Foorum
2012-05-22 19:57
Iha.ee'l võiks olla analoogne chattimise võimalus, nagu on facebookis ja mujal saitidel. Näiteks ainult inimestega, kes on listis!
˅ näita rohkem ˅
2012-05-22 22:33
Selle tegevuse nimi on postkasti kirjutamine. Täitsa töökindel värk.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-23 09:52
Siin ilmselt peeti silmas grupivestlust valitud inimestega mitte üks-ühele postkasti kirjutamist
˅ näita rohkem ˅
2012-05-23 15:30
Siis nimetatakse seda jututoaks.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-24 08:30
Jututuba on jututuba aga siin tundub, et peeti silmas sellist jutuakent kuhu pääsevad vestlema valitud grupi liikmed mitte igaüks. Jah on veel privad aga seal on võimalus 2 inimesel omavahel vestelda mitte rohkemal.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-24 10:02
Kohvikud on ka olemas!
˅ näita rohkem ˅
2012-05-24 17:11
Tegelikult pidasin seda silmas, et olenemata sellest, kas on olemas profiilil foto või mitte, on mu postkast umbes koguaeg. Sealt välja valida paremad, kellega võibolla huvitaks tutvumine, on äärmiselt raske, kui koguaeg tuleb juurde postkasti 14 kirja võhivõõrastelt, kes pakuvad sponsoriks olemist! Ehk siis võibolla lihtsustaks see asja, kui võiks ka vahetu chat olla.Täiesti iseseisev. Mitte postkast ise või jututuba.
Kõigest ettepanek!
˅ näita rohkem ˅
2012-05-24 19:21
milleks paanitseda ,enamus kirju on välja saadetud heas usus ,äkki mõni naine vastab . tegelikult vastamiskõlbulikke suht väike protsent ,ma ei tee juba ammu numbrit sellest et kõigile ei jõua vastata ,ei peagi .
˅ näita rohkem ˅
2012-05-25 08:47
Aga äkki pakub postkast ülearuste kirjade kustutamise võimalust? MH? Aga no ma ei .. vanasti olid olemas ka sellised arhailised virtuaalse vahetu suhtlemise augud nagu msn ja skype?
˅ näita rohkem ˅
2012-05-25 10:06
msn ja skype on liiga isiklikud.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-25 10:13
Jah, kuid nad võimaldavad teha tuvumiste tarvis natuke vähem ebaisiklikke kontosid . See toimib nagu sõel... Isikliku msn i või skype -ni jõuab vaid see kes selle on ära teeninud
˅ näita rohkem ˅
2012-05-25 10:43
Aga kui kasutad mujal ka seda msn või skype aadressi, siis leitakse isnd ülesse. Ei saagi huiata enam.
sellessuhtes oleks chat akens jah selline kiire filtreerimise viis.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-25 17:26
Kõige kindlam on interneti vältimine.Kõnekaart on täistabamus.Ei maksa suurt midagi ja saab alati lihtsalt potist alla lasta.
Tarbijate lemmik nr.1
˅ näita rohkem ˅
2012-05-25 19:23
Ei. Helistamine on paha. Siis saab ju reaalse isiku hääle teada. Tead kohe, et kas mees või naine. See ei sobi teps mitte.
MSN Skype on ka pahad. Pead suht tihti uusi kontosi tegema ja nendega majandama. Ei sobi.
Postkast. Palju kirju ja raske võimalikku tegelast välja sorteerida. Liigne klikkimine ja kirjutamine. Seega paha.

Avalik jututuba. Kus käib "privamine". Hakkab juba ilmet võtma aga siiski seal on liiga vähe tegelasi korraga onlines. Ei ole väga hea varjant.
Ainukene hea varjant olekski nagu weebi MSN, kus kasutajale tuleb kohe hüpikaken lahti ja saab onlines paar sõna vahetada. Näiteka hinda kokku leppida või hinnapakkumuse teha. Või siis äärmisel juhul isegi niisama välja kutsuda.

Äriliselt poolelt oleks ihale hea, kui oleks olemas näiteks VIP kirjad. VIP kirjad maksvad mõlemile poolele mingi teatud summa. VIP kiri oleks kohe teise värviga märgistatud ja alati kõige esimene. Kasutajale tuleks sellekohane märge postkasti juurde, et on saabunud VIP kiri.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-25 21:50
Nojah..mina eeldasin,et vähemalt sugu on kindel.Ma nii sügavatesse petuskeemidesse ei hakanud laskuma.
Jääks ikka selle kõnekaardi juurde.Teadlased on juba väga ammu kindlaks teinud,et inimene(nagu iga teine imetaja)valib paaritumispartneri lõhna ja hääle põhjal.Kõnekaardi puhul on 50% see nõue täidetud.Telefonist kostuv ebameeldiv hääl kuulub tavaliselt ebameeldivale inimesele.Isiklikest kogemustest.
Veel eeliseid...kui mees kasutab pidevalt tinglikku kõneviisi,siis on päris kindlasti tegemist ebakindla ja ara(kogemusteta)tüübiga või siis mehega,kes on harjunud naiste kulul elama...ta pakub naisele võimaluse "ennast püüda".Kõne lõpp ja kaart potti.Selverist uus.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-27 15:02
Ühesõnaga see mõte laideti ikka kohe täiesti maha? Selgepilt, siis jääb chat ära
˅ näita rohkem ˅
2012-05-29 00:09
Ei, maha ei laidetud.
Sa tee parem analüüs, mis sisaldab: Materjaal ne kulu iha meeskonnale, prognoositav tulu sellest vidinast ja või kasutajate liitumine/või olemasolevate kasutajate lehel hoidmine. Sealjuures peab see sisaldama veel ka vidina haldamiskulu.
Pane kogu see lugu paberile ja saada iha.ee meeskonnale arutamiseks.
Lihtne, kas pole?
˅ näita rohkem ˅
2012-05-29 08:59
Hahaa, mul pole aimugi nendest asjadest! Lihtsam on mõte maha kanda, las targemad ise nokitsevad
˅ näita rohkem ˅
2012-05-30 22:34
Pmst kui see vidin kõva raha alla panna, sisi oleks ehk asjal isegi jumet. Muidu on chattijatest jällegi järts ja ikka ei saa kellegagi kirjutada.
Teed aga ülekande ja saad kellegagi kohe kirjutada. Kirjutada saab ainult sellele nii, kes on VIP või on ekstra tellinud sellise võimaluse enda kontole.
Vaadake ringi, see kõik on raha.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-08 18:32
Kui selliselt lähtuda iga weebi komponendi lisamisest lehele siis võiks iha.ee ennast kinni panna. Siin lehel on potensiaali mida ei kasutata. Väikse kiirchati mooduli lisamine on väike kulu. Lisaks sellele on väär väita, et sellel on eraldi halduskulud, et nagu misasja ega sa töötajaid juurde võta sellepärast. Täiesti väär väide. Minu arust on see mõte hea. Kuid see nõuaks suuremat sorti sõbralisti tegemisi kasutajate poolt, et päris võõrastele ei saaks kirjutada, et "ohh jõu piff mis teed".

PS. Vabandan, et paar kuud vana teemat kommenteerin.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-08 19:01
Mis selle asja point oleks pikemas mõttes?
˅ näita rohkem ˅
2012-08-09 14:19
Nagu ma teema algataj mõttest aru saan. Siis idee oleks nagu facebookis ja gmailis on kiirchat. See kiirchat ei jää kahesilmavahele ja võimaldab ka grupi vestlust. Kirja nägemiseks peaks lehte refreshima.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-09 14:46
Praegu siis jääavd kirjad postkastis kahesilmavahele või?
Miks ei peaks siis tulevikus need chat kirjad kahesilmavahele jääma?
˅ näita rohkem ˅
2012-08-10 02:18
Mul on tunne, et sa pole facebooki või gmaili kunagi kasutanud. Või sa lihtsalt üritad lollikest mängida.... Aitab küll sellest IM maha tegemise jamast. Eks tehijad ise vaata kas juurutavad selle või mitte....
˅ näita rohkem ˅
2012-08-10 15:56
Facebooki ei ole.
Mõtle nüüd natuke peaga ka. Mis sa arvad, et seda ei ole tehtud oskamatusest või viitsimisest siia? Mida see selleise kasutajashulga puhul juurde annab? Vele üks nimekei mida jägeida ja millekaudu saab midagi pommitada? Muud ei midagi. Samamoodi saab kasutada sõbralisti ja kirjutavad ainult sõbralisti liikmed. Mis neil kahel vahet on?
˅ näita rohkem ˅
2012-09-15 01:29
See toob kindlasti juurde lisa ressursi kulu. Need "vestlused" tuleb kuhugi salvestada. Kõige mõistlikum andmebaasi ja kuna hakkab toimuma tihe andmebaasi kirjutamine ja kuvamine, siis saab server kindlalt korraliku lisakoormuse. Ma arvan, et seda ressurssi saab mujal paremini kasutada. Kui nagunii tahetakse sõpradega vestelda, siis ma ei näe, et sellel erilist pointi on. Muidugi mida saaks teha on see, et uutest kirjadest saaks teate ilma lehte refreshimata ja seda on juba väga lihtne kirjutada, kui viitsitakse.
˅ näita rohkem ˅