii, paistab, et selle portaali nime siia kirjutada ei saa - see asendatakse tärnikestega, kuid teadmiseks niipalju, et see oli Facebook´i baasil loodud. sarnane kujundus.
˅ näita rohkem ˅
2012-09-16 21:54
No aga mis see uus kujundus, siis juurde annaks ka?
Tüdrukud hakkavad, siis kohe tasuta keppi andma kõigile või?
Natuke flashi võiks küll vähem olla. Ventikas kurat huugab täie rauaga.


Mingi sisufilter on peale aetud? http://www.book.com
˅ näita rohkem ˅
2012-09-17 08:12
kõrvalise vihjena: sisufiltrist saab mööda kui kirjutada näiteks kas sõrendatult või siis kasvõi sõna tagurpidi
˅ näita rohkem ˅
2012-09-17 09:50
ei, see oli teistsugune kui see www... jne, mida sina pakkusid. "sex" ja "facebook" oli nimes sees, kokku kirjutatult. praegugi eksisteerib, aga poola keeles
˅ näita rohkem ˅
2012-09-17 10:14
seltsimees trussikud, sa oled täitsa terane poiss
˅ näita rohkem ˅
2012-09-17 10:34
alati, kui ma trussade pilte vaatan, tekib mul tahtmine hüüatada „ma tean sind“ tegelikult ei tea, aga ta meenutab mulle ühte jalakäijat, keda ma kunagi pidevalt üle tee minemas nägin. midagi oli tema olekus trussalikku
see oli ka kõrvaline vihje praegu ja rohkem trussale kui teistele.
teised arutagu kujunduse teemat edasi.
˅ näita rohkem ˅
2012-09-17 16:33
nagu see sait http://adultfriendfinder.com/go/g1368271
˅ näita rohkem ˅
2012-09-17 19:24
Arvan, et lihtsam oleks uus leht teha.
˅ näita rohkem ˅