Foorum
2012-02-07 13:21
Teatud kindlad kasutajad lisavad ja kustutavad kogu aeg samu pilte. Ühel päeval paneb pildi üles, teine päev kustutab, kolmas päev paneb taas sama pildi. Mis selle asja mõte on? Esilehel ja viimati lisatud piltide juures püsida ning võimalikult palju klikke saada? Suht mõttetu tegevus...
Iha võiks teha samamoodi nagu sexinestonia. Kui pildi maha võtad, siis ei saa antud pilti teatud periood üles panna, nt nädal.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-07 20:40
õigustatud küsimus . teatud mõttes on see pildi lisamine ,nagu kuulutus ,huvi äratamiseks . mõni on nii laisk et piirdub ainult kümne pildiga päevas ,kuigi võimalusi rohkemaks .
˅ näita rohkem ˅
2012-09-18 12:29
Mind ka need korduvad pildid häirivad, passivad siin päevad läbi ja siis pole aega isegi uusi pilte teha.
mina adminnide asemel keelaks ka neid - klausliga korduv pilt
˅ näita rohkem ˅
2012-09-18 13:15
pigem ajab muigama see pilditute ving ja kisa. inimene lisab ja võtab pilte? kah asi, saad ehk üle. tahab kuskil püsida ja klikke saada? las siis saab, ju on selleks mingi tarvidus. miks peaks portaal hakkama mingeid kitsendusi tegema? selle portaali edu seisneb selles et ta pole hakanud piiranguid tegema ja asjad on nii nagu nad on.
˅ näita rohkem ˅
2012-09-18 13:19
ja eriti koom on see et mingid eskimod kes ise tuiavad aastaid läbi ühel õnnetul pildikesel, hakkavad suurelt sõna võtma. miks siis ise rohkem vaeva ei näe, rikastamaks portaali pildikeskkonda, viriseda ja vinguda oskab igaüks. mina adminnide asemel keelaks need ühepildimehed - klausliga laisk looder
˅ näita rohkem ˅
2012-09-18 14:45
Eks igal ühel on ju õigus oma arvamusele ja niipalju kui on inimesi on ka arvamusi. Ja mis puudutab piirangutesse siis adminid ju vaatavad fotod üle ennem kui need avalikuks tehakse, on ka minu fotodest keeldutud, väites et mitte sobilik. Lihtsalt rubriik uued f jaotod tähendaks minu jaoks seda et. Näed midagi uut põnevat ja ilusat, mitte et aastast aastasse vaatad samu pilte
˅ näita rohkem ˅
2012-09-18 14:54
meeltesegaduses tehakse paljusid asju, no andke andeks
˅ näita rohkem ˅