Foorum
2011-09-07 19:30
aga see oli juba vastus sinu kommentaarile: Tead kiremõrvar... mina olen kõik reeglid läbi lugenud Aga mida sina igas teemas siin põrkad, sellest ma küll aru ei saa. Tõeline kiremõrvar Mis probleem sul on, et kõigi kallal siin irised?
Ja mina võtan siin sõna sellistel teemadel, millistel taha. Sina ei tule mulle nüüd seda küll ütlema

ise alustasid sõimamisega siiski, mina lihtsalt rääkisin seaduspärasusest mis on tõsi, kus ma sind sõimasin?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-07 19:36
Ja mina rääkisin probleemist portaalis, mitte reeglitest. Portaali juhtkonna suhtumisest kasutajatesse.
Ja sina ju ei saa muidu, kui pead igas teemas kõigi kallal õiendama. Said sama mõõdupuuga.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-07 19:39
ääküll tädiga vaielda on ajaraiskamine. ihas ei ole mingit juhtkonda, on kasskoer, moded ei otsusta mitte midagi.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-07 19:41
Nääd... ikka ei anna rahu. Aga tõepoolest, mida ikka pubekaga vaielda. Ja modede poole pole ma pöördunudki.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-07 19:48
valetad

2011-09-06 09:56:55

Nõus Foxy arvamusega, et mitte keegi portaali juhtkonnast (moded, adminnid), ei tegele modereerimisega. Mis iganes murega nende poole pöörduda, ei tule isegi vastust. Suht inetu suhtumine portaali kasutajatesse.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-07 20:12
Ei valeta. Kus ma oma postituses ütlesin, et MINA olen pöördunud modede poole?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-07 20:30
Kui siin ihas keegi viitsiks modereerida, siis oleks sellised tegelased nagu kiremorvar ja veel mõned järjekindlad kaaskasutajate solvajad ammu saadetud sinna, kus on nende õige koht. Lõppeks on iha täiskasvanute portaal ja lastele ei peaks siin kohta olema. Lapseks võib lugeda sellised tegelased, kes ei oska või ei suuda käituda nagu täiskasvanu, olenemata passijärgsest vanusest. Täiskasvanud inimene peaks suutma argumenteerida ilma teisi solvamata või mõnitamata.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-07 20:43
foxy, miks sind siis siia peaks jäetama? sa läheksid siit koos minuga, paljud koos sinuga. siia foorumisse jääks ehk paar hinge ainult.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-07 20:44
Ma ei tea küll foxy, keda hetkel mõtlesid aga isiklikult avaldasin arvamust siinse juhtkonna tegevuse ja tegemata jätmise kohta ja kohe jäin kiremõrvarile ette, just nagu oleksin tema enda pihta arvamuse lendu lasknud. Nagu kaklusklubi. Ja muidugi on siin väga palju varikontosid, kes kohe tulevad teemaväliselt vahele plõksima.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-07 20:49
huvitav ja mina vastasin sulle ja sain kohe räige sõimu osaliseks.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-07 20:52
kiremorvar, aga Satine ütles ju tegelikult väga õigesti: „kui äri püsti pannakse, siis tuleb sellega ka tegeleda. Iseenesest ei toimi ükski asi.“
kus see vaidluskoht siin oli? kas sina ei nõustugi sellega?

sa räägid tädidest, aga kui sinu käitumist nende samade tädidega pealt vaadata, siis pole need lood sinuga ka eriti head.
kumbki teist ei suuda oma emotsioone vaos hoida. oled ka tädistuma hakanud? miks sa lased tädidel endale mõju avaldada?

kui keelekasutust vaadata, siis pole raske ära arvata, kellele see varikas võiks kuuluda
˅ näita rohkem ˅
2011-09-07 20:56
noh, mina pole siin foorumit nii pidevalt jälginud... täitsa huvitab, kelle varikas see on.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-07 20:56
juuksur: ei ole vaidluskohta, sest mis õigus on sul nõuda midagi, tehti portaal, selline nagu välja kukkus ja kui meeldib siis ole, kui ei meeldi ära ole. kuidas sa saad sundida neid midagi tegema??

ma ei teinud ju tädile mitte midagi, vastasin tema postitusele ja sain räige sõimu osaliseks. siis ma lihtsalt ütlesingi et tädid ongi sellised ja tuli veel räigem sõim.

kellele varikas siis kuulub?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-07 21:06
Huvitav on see, et alapealkiri on siin "Iha.ee portaali puudutavad küsimused ja ettepanekud".

Kui keegi ettepaneku või küsimuse esitab, siis kohe saab sõimata teatud inimeste käest.
Samas pole siin nähtud kommenteerimas kedagi, kes selles portaalis modereerib. Järeldus ongi see, et portaal elab oma vaba elu ja toimib iseregulatsiooni alusel.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-07 21:16
NSM: õige tähelepanek!

kiremõrvar: mul on kasutajanimi Satine, mitte tädi! Lisaks veel, vaata 1 postitus allapoole , ehk siis NSM´i oma!
˅ näita rohkem ˅
2011-09-07 21:47
vana tädi, ropusuuga, kole
˅ näita rohkem ˅
2011-09-07 21:53
endast räägid jah

Aga teistele...kui vana se kiremõrvar üldse on? Täitsa hakkas huvitama...ankeedis tal kirjas pole.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-07 21:54
ära käi minu ankeedil, mine ole mujal
˅ näita rohkem ˅
2011-09-07 21:55
issver, su ankeedil polegi midagi ilusat vaadata
˅ näita rohkem ˅
2011-09-07 22:10
ometi käisid lausa 5 korda
˅ näita rohkem ˅
2011-09-07 22:12
Satine, polegi vahet kui vana kirmorvar tegelikult on. Emotsionaalses ja vaimses mõttes on ta nagunii lapseealine. Lapsi siia ei tohiks üldse lubada, kuna täiskasvanute asju aetakse.
Ma ei tahtnud lihtsalt konkreetseid nimesid nimetada, muidu läheb suuremaks kismaks jälle. Ühtegi "tädi" , ega Sind ammugi mitte, ma silmas ei pidanud
˅ näita rohkem ˅
2011-09-07 22:22
foxy: selles on sul täiesti õigus, et kiremõrvar on emotsionaalses ja vaimses mõttes lapseealine.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-07 22:25
kirglik35, miks sinu konto on adminnide poolt blokitud? googeldasin natuke ihas ja selle konto alt on rämedat sõimu foorumisse postitatud. kes siis lõppeks lapsemeelne on?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-07 22:28
kes on kirglik35? Minu kasutajanimi on Satine.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-07 22:29
kui neid kommentaare lugeda siis sina mis sina. täpselt sama tekst, isegi sõnad samad, aga eks sa tead ise paremini.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-08 02:42
Täiesti mõtetu teema püstitatud. Nagu kiremorvar (endine papi) kusagil ütles, et lähed külla, situd nurka ja siis hõõrud võõrustajale ninaalla et kõik jube sitane on.
Vaadake nüüd sinna "mees otsib naist" rubriiki, 95% kuulutustest on seotud raha pakkumisega seksi eest. Kus pakkujaid, seal ka korjajaid ja mis vahet seal on kus rubriigis seda raha küsitakse, enamus ju ongi valmis raha välja käima. Samasuguse teema võib täiesti teha ka meeste kuulutuste vastu, need kes tahavad raha pakkuda, pakkugu seda teenuste rubriigis, ehk siis rahapakkumisteenus seksteenuste vastu.
Täiesti mõtetu keiss..
˅ näita rohkem ˅
2011-09-08 07:47
Enamus on valmis raha välja käima... kuule proua camplika, milliste jobudega sa suhtled huvitav? Minu tutvusringkonnas siiski enamus mehi soovivad normaalseid vastastikusel sümpaatial põhinevaid suhteid, mitte naise keha ostmist pooleks tunniks. Kui siin ühes teises teemas oli arutelu, et kes on lits, siis minu arvates on lits see naine, kes mõtleb nagu libu. See, mis ta teeb pole nii oluline, määravaks on justnimelt mõtteviis.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-08 09:43
selles mõttes siiski nõus, et rahapakkumiskuulutused peaks samuti teenuste all olema
˅ näita rohkem ˅
2011-09-08 09:55
Satine( kirglik35 ) sai ise kunagi adminnidelt bloki, kuna tema varikontosi ei jõutud enam ülesloetleda , pärast käis ennast ratest võetud mehe pildi all õigustamas eks sellest see vimm adminnide vastu
˅ näita rohkem ˅
2011-09-08 10:09
Soesuvi ehk Pushup: Palju sinul siin varikontosid on? Peale selle soesuve veel muidugi. Nagu ma kuulnud olen, siis sina teed meil siin lausa masstoodanguna varikontosid. Oled selline kahepalgeline ja õnnetu plika, kes ei kannata kriitikat ja siis käib oma miljonite varikate pealt teisi kiritiseerimas, s*ttamas ja nuhkimas. Ja mis kõige kummalisema, portaali juhtkond isegi ei bloki su varikaid. Mõnele sinusugusele on lausa privileegid.
Ja põhjus miks siia nüüd kraaksuma tulid, oli see et kirjutasin sulle su varikale kirja ja lubasin sellest su varikast juhtkonnale teada anda.
Jah, siin juhtub väga palju imelikke asju. Nagu see, et täiesti müstiliselt põhjusel, kustutatakse osad kommentaarid, kus pole ühtegi reeglit rikutud.
Soesuvi ehk Pushup: Sul oli ju siin kunagi teise nimega konto, mille adminnid blokkisid! Kas tuletame kõik meelde miks?!
˅ näita rohkem ˅
2011-09-08 11:57
Kuulge inimesed, kas teil tõesti ei ole mitte midagi muud teha?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-08 12:26
Loen ja imestan Tõesti lasteaed
˅ näita rohkem ˅
2011-09-08 16:03
Ärge minge peateemast kõrvale!
˅ näita rohkem ˅
2011-09-08 22:49
Teema algataja küsimuse juurde. Iha .ee ja normaalsed naised
Normaalne naine kasvatab kodus lapsi ja saab oma ihad lapse isaga rahuldatud.
On vastuväiteid?????????????????
˅ näita rohkem ˅
2011-09-08 23:30
foxy, mis sa oma tutvusringkonnast jahud, jutt on iha.ee keskonnast, kus kõik on kas seksi või raha peal väljas, tutvumiseks on tsensuursemad saidid. mine ja loe siis kuulutusi mõlemas rubriigis, kui teie mehed võite pakkuda pappi kepi eest, siis miks naised ei või seda küsida, sisuliselt sama ring, niiet ei ole mõtet sellel teemal siin. neid naisi, kellel on kõik vajalik olemas ja kes seksi ei paku, sponsi eest, on väga vähe siin, vastupidiselt meestehordidele, kes seda raha lubavad lahkesti välja käia.
nii ehk naa tuleb mehel seksi eest seda raha välja käia, isegi oma naisele.. ega naine sulle ka keppi ei anna kui sa midagi koju ei too ja niisama oma taguotsa kodus soojaks istud..
˅ näita rohkem ˅
2011-09-08 23:43
Mis asja te ometi kaklete omavahel.
Kohati jääb selline tunne, et ennast peetakse siin mingiks õilsahingeliseks ja pühaduse kehastuseks aga vot need ülejäänud on prostituudid, litsid ja kõlbeliselt alla käinud inimesed.
Fakt on see, et see sait pole klooster ja pühade inimeste pühamu. Seda keskkonda kasutavad inimesed kes otsivad sex. Vahet pole millist ja kuidas. Vastavalt eelistustele, vajadustele, võimalustele, fantaasiatele, unistustele jne.

Windguru, sa siis tulid ebanormaalseid naisi otsima või? Jälle üks fetiÅ¡, millega pole enne kokku puutunud.

Natuke musikaalset mõtlemist. http://www.youtube.com/watch?v=4AVHXc3BD4s&feature=related

Me kõik oleme müüdavad, lihtsalt hind on erinev. Nii, et pole mõtet poti ja katla sõda pidada!
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 00:09
just sedapsi lood siin ongi..
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 09:11
Ma ole väitnud et ma normaalne olen
Aga siia saidile sai tuldud hoopis teistel eesmärkidel.
See oli aga ammu. Vahepeal on kõiksugu vigureid ette tulnud.
Ja minu ainus fetish on see, et mulle meeldib kui selga sügataxe
Ex me kõik ole jah müüdavad aga reklaamikampaaniad on erinevad.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 10:31
Kohati jääb mulje, et enamus siin sõnavõtjatest ei suuda infot omandada üleüldse ja raiuvad oma lolli mula edasi. Keegi ei ilgugi sellepärast, et ühed pakuvad kepi eest raha ja teised tahavad kepi eest raha. See kõik on vaba turumajanduse tingimustes lubatud aga mis häirib on see, et tehke seda selleks ettenähtud kohas. See on teenus ja peaks vastavas rubriigis olema. Lihtsad tutvumiskuulutused ( kino, õhtusöök, jalutus, kohvik jne jne ) peaks tavaliste tutvumiskuulutuste all olema, et oleks ühtesid teistest lihtne eristada. See saidi kasutamise eest võetakse teatud tingimustes raha, kuid korrektselt hallata millegipärast lehte ei soovita.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 11:25
aksala. Sul on jumala õigus.
Samas, pole mõtet lehekülgede kaupa arutleda ja vaielda, kui näha on, et see nagunii kuhugi ei jõua. Ainus mis mis siin toimib on mõne inimese privileeg, mis puudutab postituste kustutamist.

Lihtsam on kohaned olukorraga, kui rusikatega tühja vehkida. Isikliku mättaotsast ütlen, et selle aja jooksul mil ma siin lehel olen liikunud on see inimene, kes mind siia kutsus ja nii mõnigi teine ammu loobunud siin toimetamisest. Ei ole elu nii, et kui iha pole, siis pole sex ega midagi.
Iga portaaliga on see, et kas sobib või ei sobi. Arvamust võib alati avaldada aga kui sa näed, et see neid, kellele jutt suunatud on, ei huvita, siis pole ju mõtet ka stressata ja veelgi vähem hakata jageleme siin omavahel.

Kõik me oleme väga erinevad inimesed. Ühtset arvamust ei kujune siin kunagi välja.

Poisid plikad, elu on lill. Me sise mõteleme sellele okkad külge.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 12:14
Kui naine-meest rubriigist ära korjata kõik mis puudutab müügitööd jääb see kuulutuste tulp üsna õblukeseks
Aga nii oleks korrektne. Kes seda korrektsust ainult jälgida suudab. (modeda).
Aga ex ma olen kaa koguaeg väitnud, et kaktus on kah lill
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 12:18
Siis muudetakse kuulutuse sõnastust. Ja läheb sama müügitöö edasi. See ei kao kuhugi.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 12:30
camplika, ma pidasingi silmas neid tuttavaid, kes mul siin ihas on, mitte kuskil mujal. Minu arvamus jääb endiseks, kui naine mõtleb nagu libu, siis tulebki teda selliselt nimetada ja vastavalt kohelda.
Kui pakutakse teenust, mille eest saadakse raha, siis tuleks seda ka vastavalt maksustada. Ma pole veel kuulnud, et mõni prost siin ihas ennast maksuametis kirja pannud oleks.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 13:32
uhh ma ei viitsiks. Mul muud elu kaa peale selle saidi.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 13:34
eks see ongi põhjus miks midagi ei muutu, keegi ei viitsi seda tööd teha. ainuke võimalus oleks teha mõni tehniline lahendus, aga see nõuaks raha ja milleks seda maksta kui lehe omanikud ise ei kuuluta, kama kaks tegelikult.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 13:35
Kui näed viga laita, siis mine ja aita. Kui ei viitsi, siis ära virise ka. Nii lihtne see ongi.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 13:56
aksala, aga kas siis meeste kuulutused, mis enamuses sisaldavad raha pakkumisi, ei peaks nagu õiges kohas olema?
pange siis oma sponsi pakkumised ka teenuste rubriiki, mida siin ulguda..
kinost ei maksa sul küll sonida, 99,9% kuulutusest otsivad seksi ja kinost on asi kaugel, seega ära kujuta ette omale. üritad ennast puhtaks pesta?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 13:56
nsm: pole mõtet lehekülgede kaupa arutleda ja vaielda, kui näha on, et see nagunii kuhugi ei jõua.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 14:10
cam sa loe mu eelmine postitus aeglaselt mõttega läbi, siis saad aru, et just seda väitsingi, et meeste rahapakkumised peaks samamoodi teenuste all olema....JEESUS!!! Lugege ka mida kirjutatakse, mitte ärge laduge huupi vastuseid puhtalt vastamise pärast!
Kinoskäik, kohvik jne võivad ka selle saidi kontekstis lõppeda seksiga ja kindlasti paljudel juhtudel lõpebki, kuid siis on asja juures mängu võlu, mis eristab sellistest kohtumistest, kus peale toru tühjaks laskmist vistakse 50 eurtsi näpu vahele ja aidaaa!!! Selline tegevus ju suht boooring???
˅ näita rohkem ˅
2011-09-09 20:01
Huvitav, kas mõni admin või mode ka lõpuks oma sõna ütleb siin!? Mis saab siis?! Mina teeks ettepaneku anda moderaatori õiguseid(kasvõi ainult kuulutuste osas) osadele kasutajatele siin, kes niikuinii pool päeva sees istuvad!
˅ näita rohkem ˅