Foorum
2011-10-20 11:10
Kuulutuste rubriigis naine otsib meest ja ka teistes kus peaks tutvumine eesmärk olema, on peamiselt *kes aitaks rahaga, soovin sponsorit, sex sponsi eest, teen mazaasi jne.
Kulla naised, kui naine raha eest kepib on ta LITS-HOOR!
Sellised kuulutused käivad *pakun teenuast* rubriiki!
˅ näita rohkem ˅
2011-10-20 15:17
Pole just eriline uudis....
˅ näita rohkem ˅
2011-10-20 16:53
Siin lehel ei saa midagi tasuta.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-20 17:13
jah, prostid ongi kõige õigemad naised, aga vaata need femmid, need on tolad
ei lase naistel riigikogulase palka teenida
˅ näita rohkem ˅
2011-10-20 18:17
Kõik naised pididki ju litsid olema? Otsid vaimse häirega litsi?Raskeks läheb...
˅ näita rohkem ˅
2011-10-20 18:33
just just, oled õigel teel
˅ näita rohkem ˅
2011-10-21 10:35
Minul pole midagi litside vastu, ju neid ka kellelgi vaja, ainult et bordellis on nende koht. Ja see teeb nalja, et nad isegi lugeda, rääkimata kirjutamisest ei oska.
On ju olemas nende jaoks – teenused- rubriik, sinna käib „sponsi - raha“ alane jama.
See on ammu teada, ega naised ise litse ei salli ja tõeliselt keppi ihalevad naised lihtsalt ei pane oma kuulutusi „sponsi“ otsiva amatsooniga ühte ritta.
Veel on siin üks liik haigeid, ankeeti kirjutavad *ärge saatke peenise pilt* ise liputavad oma pooleldi avali pärakut küll, või ei soovi kellegagi kohtuda ja siis kuulutavad – otsin õhtuks ..... . Piltide hindamiseks oleks õigem koht seksirate või delfi
˅ näita rohkem ˅
2011-10-21 10:43
Milline on tõeliselt keppi otsiv naine? Nümfomaanide osakaal naiste hulgas väga minimaalne...
Võta endale naine...kepp garanteeritud..ja saad nagu 50-aastase järelmaksuga
˅ näita rohkem ˅
2011-10-21 21:18
Ok, naised naisteks. Aga mida teha nende meestega, kes tutvumiskuulutuste all sponsorlust pakuvad? Kas nemad ei peaks aru saama, et tegemist on sisuliselt teenuse finantseerimisega? Seda enam, et mingist kirjutamis- ja lugemisoskusest ei saa meeste puhul sageli juttugi olla
˅ näita rohkem ˅
2011-10-21 21:26
foxy, kasuta loogikat (kui omad). kui mees tuleb ihasse, siis vaatab naine > meest rubriiki ja kohe saab aru kuidas ihas asjad toimivad. tuleb pakkuda raha, seksida ja siis pikalt saata kohe on hoiatustes platsis naine kes nutab kadunud 1000 eurot taga
˅ näita rohkem ˅
2011-10-23 12:47
caribian* ära mine isiklikuks! Mina ei ütle sulle mine mehele või tee näpukat ja mina saan keppi niipalju kui soovin, aga vahel tahaks toonuse tõsmikseks vaheldust. Vot tak.
Kulla foxy* sponsurluse pakkumine on ju hoopis midagi muud, kui teemas „otsib kaastast“ alla raha küsimine! Siis ei otsita ju peale raha muud.
Iga asi omal kohal selles oli teema.
misha36* super, see raha küsimine just tekitabki üleviskamise kiusatuse
Vanasti ma ikka kinkisin tüdrukutele hommilul peotäe kõrvarõngaid, sõrmuseid (tegin siis ehteid) hea kepi eest!
˅ näita rohkem ˅
2011-10-23 15:39
super55, kas nüüd kingid kõrvarõngaste asemel raha? kas naised üldse hindavad sellist isetehtud tilulilu... mina nt. ei kanna peaaegu üldse ehteid, kui, siis ainult väärismetallist.
super55, ma arvan, et kui kõik rahaküsimiste kuulutused tõsta teenuste alla, siis oleks rubriik naine - meest täiesti tühi
˅ näita rohkem ˅
2011-10-23 16:47
foxy, ise saab teha ka väärismetallist ehteid. palju ägedam on unikaalne ehe mis on käsitöö võrreldes mingi tehase klotsiga mis on lihtsalt kullast vms. iga teine naine saab samasuguse poest endale osta
˅ näita rohkem ˅
2011-10-24 12:51
Aga kuhu siis peaksid minema kuulutused "pakun 500 eur naisele" , "spons neiule" , "kes imeks 50e eest" jne?
Neid kuulutusi siin on üldse mõtetu lugeda, kõik kas pakuvad või lunivad raha. Kas siin keegi reaalselt kunagi ka rahata seksi saanud on??
Vot see huvitaks mind väga.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-24 13:33
Lp.Isaa...ehk selgitaksid mõistet..."ilma rahata seks"!!?? et siis...mis asi see on ja kui palju ta maksab? :$ :$ , Vana tõde ju see, et odavad asjad pole sedagi hinda väärt
˅ näita rohkem ˅
2011-10-24 13:41
Ma ei ole isiklikult seksi eest kunagi kellegile midagi maksnud, ega plaani seda ka tulevikus teha. Tasuta seks, seda mõistet saabki ainult siin ihas kasutada, kuna 99% seksi "käibest" on siin rahaline, kui vaadata kuulutuste rubriiki.
Ma pidasin silmas siis tutvust, kus naisosapool ei kerja raha sinuga voodisse minemise eest.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-24 13:44
Ega seksi eest ei peagi maksma...makstakse n.ö. kaudseid kulutusi, mis eelnevad ja järgnevad seksuaalaktile Mis aga puudutab Sinu kirja viimast lauset, siis... sellised tutvused on loomulikult olemas.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-24 15:52
Kuulutab ju ainult 1% naiskasutajatest ja juba tehakse üldistusi. Kui satud Hamburgi punaste laternate tänavale, kas siis arvad ka, et Saksamaal elavadki ainult prostituudid?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-24 16:00
Jotteff...vana tõde on see, et..."tilk tõrva, rikub meepoti sisu"
˅ näita rohkem ˅
2011-10-25 14:43
Aikon, nagu ma aru sain, siis sa joodad tavaliselt naisi, kuniks nad sind ilusaks joovad?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-25 14:52
oo ei...ma eelistan kaineid naisi...ja mis ilusse puutub, siis...njahh, siiani on rahule jäädud
˅ näita rohkem ˅
2011-10-27 23:03
Aikon...ei saa hinnata..sul puudub aktifoto
˅ näita rohkem ˅
2011-10-27 23:14
Carubian...aktifoto on erakogus ja kujutab endast elavat Aikonit
˅ näita rohkem ˅
2012-01-18 05:21
1)
Siin peaks olema kuulutuse juures võimalus kuulutuse lugejatel kuidagi hinnata, kas see kuulutus sobib antud rubriiki või mitte.
Kui näiteks juba 10 või 100 inimest on märkinud, et kuulutus ei ole mitte "soovin tutvuda" vaid pigem "pakun teenust" siis see kuulutus võiks automaatselt minna antud teema alla. Need kelle kuulutusi on selle meetodiga teise teemasse tõstetud, neil võiks selline hääletamise võimalus ära kaduda.
Sellega saavutaks ehk kuulutustes natukene rohkem korrapära.

2)
Samuti võiks kuulutused aeguda 24. tunniga. See on ka lehekülje omanikule kasulik. Inimene peab tulema ja uuesti oma kuulutuse sisestama ja sellega kasvab lehekülje clickide arv.

3)
Kui ma blokeerin kellegi kasutaja, siis võiks minu jaoks muutuda nähtamatuks ka selle kasutaja kuulutused. See oleks siis selleks hea, et inimesed kes ei soovi omale prostituuti naist, ta blokeerib selle inimese ja ei satu kunagi enam tema kuulutuse otsa. Seda võib muidugi kombineerida sellega, et teenuse pakkumise rubriiis näeks ta neid kuuutusi ikka.

4)
Kuulutus mis on juba viimase 24h jooksul sisestatud seda ei saa korrata... näiteks oleks mingi sõnade ja tähtede arvut kontroll peal et ei piisaks ainult ühe punkti või koma lisamisest, et uuesti oma kuulutus lisada. Või kui samasisuline kuulutus lisada ja see juba on olemas viimati lisatute seas, siis lihtsalt tõstetaks see kuulutus ettepoole. Seda võiks saada teha näiteks iga kolme tunnitagant

Tegelikult ideid kuidas see sait rahateenima panna ja samas ka korras hoida oleks mul jube palju, kahjuks kõike ei saa ju siin avalikult välja pasundada. Aga ehk ühel päeval saab siinsest saidist rohkem asja kui kunagisest rate.ee'st. Samas, äkki ta ikkagi sureb samamoodi.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-18 05:24
ahjaa... ärge pange tähele, et see postitus tehtud nii vara hommikul ja ma äkki segast peksan... ma lihtsalt kõvasti teises ajavööndis ja mul üpris varajane õhtutund alles
˅ näita rohkem ˅
2012-01-18 13:03
Sait on täpselt nii hea ja huvitav, kui siin olevad inimesed!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-18 21:00
ega asi ei ole tegelikult selles, et siin huvitavaid inimesi ei oleks, samas korralagedust on siiin küllaga ja madala haritustasemega inimesi samuti. Samuti peaks asi kuidagi haldajale ka lihtsam olema
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 17:45
Nu see bimax kes spämmib oma jama müügiga igal pool on ju täielik teenuse pakkuja ehk tema kuulutus küll mujal ei tohiks
˅ näita rohkem ˅
2012-01-23 18:14
huvitav, mis siis saaks, kui raha ühel päeval enam mingit väärtust ei omaks. kui meestel poleks enam vahendeid, mille eest seksi osta ja naised peaksid ise (st olemasolevate sponsorite abita) hakkama saama. kas mehed oleksid siis seksita? või vaataksid nad uuesti kodu poole ja teeksid seal oma suhted korda? kas siin olnud naised sureksid siis alatoitumusse ja oleksid paljad (riideid jm ei saa ju enam lubada endale)? kas need naised kaoksid ainult siit kuulutuste rubriigist või kogu saidilt? mis neist saaks. loobuksid nad prostitutsioonist? raha on ju see, mis teeb naisest prostituudi, kas pole? oleks nagu lahendus olemas. aga kui pole enam naisi, siis pole ju meestel ka siin midagi enam teha.
või oleks? kas leitakse kahe peale mingi teine moodus suhtlemiseks ja pannakse see teistmoodi toimima või mitte? kas siis tulevad teised vahendid asemele? uued „maksevahendid“ nt. või hakatakse kasutama olemasolevaid - pannakse oma asjad ja vara panti, et naised lahkemaks muutuksid. tahaks teada, kas sellise olukorra tulles hakkab midagi normaliseeruma ja tuleb tagasi see tasuta seksi ja tunnete aeg, mille peale osad siin loodavad, või mitte. või ongi see olukord suhetega nii fu...cked up, et midagi ei ole paranemas.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-23 18:26
Siis seksitakse koti kartulite eest või paari püskiku hinnaga. Seda tehakse praegugi. Mul on jutunud mõned "kliendid". Tee arvuti korda ja saad keppi
˅ näita rohkem ˅
2012-01-23 20:17
Parma, see on teine teema. Naised on ikka kutsunud mehi appi tilkuvat kraani parandama ja muid torutöid tegema
˅ näita rohkem ˅
2012-01-23 21:43
jott. Ma saan aru, et tehakse seda ettekäändeks, siis võib kõike teha. Aga kui on kohe konkreetne pakkumine, siis on juba diil mis diil.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-24 08:37
Kui seksid raha eest siis oled prost, aga kui kraaniparandamise eest, siis ei ole?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-24 08:42
Ja kui tasuta, siis on debiilik?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-24 12:09
Ah mis siin ikka soiguda selgemalt selge et see ju adminide tegemata töö raha ju oskab iga üks küsida
˅ näita rohkem ˅
2012-01-24 12:55
nii et te arvate, et lähebki vara kaubaks?
jah, selline vara jagamine ja kauplemine kehtib osaliselt ka praegu. alati leidub mingi sobivam vahend. kauplemine ei kao kuskile. ja ega muud paremat varianti vist polekski selle asemele pakkuda. nii et pakudki teisele seda, mis sul kogutud on. kui on rohkem, saab teisele anda ja selle pealt kasu teenida.
aga ....kas siis ei teki taas sama ohtu mis raha puhul, et pakutava kaubakogus proportsionaalselt (iga teenindatava korra pealt) kasvab ja edasi hakatakse koguse pealt vaatama, kas tuleb vastuteene ka või ei tule? ehk siis kas saab ostja seksi või mitte.
rohkem saades kasvab ju isu...
enne alustad mingitest pisematest palvetest ja teenete osutamiesst. siis muutuvad need palved aina tungivamaks, kuni kohtumised muutuvad regulaarsemaks ja tahaks kogu aeg rohkem saada. omaette partnerlus see „kraani vahetamine“
parma peaks teadma, kuidas sellega on.

mis puutub kraani parandamisse, siis siin on ka enne kuulutustes endale ehitusmehi appi palutud. lausa erispetsialiste on otsitud ja kohale kutsutud - kes mutreid kinni kruvima, kes teisi asju parandama. huvitav, kas keegi sai oma korteri ka nii korda ja remondid tehtud? midagi on veel olnud, aga ei tule praegu meelde.
aga sellega, kas pidada kraani keeramist ja selle eest seksimist tavaliseks teene teene vastu toimivaks suhtlemiseks (seda olenemata sellest, kui palju neid parandajaid kokku oli ja sellest, kui mitu korda kellegiga neist peal seksiti..) või millekski muuks, on natuke keerulisem. ma ei teagi sellele praegu vastust. arvata on, et avalikku heakskiitu see ei leiaks. kuigi sellega taodeldakse otsest kasu, siis mina prostituudiks veel ei peaks.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-24 16:29
Ega naisel ju ei sobi keppi küsida, aga kraaniparandamises pole midagi häbiväärset. Ja kui mees kohal, küll siis tal ka püksid jalast saadakse
˅ näita rohkem ˅
2012-01-24 17:55
Prositutsioon on ükskõik mis materjaalse/vaimse väärtuse eest, seksi müümine/ostmine/vahetamine. Kui seks ei ole "toru parandamise" peamine eesmärk, siis on kõik ok. Kui on diil, sina vahetad toru ja mina annan seksi selle eest, siis on prostitutsioon.
Kuidas seda puuust ja punaselt seletada?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-24 23:59
parma, ma saan sellest vahest aru.
siis peab toru parandama minnes kohe ette teada olema, et mina muidu sul torusid terveks ei tee, kui sina mulle seksi vastu ei anna. kui naine tuleb sellega kaasa, siis ta jah juba kasutab oma keha kui maksevahendit ja seega peaks see minema prostitutsiooni alla... kui seks pole kokku lepitud, vaid kaasneb loomulikul teel sellega ja seda ei eeldata, siis mitte.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-25 12:38
Voot, ega ma kah teadnud, et avalikke olemas vaid lükkasin oma sõbra ette ja minugi üllatus oli suur kui kuulsin seda lugu, ime veel et mul maksta ei tulnud, apppiiii...
˅ näita rohkem ˅