Foorum
2011-11-19 12:00
Avastasin ühel päeval, et ma ei saa enam kuulutuste rubriiki kuulutusi lisada. Kirjutasin sellest administraatorile kasskoer, kes küll kirja läbi luges, kuid sellele ei vastanud. Täna siis (mitu päeva huljem) kirjutasin uuesti oma küsimuse. Lõpuks sain ka vastuse:
Autor: kasskoer

Saaja: mandar11n

Teema:
Saadeti: 2011-11-19 11:10:03
Loeti: 2011-11-19 11:10:09
kustuta kiri


lisatud kuulutused ei vasta rubriigile, kuulutused ei ole koht kus lihtsalt möliseda


Siit minu küsimus: kui kuulutuste lisamiseks pole loodud siin reegleid, siis kas on ikka normaalne lambist kuulutuste lisamine blokeerida? Pealegi, kogu kuulutuste rubriik kubiseb igasugu saastast, mis absoluutselt ei vasta teemale P.S. Kasutajad, kes siin foorumis päevast päeva elavad ja kommivad-teie vastus on juba ette teada ja teil pole mõtet kirjutada
˅ näita rohkem ˅
2011-11-19 12:21
pane siis see vastus kirja ka mida sa ette tead ja see ka, et kellele see küsimus siis adresseeritud on?
˅ näita rohkem ˅
2011-11-19 12:59
ma arvan, et mandariin on tegelikult mees. kes tunnistab selle klooni enda omaks?
˅ näita rohkem ˅
2011-11-19 13:03
Utha, no see oli küll nüüd sähvatus tulid sa ikka ise selle peale
˅ näita rohkem ˅
2011-11-19 13:45
Uthal tuleb neid erinevaid sähvatusi pidevalt. tema muudab omi mõtteid kiiremini kui tuul suunda.
mandar11n-arvamused on erinevad.mis sinule võib näida subjektiivne ei pruugi alati ka olla objektiivne.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-20 17:02
Mina olen üldiselt administratsiooni vastusega rahul - inimesed võiks lõpuks ometi oma pead kasutama hakata ja natuke mõtlema enne kui nad kuhugi midagi postitavad. Elementaarseid käitumisreegleid ei saa kirja panna - NEED PEAKS TULEMA KOOLIST JA KODUNT KOOS KASVATUSEGA !!!
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 20:27
Nicedude, kus see administratsiooni vastus on? Aga ühes olen postitajaga päri: igasugust paska on need kuulutuste rubriigid täis küll. Iha võiks seda asja natuke korrigeerida, teha ka reeglid Või on raha tähtsam?
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 20:41
lõpuks ometi adminnidelt ka normaalne otsus. kasskoer, väga tubli sinust
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 21:21
Hea algatus tõesti. Kõiki kuulutusi võiks korrigeerida ikka.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-21 22:07
terasmees1 kasskoer ongi administraator ja see mis teemas kirjutatud ongi administratsiooni vastus.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-02 15:20
Tulles teema juurde tagasi, siis täna märkasin kuulutuste rubriigis naine-meest, et valdav osa kuulutusi sinna ei kuulu (otsin korterit, kes helistas, anekdoodid jne). Miks adminnid ei tegutse või on need kasutajad siiski juba blokeeritud?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 02:35
No kuulutudte riubriigist rääkides, siis ehk sajast üks vastab teemale.Sedagi heal päeval...See ongi rohkem nalja nurk.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 02:47
Käisin ja vaatasin tänased kuulutused rubriigis naine-meest üle.Leidsin kahelt lehelt ainult kahe kuulutaja teemale vastavad kuulutused.Seega, peaks blokeerima ka nende kuulutused kes seal teenust pakuvadi, samuti kerjajad ja korteri otsijad jne.
Ma olen loll küll aga mitte nii loll, et mitte arusaada, mis on teenus ja mis naine tutvu mehega.Ehk siis lisage naine tutvub mehega teenuse eesmärgil!
˅ näita rohkem ˅
2011-12-03 12:13
Kuulutused on muidugi naljanurk....naine tutvub mehega....kõik teenusepakkumised lähevad ka ju sinna lahtrisse,kõigepealt ju ikka tutvutakse.Lihtsalt naisel on erinõuded...need,kes ei küsi raha-ka neil on erinõuded vanuse,kaalu,riistapikkuse,asukoha jne suhtes.
Kuulutustes peaks olema sel juhul erirubriik"naine pakub end abs kõigile"...seal poleks mitte ühtki kuulutust ja seepärast seda rubriiki ei olegi.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-12 02:42
Kuulutustest välja juurida proste on võimatu seni, kuni siin kasutusel järgnevad märgid!!!!! :$ :$ :$ ---no see ju peaks kõik ütlema. Ja kui siis mõni daam paneb kuulutuse ----- :$ :$ :$ ------ siis on kõik normaalne ja vastab rubriigile --naine --meest?!?!?!?!??! -------no kurat ei vasta ju!!!!!!!
--------lootusetu võitlus.................
˅ näita rohkem ˅
2011-12-15 17:53
ma panin kunagi naine ,meest rubriiki kuulutuse et pakun maniküüri teenust sain sama bloki millest räägiti siin aga kuulutused et võtan 35 euri eest suhu ja mõnel kogu hinnakiri yleval ei ole teenusepakkumine ,et mis see siis on
˅ näita rohkem ˅
2011-12-15 19:25
kaunitar aga pane kuulutus, et võtad suhu ja teed samalajal omale maniküüri. Midagi uut ja saad ka raha küsida.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-15 22:41
aga vb paneks ,et sa võtad ja jätad ka maniküüri vahele
˅ näita rohkem ˅
2011-12-16 19:38
kaunitar. Nii on igav.
˅ näita rohkem ˅