Foorum
2016-01-24 19:34
tundub et siin peab moderaatoritele maksma et piiranguid ei saa
˅ näita rohkem ˅
2016-01-24 19:38
kui te head nõu tahate siis ärge üldse kuulutage
˅ näita rohkem ˅
2016-01-25 19:39
See piiramineköib juba yle moistuse ausalt öelda! Iga asjapeale ilmub texitke teil ln piirang wms samas monedsiin lasevad pikalt juba yhe ja sama kuulutusega milles pole tott ega miskit! Teisi arvustada oskab sin igayx vaevumata isegi sdda inimest tundma w teadma kellest räägitxe vabandankui mkdagi halvasti ytlesin aga no see piiramine on juba liiast
˅ näita rohkem ˅
2016-01-25 19:49
anna nikku kellele vaja tasuta ja piiranguid pole
˅ näita rohkem ˅
2016-01-25 20:03
Moni voix lugema oppida vähemalt! Mul pole plaaniski intiimteenust pakkjma hakata! Vdhel on tunne et lausa kkhustus see siin saidil! Oled paha kuk ei n...u
˅ näita rohkem ˅
2016-01-25 20:23
mis sa siis ulud on piirang ja lepi sellega anna nikku pole piirangut loll oled wää et aru ei sää
˅ näita rohkem ˅
2016-01-25 20:49
Kõige huvitavam on see, et oma õigusi hakatakse taga ajama alles, siis kui kõikide teiste omadest on üle astutud ja teiste võrdsusele näkku sülitatud.
Massaaziteenus on kah teenus - ja kuulutamise reeglid on kõigile võrdsed:

"NB! Teenusekuulutused käivad teenuste rubriiki. Teenusekuulutuste rubriiki lisamiseks peab sul olema VIP konto!
NB! Vales rubriigis olevad kuulutused kustutatakse ja kasutaja kuulutamisvõimalus piiratakse."

Mis su küsimus nüüd oligi catgirl123 ?
Osta VIP konto ja kuuluta oma massaazi õiges rubriigis ja sa ei pea forumis selliste postitustega tegelema.
˅ näita rohkem ˅
2016-01-25 21:21
Mknavoin oiges kohas kuulutada ega see asja muuda sexi sellegipoolest ei paku ega ma pooe siin ainus kes seda ei tee jasellepärast pole vaja solvata ja blokkida jne nagu moni siin teeb
˅ näita rohkem ˅
2016-01-25 21:35
Nuh, kui sa nii mu postitusele vastad, siis ma ei imestagi, et sa aru ei saa, miks sa keelu said
See pole tähtis, kas sa pakud seksi või mitte. Massaazh on samasugune teenus nagu koristusteenus või seksiteenus või kohtumisteenus.
Ja kõik teenused käivad teenuste rubriigis. Tee proovi - lisa oma kuulutus sinna (kui piirang läbi saab) ja vaata, kas ka siis pannakse sulle keeld?

Normaalne inimene mõtleb oma tegevuste üle järgi peale seda, kui ta reha peale astub ja edaspidi väldib samat situatsiooni.
Aga tundub, et siin on asi normaalsusest kaugel, kui selle reha paugust veel tervele maailmale kurtma minnakse.
˅ näita rohkem ˅
2016-01-25 21:49
Te võite siin mida iba iganes ajada aga fakt on see, et keegi tundmatu mode siin blokib lihtsalt lambist, tal on omad lemmikud keda ta kotib täiega ja suurima mõnuga, piisab ka lihtsalt sellest kui see tema "lemmik" kirjutab kuulutusse sõna Tere, rohkem polegi vaja. Olen korduvalt spetsiaalselt jälginud kuulutusi ja modede nimekirja, ühtegi modet sees ei ole aga kuulutused kaovad. Viimane mida ma märkasin oli Rosie kuulutus mis sai üleval olla ehk paar minutit ja olen absull veendunud, et ta enam kuulutada tükimat aega ei saa. Ja samasuguseid kuulutsi, nagu Rosiel oli, on siin enamus aga vaadake, paljud neist kuulutavad iga päev ja ei mingit probleemi. Värdjalik käitumine mode poolt, kahju, et tal nii palju julgust ei ole, et tulla ja öelda, et vot jah, mina nussin teid siin. Sitakott on ta, ei muud, ilmselgelt mingite alaväärsuskomplekside käes vaevlev indiviid, keda on koolis palju kiusatud vms ja nüüd maksab kätte kuidas saab sest muud moodi ta kellelegi kätte maksta ei saa. Olen 1000% veendunud, et ka mina saan järjekordselt hoobilt bloki ja piisab vaid ühest sõnast kuulutuses... sest julgesin midagi kobiseda. Julgen jah ja kindlasti julgen veel edaspidigi.
˅ näita rohkem ˅
2016-01-25 21:53
Oled sa kindel, et see Põltsamaa piiga Rosie ise oma kuulutus maha ei kakkunud, vahel naised teevad nii, et. Postkast vip lukku ei läheks. Leiavad enam vähem keda otsivad ja eemaldavad kuulutuse ise.
˅ näita rohkem ˅
2016-01-25 22:13
Ma nägin kah seda Rosie kuulutus täna. Sel kuulutusel oli lause lõpus :$ märk ju. Kui kohtumise eest raha tahetakse, siis see ongi ju teenus - kohtumise teenus
Ka mina olen kuulutusi jälginud ja olen tähele pand, et kuulutused, mis viitavad otsesele teenuse pakkumisele ja kõik € hindadega kuulutused kaovad.
Osade kuulutajate tel numbrid hakkavad isegi endal juba meelde jääma ja nende nubritega ilmuvad kuulutused kaovad nüüdseks koos kontodega.
Mulle isegi meeldib, et keegi tööd teeb seal üleval.
Viimasel ajal on "naine-meest", "mees-meest" ja "muud" rubriigid palju puhtamaks muutunud. Eriti "Muud" kuhu paljud mehed oma naiste otsimise kuulutusi toppisid.
˅ näita rohkem ˅
2016-01-25 22:20
Minul oli enamasti kuulutuse sisux tavaliselttervitus ja paar smilet ja nr ei ridagi teenustest ankketi seda lisada pole keelatud
˅ näita rohkem ˅
2016-01-25 22:22
Aga ankeet on massõõri oma, sellepärast Su kuulutus ära koristatigi, pane järg kord teenuste alla.
˅ näita rohkem ˅
2016-01-25 22:26
Varem kiruti, et keegi kuulutustega ei tegele ja nüüd kiruvad, et tegeletakse
˅ näita rohkem ˅
2016-01-25 22:35
Nagunik oli plaanis nö oiges kkhas kuulutama hakata aga sel juhul ikkagi vokx moned siin vaidluste ja solvangute vältimisex lugema oppida jne ja ankketi infotkirjutadapolenka nagu keelatud
˅ näita rohkem ˅
2016-01-25 22:39
Hakkasin just praegu huvi pärast kasutajatingimusi lugema.
Catgirl sulle midagi

"TEENUSEPAKKUJAL on õigus lugeda, tsenseerida ja vajadusel kustutada avaldatud kuulutusi ja kommentaare, samuti ka eemaldada KASUTAJA jututoast. "
TEENUSEPAKKUJAL on õigus nõuda iga reklaampostituse eest TEENUSES, 1 EUR suurune teenustasu.

Mitte kuskil ei olegi kirjas, et teile peab selgitusi andma, miks seda tehakse
Ja ole õnnelik, et sa arveid iga kustutatud kuulutuse eest saanud ei ole, kuna sa reklaamid teenuseid oma ankeedis (see ongi reklaampostitus)
˅ näita rohkem ˅
2016-01-25 22:43
Las olla saite nyyd irvitada jh aga solvajatega jne voix ka midagi ette votta ja ikka lugeda voix osta et ei peax vaidlema
˅ näita rohkem ˅
2016-01-25 23:44
oikekiri voix ka jonxsus olla
˅ näita rohkem ˅
2016-01-26 14:29
oigekirja vigu juhtub koigil ex sa katsu telfoniga kirjutada perfektselt mr perfet enda arust muud pooe enam oelda siis hakataxe iga pisiasja peale karjuma
˅ näita rohkem ˅
2016-01-26 15:03
ex ma pole nii vaene ka ja jõuan arvutit ülal pidada aga ainult idioot asendab tähti teistega selliselt nagu sina seda teed.tähe pead kirjutama sõnasse naguinii nii et mix ei võix see õige täht olla nyyt? aga pooliku haridusteega kõlakolka harimatta litsikesest pole nyyt muud oodata ex
˅ näita rohkem ˅
2016-01-26 15:56
tundub et teisi solvata siin saidil on õige! kas see tõstab ego siin mõnel kui saab ära üelda teisele pealegi on meil sõna ja kirjutamis vabadus kas see pole solvav kui üeldaxe et ppolik haridus jne ise ei teagi mind kus nyyd reegild on
˅ näita rohkem ˅
2016-01-26 17:19
Vigane kirjutamine on keele solvamine!
Ma saan aru, et telefoniga on tülikas kirjutada, aga kui hästi püüda, siis pole midagi võimatut. Eriline nõmedus on võõrtähtedega (xy) eputamine. Haritud inimene nii ei tee.
˅ näita rohkem ˅
2016-01-26 19:34
muide haritud inimene ei solva ka teisi ei avalikult ega kuskil mujal ka mitte
˅ näita rohkem ˅
2016-01-26 20:42
Haritud inimene jah ei solva,aga ostetud haridusega inimene solvab--ja kuidas veel Jott--alati pole eputamine y ja x kasutamine. Oleneb arvutist,telefonist.
˅ näita rohkem ˅
2016-01-26 21:28
mina enda teada lambist ei solva aga vastan samaga kui seda tehaxe mul on see häda ka mix vead tulevad et esitex kipun kiirustama teisex lähevad mul segi 2 keelt oavahel pidevalt mis ma sinna teha saaan
˅ näita rohkem ˅
2016-01-26 21:29
aga nuh MINA pean olema viisakas samal ajal kui mind siin ei tea kellex millex tembeldataxe
˅ näita rohkem ˅
2016-01-26 22:31
Sirruke, k ja s on igas klaviatuuris ja preili või proua tekstides leidub ka päris eestikeele ü. Väälismaal elajatel võivad tõesti olla seadmed, milles kõiki eesti tähti pole, aga konkreetne kasutaja elab ju eestis.
Mõni lihtsalt arvab, et selline keele vägistamine on pop.
˅ näita rohkem ˅
2016-01-26 22:54
Ma vähemalt ei solva siin inimesi ja ytlesin juba kuidas mul need vead tekivad kiirustama kipun jne keeled ka segi vahepeal kasutan mitte eesti klaviatuuri kogemata sealt neeed vead iga pisiasi jääb jalgu nüüd we
˅ näita rohkem ˅
2016-01-26 23:08
Ütle parem kelle käest sa end ankeedis oleva reklaami laenasid?
˅ näita rohkem ˅
2016-01-27 00:38
Muide ma oskan ise ka moelda! Ja ka sinu kirjutises leidsin yhe kirjaapsu kui siin juba närimisex löx aga laske käia mkna enam kaasa ek räägi ma ei hakka kordama yhte teatud tarkusetera siia loppu
˅ näita rohkem ˅
2016-01-29 06:11
sooviks ka siis teada kui kaua kestab kuulutuste lisamise piirang?
˅ näita rohkem ˅
2016-01-29 13:11
Piirangu aeg s6ltub moderaatori hetkemeeleolust.
˅ näita rohkem ˅
2016-01-30 17:40
Ega neid piiranguid ilmselt laest ka ei panda. Ju on siis eksitud rubriigiga või postitatud kuulutuste alla sinna mitte sobivat materjali.
Piirangud kehtivad üldiselt nädalast kuni kuuni ja üldiselt jah, sõltuvalt moderaatori "meeleolust."
˅ näita rohkem ˅
2016-01-30 17:53
Tegelikult tahaks jätkuvalt kuulda administratsiooni seisukohta n.ö. varjatud seksteenuste kuulutuste osas.
Kahjuks üks teema kustutati teema algataja poolt, kus oli väga konstruktiivne arutelu ja palju näiteid, kuidas need seksteenuste pakkujad nüüd kuulutavad. Kõige levinum on panna kuulutuseks "Tutvume" ja kui ankeeti avad, siis on tutvumise lahtris ainult 2 asja - eesmärk "üheöösuhe" või "seks" ning "Soovin leida sponsorit".
Selleks ei pea ju ometi olema teravaim kriit karbis, et aru saada, mis on selle "tutvume" kuulutuse eesmärk.
˅ näita rohkem ˅
2016-01-30 18:02
Ehk siis kas poleks aeg lisada kuulutuste lisamisele see lisareegel:

"Kuulutused, mille puhul koos ankeedi sisu uurimisega tekib teenuse pakkumise kahtlus, loetakse Teenuse pakkumise kuulutusteks ja need kuuluvad Teenuste rubriiki"
˅ näita rohkem ˅
2016-01-30 18:04
Tegelikult on enamasti need "vallatud" emoticonid ka head, peidetud sõnumi edastamiseks. Formaalselt on ju kõik ok aga tegelikuses pakutakse tutvumise all teenust.
Ntx: :$
˅ näita rohkem ˅
2016-01-30 18:07
nu neid eemaldatakse juba praegugi. Seal ei ole formaalselt kõik ok. Seks, suuseks, raha - ehtne teenus ju
Nüüd on alles jäänud veel need "Tutvume", "Kohtume", " ", "Loe ankeeti" sarnased kuulutused
˅ näita rohkem ˅
2016-02-29 17:00
kuulutused võib üldse siis ära kaotada
raha kerjajad võivad kuulutada aga teised ei või nõme
˅ näita rohkem ˅
2016-02-29 22:38
Kusjuures iseenesest ju tõesti hea mõte ja ülilihtne lahendus!
Kuulutused üldse ära kaotada.
Normaalsed tutvujad sellest suurt ju ei kaota, otsivad aegsasti enda plaanidele kaaslasi või siis loevad ankeete ja teevad ettepanekuid, kui hea mõte pähe torkab.
Siis on lootust, et välja(näiteks klubitama) võidakse postkasti kirjutades kutsuda ka mõnda meest.....no vähemalt on lootust.......
Sest olgem ausad, palju neid kirju ikka tuleb meestele, kui pannakse kuulutus: Tutvun X-vanuse naisega, eesmärgil Y aga ei maksa selle eest. ....no ma pakun, et tulemus on ju nullilähedane nii kui nii!
..........seega kuulutused üldse kinni ja tähaks näha kaua ja palju neid elukutselisi siia siis järgi jääb!?!?!?
˅ näita rohkem ˅
2016-02-29 23:07
Elukutselised ei kao kuhugi. Nad leitakse otsinguga üles.
Tegelikult tuleks just otsingu võimalusi laiendada ja ammu oleks juba pidanud otsingu kasutamist võimaldama ainult vipidele.
˅ näita rohkem ˅
2016-02-29 23:16
Ei kao need elukutselised muidugi maailmast kuhugi aga mina isiklikult prooviks seda varianti, kuna mulle on põhimõte olulisem, kui üks teenitud lisatuhat,.............prooviks kasvõi nii pulli pärast ja mõnda aega!
˅ näita rohkem ˅
2016-02-29 23:55
Soomes on enamustel postkastidest kiri palvega reklaame mitte jagada, aga pitza reklaamid tulevad ikka, sest tumedanahalised ei oska lugeda. Kui sul on auto, siis potsatab sulle postkasti lugematu arv nimelisi autoteenuse pakkumisi ja kui netist midagi ostad, siis tuleb alati kontrollida, et sinu andmete kasutamine oleks keelatud.
˅ näita rohkem ˅
2016-03-01 10:37
Minu arvates teraselt väljendatud huumoriga kuulutamine on alati produktiivne olnud.
Jah, sellega ma nõustun, et "Mees X otsib Y tegevust" kuulutused jäävad tähelepanuta ... aga see on nende inimeste endi valik, kui nad arvavad, et just sedasi naiste hordid nende poole vaatama hakkavad
˅ näita rohkem ˅
2016-05-23 18:37
kas mõnel kasutajal ei tuleks kuulutuste lisamine üleüldse keelu alla seada?:



hrviisakus
2016-05-23 18:12:39
VOLÜÜMIKAD PELETISED ENDAST HEAL ARVAMUSEL NÕUAVAD 10 PUNKTI MUIDU EI RÄÄGI ISE SELLISED MONSTRUMID,ET NUT NUTEB PEALE FIRSTLADY SA OLED RASVUNUD VAAL ,PARAS ;ET SAAD ÜHTESID.JOBU HOOR OLED MINGE TE KÕIK HOORAD PUTSI KERJUSED,VOLÜÜMIKAD SEAD MINGE TÖÖLE KAS KEEGI TAHAB MIND TÖÖLE VÕTTA SPONS OLULINE,PAVEL


see ei ole ei eriline, naljakas ega huvitav. tõesti ei ole. näitab vaid isiku vaimset alaarengut.
p.s. isikul on ka teine konto millelt ta täpselt samasugust "huumorit" eetrisse laseb. ja seda hämmastava regulaarsuse ning järjepidevusega.
˅ näita rohkem ˅
2016-05-27 08:50
Eks see eesti keele vägistaja on lihtsalt pahane, et erinevalt teistest tal ei ole materiaalselt midagi hingetaga ja tasuta ka ei taheta anda.
Siis teebki meele mõruks.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-15 18:40
Minu sõbrannale siin pandi järjekordselt kuulutuste lisamise blokk peale, kuulutus oli õiges kohas, ainuke viga võis olla see, et ta küsis parimat pakkumist ja sellest piisas et ära blokkida. SAMAS on siin palju kuulutajaid (naistest jutt muidugi) kes kuulutavad praktiliselt iga päev ja selgelt kirjas, et tahavad sponssi ja keegi neid ei bloki. Miks nii tehakse, et on osa naisi kes jäävad koguaeg kellelegi modele ette aga enamus ei jää????? Miks kiusatakse ühtesid ja samu pidevalt?? Krt, nii tahaks teada kes see mode selline siin on kes blokib nö nägude järgi aga ma olen tuhat prossu kindel, et see mode ei julge ennast avalikuks teha, selline sitakott on ta reaalses elus aga siin kõva tegija. Krt kuidas mulle ei meeldi sellised...
˅ näita rohkem ˅
2016-07-17 23:32
No tõesti, kui aega saan valan pisara, hulk head kupeldamist vastu taevast....muide oled kursis, et müümine eesti seadusete kohaselt karistatav?
˅ näita rohkem ˅
2016-07-18 05:05
kuule madleen, mida sa soiud siin nüüd, kes siin keda kupeldanud on??? Mine maga välja ennast.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-18 22:00
irw, vat see on alles metseen - sõbranna aitamiseks vorbib muudkui aga 5 kontot ja muudkui abistab, omakasupüüdmatlt möödaminnes otsib lisaks veel üht sõbrannat, abistamistuhinat ikka jagub
˅ näita rohkem ˅