Foorum
2011-12-27 22:32
Ihas võiks ka olla lille kinkimise võimalus. See oleks lisavõimalus rahateenimiseks.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-28 08:27
Või selline konto, et saad kohe raha üle kanda, ja Iha võtab siis vahelt väikese %
˅ näita rohkem ˅
2011-12-28 09:02
jfjm, aga kuidas sa nende kinkimist endale ette kujutad? lisavad paar jublakat emotikonidele juurde (aga siis ei saa keegi selle pealt teenida) või soovitad kinkimise sms-i saatmisega siduda, nii nagu vipiks tegemisel?

ja kas poleks lihtsam teisega kokku saada ja siis talle need lilled kinkida.
kes eriti kinkida tahab, see saab ju ka kasutada lillede saatmise teenust. kui ise ei saa minna, siis kullerid viivad kohale. ma arvan, et parem toetada lillekasvatajaid ja -poodnikke kui ....
˅ näita rohkem ˅
2011-12-28 09:11
no ja kuhu sa saadad need lilled? palun saatke reaalselt iha kasutajale nimega juuksur? kui paljude inimeste koduaadresse sa siin ihas siis tead, kuhugi peavad ju need lilled jõudma või sa tõesti annad kellelegi oma koduaadressi lillede vastuvõtmiseks?

juuksur, mõte enne 9 korda kui kommenteerid
˅ näita rohkem ˅
2011-12-28 09:31
Samuti võiks olla õlle kinkimise teenus Ärkad pühadejärgsel hommikul, suus oleks otsekui sada kassi pissil käinud ja äkki uksekell , ajad oma nõdrad kondid voodist välja, komberdad ukseni ja oh imet kuller ulatab kastikese kesvamärjukest tundmatult austajannalt
˅ näita rohkem ˅
2011-12-28 09:42
aikon, kui sa oma aadressi avalikustad, siis mine tea ...
˅ näita rohkem ˅
2011-12-28 09:59
telefoniseks,ega ma kade poiss pole kui küsid, saad ka aadressi, kuhu see kuller koormaga peab kappama
˅ näita rohkem ˅
2011-12-28 10:01
misha, see lillede saatmine toimub eeldusel ja ainult sel juhul, kui kasutajad teineteist juba tunnevad ja usaldavad. antakse see aadress, mida keegi tahab anda. olgu või maale vanaema juurde. see polnud praegu oluline.
lihtsalt mina ei pea vajalikuks mingit lisateenust siia tekitada. milleks peab seda nii keeruliseks tegena, kui saab ka palju lihtsamalt?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-28 10:04
miks see üldse sinuasi on kui see sind ei huvita? sina ei taha saata, jotimees tahab. umbes sama nagu sa oled poes, keegi paneb mingi asja korvi ja sa lähed kisud talt selle asja korvist, sest sina seda asja küll ei ostaks mis su elust puudub, et sa koguaeg tahad teiste eest ostustada
˅ näita rohkem ˅
2011-12-28 10:09
sul on mingi hommikune frustratsioon peal?
no huvitab ju teema ja ma avaldasin ka selle kohta oma arvamust. pakkusin oma variandi, kuidas mina seda teeks nt.
ma arvan, et meie eilsest jutuajamisest jfm-iga see teema alguse saigi. on selline tunne. tema oleks tahtnud mulle ehk midagi muud kinkida, aga siin sellist teenust pole. ju teda hakkas siis asi huvitama.
rahune vaheluseks maha
˅ näita rohkem ˅
2011-12-28 10:11
miks sa üldse ihas oled kui reaalses elus ju võid ka inimestega tutvuda
˅ näita rohkem ˅
2011-12-28 10:17
Väga võimalik, et teemaalgataja pidas silmas siiski virtuaalseid lilli. Iseasi kui palju selline ikoonike emotsioone tekitab, aga kuskil ma olen sellist võimalust näinud. Eks jfjm juba täpsustab.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-28 11:08
ja pidaski silmas virtuaalseid
˅ näita rohkem ˅
2011-12-28 11:39
Ma ise ei kasutaks sellist võimalust iial. See tunduks kuidagi maru odav ja millegi tähendusliku devalveerimist. Lilli (päris) tuleks kinkida ikka silmast silma ja siis oleks sellel väärtust. Nii võiks juba väga palju asju ja tegevusi siin veel "ikoniseerida". Ma kujutan ette kuidas lille ikoonist saaks varsti väike hitt, saadetakse kuhu juhtub ja palju juhtub, sentigi vaeva nägemata arvatakse, et maru geniaalne ja tegija. Aga see on minu vanamoelise arvamus. Kindlasti mõtlevad palju teist moodi ja neil on samuti õigus.

Kulleriteenus lillede saatmiseks kukus ilmselt päris kindlasti läbi, sest saatja peaks ju teadma saaja andmeid ja seda ei maksa lootagi, et iha hakkab siin vahendajat mängima. Isegi kui keegi söandaks enda andmeid privaatselt iha administratsiooni jaoks siia kirja panna. Siin tuleb ika ise vajalik info üllatuse jaoks välja sebida.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-28 11:51
ma ei kasutaks üldse kedagi vahendajana. ainult otse ja kulleri tellimine vastavalt vajadusele. mingitele kolmandatele isikutele kellegi andmeid avaldada pole vaja. kahe inimese omavaheline asi.
aga idee ise on huvitav.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-28 15:51
drPower, kas sina pole siis kellelegi sünnipäeva kaarti saatnud?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-28 16:57
Ma ei saada mingeid e-kaarte ega postiga ka päriskaarte. Seda tegi mu vanaema massiliselt siis kui mobiiltelefone veel ei olnud ja taheti mälestuseks neid koguda. Tänapäeval ei ole sellel minu arvates enam sellist emotsionaalset väärtust. Mina helistan, see läheb hinge.

Aga jääme palun teemasse. Sünnipäevakaarte sa ei saada pooltundmatule, et "odavalt" plusse koguda.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-28 19:53
Erinevalt sinust olen mina arvutul hulgal kõikvõimalike õnnitluskaarte saatnud ja mitte kunagi pole sellepeale tulnud, et see mingi plusspunktide kogumine on. Võibolla on jah nüüd teine aeg ja teised kombed, aga nii odavaks see elu kah muutunud pole, et saadan kaardi ja kohe pean meeldima. Ma võin küll ju teha sellise tähelepanuavalduse näitamaks, et teine inimene meeldib mulle, aga mitte selleks, et ise talle meeldida.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-29 18:08
Aasta tagasi oli Utha ootamas väljavalituid oma lillede ja ikebaanadega tõsi ,siis küll Juuksuri nime all.Nüüd tahab jälle lilledest rääkida ja kinkida juba vahendajate ehk kullerite kaudu.....
See teema peaks ikka jääma reaalsesse ellu.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-29 20:43
Eksid Risto, aasta tagasi oli Utha juba sündinud ja just sünnipäevaks ma talle lille oleks tahtnudki kinkida.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-29 22:34
risto, et sina tahad reaalsust või? huvitav. ei tea kelle loodud legendi sa omast arust siin korrutanud oled? vahest sa unustad korraks oma parmaleikini ja tema teemad ning katsud vahelduseks ka oma pead veidi kasutada? või on see sinu jaoks suur koormus?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-29 22:46
jfjm, sul pole vaja muretseda, võib ka kinkimata olla. pealegi võib mulle alati sõprust kinkida. see oleks isegi eelistatum. lilled kaovad kunagi ja muutuvad kompostiks, aga inimesed on meeles
˅ näita rohkem ˅
2011-12-30 07:22
Utha,sinu mõtted muutuvad kiiremini kui tuulesuund tahad,ei taha? oled jälle omade mõtetega segaduses
ma ei hakka sinule Utha vanu asju meelde tuletama,sest need ununevad sinul suht kiirelt.eks vanus teeb ka oma töö,ja sinu puhul suht kiirelt tulemused on käes
˅ näita rohkem ˅
2011-12-30 09:10
lollid ei elavat kuigi kaua. samas arad oskavad ennast paremini hoida... seega, vaatamata sellele, et sa oled nii arg kui ka loll, soovitan ma sul elada kaua head uut ka
˅ näita rohkem ˅
2011-12-30 09:20
No Risto on loll küll, seda on saja meetri peale näha, aga sinu viimase aja leivanumber on arguses süüdistamine. Mille pealt?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-30 09:26
kogemused, mriks
˅ näita rohkem ˅
2011-12-30 10:07
mriks-sinu tarkus jääb sinule
Utha-ela ja õitse nukker potilill. lase end aeg ajalt ikka kasta ka
˅ näita rohkem ˅