Foorum
2011-07-18 07:08
Kui oled huvitatud, saada kiri. Vallatseme
˅ näita rohkem ˅
2011-07-18 08:32
arulagedus ei ole erutav
˅ näita rohkem ˅
2011-07-19 16:52
Ma mõtlesin,et ma olen imelik
aga edu otsimisel..
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 19:18
Hmmm ... 15-35 , see tundub ikka väga jabur vanusevahemik olevat ... mis Sul täpselt vaja on? Et keegi Su legosid kokku koristaks ja trussikuid riiulisse laoks?
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 19:34
trussad sai nüüd erutatud
˅ näita rohkem ˅
2011-07-30 21:01
huvitav on näha, kuidas 22-aastane ennast aasta nooremaks kirjutab. või on kellelgi selle paari nädalaga, mil see teema siin üleval on olnud, vanust hoopis juurde tulnud? peale selle, et siin naiste vanusega kõvasti üle pakutakse, ei suuda ta ka enda vanust meeles pidada. ebarealistlikud soovid ja nüüd veel ka läbinähtavad valed. häbi häbi
˅ näita rohkem ˅
2011-10-25 14:24
rõhuasetus sõnal VALLATSEME Vägivallatseme?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-25 14:36
21 aastasel naisel ei probleemi arendada suhet endast 15 aastat vanema mehega. teeb seda 21 aastane noormees, on kõik naised õelutsemas
˅ näita rohkem ˅
2011-10-25 14:49
Meie staarnaised jäävad vist sellest vanusest välja see ajab vihale küll, kui keegi ei taha
˅ näita rohkem ˅
2011-10-26 09:11
15-35 aastat vanem tähenda, et naine peaks olema vanuses 36-56 ... Ilmsel siis vanuses 35-55 pigem, ülemine ots sõltub välimusest.

Ma ei saa aru, miks seda imelikuks peetakse? Noormehele meeldib lihtsalt küpsem daam ja teda huvitab, kas sellise daamiga on seks parem kui näiteks 16-aastase neiuga. Igati normaalne lähenemine ju, ehkki võibolla oleks 21-aastasele piisav ka vanusevahemik 30-45 (üle selle on kehalised muutused juba liiga silmatorkavad vist, mida noormees ei oska praegu ette kujutada - nahk vananeb).
˅ näita rohkem ˅
2011-10-26 10:40
Seda ei peeta imelikuks! Arvan seda olevat 80% noormeeste sala-ihaks. Lihtsalt esmane mõte on, et mida noormehel sellele küpsele naisele vastu pakkuda on - ports labasust ja vürtsiks kogenematust?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-26 10:46
Laisad, vaimuvaesed, lähteasendiks selili lamang....
˅ näita rohkem ˅
2011-10-26 10:53
provotseerid we
˅ näita rohkem ˅
2011-10-26 10:54
mõttetu halvustamine. kui suhe tekib, eks seal peab olema midagi mis seda suhet tõmbab.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-26 11:17
Ei halvusta vaid nendin fakti ja lähtun teemaalgataja sissekandest. Ei suudeta vallatlemisel ja vallatsemisel vahet teha. Laisk, et kahtluse korral netis ennast kontrollida ei viitsi ja selle asemel, et ise aktiivselt otsida ootab magava kassi kombel, et hiir ise suhu jookseks!
See, et endast siin foorumis teada andis ei ole mitte aktiivsus vaid nahhaalsus, sest selleks on kuulutuste rubriik!
mida veel?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-26 11:24
seal on mingi typo, nagunii läpakal kiiresti kirjutas. typo järgi paned kõik paika
˅ näita rohkem ˅
2011-10-26 11:32
võtsin seisukoha ja avaldasin arvamust!
˅ näita rohkem ˅
2011-10-26 12:21
kohe negatiivset arvamust oled elus pettunud, et näed kohe halba kõiges?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-26 12:53
Seekord oli negatiivne arvamus, teinekord jälle positiivne! Elul pole häda midagi, nauditav
˅ näita rohkem ˅
2011-10-26 13:12
aga sulle ju mehed ei meeldi
˅ näita rohkem ˅
2011-10-26 13:13
mõni mehine isend siiski sümpatiseerib
˅ näita rohkem ˅
2011-10-26 13:17
rõõm kuulda, et päris hukas ei ole
˅ näita rohkem ˅
2011-10-26 19:41
On elu küll lill, aga lill närtsind ära
ja silmist on kadunud noorusesära.
Siin trobikond jobusid seadnud end ritta.
Hing ihkaks isa, kuid poeg tuleb võtta.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-27 10:55
"Minu meelest on loogiline, et naine peaks mehest vanem olema. Looduski on selle sedapidi sättinud," arvab 15 aastat noorema kallimaga kooselu nautiv näitleja Merle Jääger.

Olga Makina: "Jätab maha, siis jätab."

Maire Aunaste ja 16 aastat noorem eksmees pesid meedias pikalt musta pesu

Tiiu Järviste: ei saa ju tunnete vastu

tädide arvamusi saate siit edasi lugeda http://www.ohtuleht.ee/449421
˅ näita rohkem ˅
2011-10-27 11:00
vohh see on huvitav lõik:

"Olen visuaalselt tähele pannud, et kui on nii-öelda traditsiooniline suhe, kus mees on tükk maad naisest vanem, siis vananeb see naine kiiremini. Tean üht Tartu tütarlast, kes on oma mehest vähemalt 20 aastat noorem. Võttis vaid mõned aastad, kui ta hakkas juba kõndima nagu tema abikaasa, tõmbus kühmu ja mõjus kordades vanemana," jutustab Merca. "Noorem mees süstib aga naisesse nooruslikku energiat. Miks mina kogu aeg nii hea välja näen?" muigab ta.

-------------------

eks see on meestega ka nii, oleneb nüüd mehest kas ta on nõus olema noor või ta just tahab olla nn "MEES" ja siis teebki naise ka vanemaks. kui see vanem mees oleks olemuselt poisike, siis oleks ka naine nooruslik.

seepärast vanadele naistele ongi oluline et mees oleks MEES. need naised ei ole hingest noored, nad ongi juba suremas ja kui mees ei vasta samaga siis ollakse õelad
˅ näita rohkem ˅
2011-10-27 14:20
Huvitav, kas mehele mõjub noor naine ka samamoodi? Mina tunnen end küll nooruslikuna noorte seltskonnas ja poel tähele pannud, et naised mu kõrval kähku raugastuksid.
Äkki on see ikkagi individuaalne?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-27 14:32
Õigem on ikka pigem noorem naine! Juba tüsistusteta järglaste saamise pärast! Norm sünnitamise iga ikka 22- 35(max). Üle 35-aasta vanustel naistel viiakse läbi erinevaid teste.
Looduse vastu ei saa

Kindlasti mõjub mehele noor naine ainult turgutavalt! Näitusena Kati ja Jaan Toots!
Ka minul on partner minust oluliselt vanem, oleme nn suhtes juba pea 4 aastat aga ei või kurta, et olen kiiremini vananenud võrreldes eakaaslastega. Vastupidi, veel hiljuti küsiti poes vanust tõestavat dokumenti
˅ näita rohkem ˅
2011-10-27 14:35
NaineNaisele: mis saab siis kui sa oled 45 ja sinu tänane suhe on laiali läinud? sul on valikud siis palju väiksemad, sest omaealised mehed kas vaatavad nooremaid kui sina, nad on suhtes või nad ei sobi suhteks.

siis su jutt vs tänasega võib muutuda. keegi ei taha elust kõrvale jääda
˅ näita rohkem ˅
2011-10-27 15:01
Sul võib õigus olla!
Aga jään siiski veel oma seisukoha juurde!
˅ näita rohkem ˅
2011-10-30 17:56
Noorem mees annab ennekõike vanemale naisele egolaksu.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-30 18:50
Mis moodi ta selle egolaksu siis annab???
˅ näita rohkem ˅
2011-10-30 18:56
Sa oled tark naine, peaksid ise aru saama.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-30 19:13
Tead. Ega ei saa küll. Ma võin mõista, et kellegi jaoks on see meeletu vanusevahe sobiv, kellelegi erutav. Aga mida ta egole annab? Vot seda ma ei saagi aru saama. Ma saaks aru, et kui ma oleks mees ja vanust 80 ja ma jaksaks 2 korda jutti panna, siis tunneks, et vot. Äge. Tõstaks ego.
Aga mis moodi minu ego peaks mõjutama 20 aastane poisike, kes on kogenematu ja liiga noor veel, et kõiki asju osata või mõista? Vot siin jääb mul küll asi totaalselt arusaamtuks.
PS. Mul see lapsega seximise fetiÅ¡ puudub. Partnereid valin mitte vanuse vaid küpsuse järgi.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-30 19:25
Äge on see ka kui noored sind tahavad.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-30 19:39
Mis siin ikka ägedat on? Palju ägedam on, kui mõni tõsiselt kogenud jne mees tahab. See on palju ägedam. Sest tema teab, tal on piisavalt võrdlusmaterjali ja siis olla seal "tahetute" listis, on palju ägedam.
Kuigi see on ka suhtleine. Mõnega lihtsalt sex klapib ja mõnega mitte. Nii lihtne see ongi.
Aga eks ma olengi siin nagu UFO teiselt planeedilt. Sexin naudingu eesmärgil, mitte ego, raha, tunnustuse, kellelegi näitmaise jne pärast. partnereid valin ka sexuaalse küpsuse ja vaimse küpsuse järgi, mitte vanuse või muu sexi üldse mitte mõjutava omaduse järgi. Enesekindluse ja egoga ka probleeme pole. Veider inimene nagu ma olen, mis teha
˅ näita rohkem ˅
2011-11-02 14:21
kust need kogemused siis tulevad, kui keegi ei õpeta
˅ näita rohkem ˅
2011-11-02 14:58
kogemused tekivad ajaga. ei olegi vaja mingisugust õpetajat vaid usaldusliku ja avameelset suhet, kus teineteist vajadusel suunatakse. nii õpitakse koos!
järgmise partneriga algab uus ring... nii tekivad kogemused!
˅ näita rohkem ˅
2011-11-03 00:54
Nu vot. Äkki paneb see noormees ka loomalikust vaistust ülihästi Jummala pessimist oled
˅ näita rohkem ˅
2011-11-04 09:13
naine naisele mida noormehel sellele küpsele naisele vastu pakkuda on - ports labasust ja vürtsiks kogenematust? oled ise nii kogenematu kui veel vähegi olla saab
˅ näita rohkem ˅
2011-11-04 09:17
NSM-ile 20-aastane poisike kogenematu ja liiga noor??????? Ise oled sa ju täielik tainapea,mis muud,ja edu sulle raukade otsimisel
˅ näita rohkem ˅
2011-11-04 10:09
Vanem mees ei pruugi kogenum olla kui ta on istunud terve elu igava ja üksluise naise selja taga ja parimaks osaks on 1x kuus seksi ja sedagi pimedas, teki all ... Samas aga võib noorem mees kes on avatud ja julge pakkuda palju... Kusjuures, vanus on nii suhteline.. olen kohanud mehi kes om pisut üle 30 ja näevad välja nagu vanamehed ja kui kõrvale panna 50a härra.. kellel küll halli juustes kuid kes kannab oma keha ja vaimu eest hoolt.... Kõik on suhteline...
Samuti kehtib see naiste puhul... on 50a. naisi kelle kehaline vorm teeb silmad ette paljudele 18-25 aastastele naistele .....
˅ näita rohkem ˅
2011-11-16 17:00
Tõsi on muidugi see, et suure põntsu internetis naise otsimisel (eriti just vanema), paneb see, kui ei suudeta korralikult ennast väljendada. Okei mõni koma siia sinna, aga ikka põhikooli tasemel võiks grammatika enam-vähem paigas olla. Kohe kindlasti ei näita see kogemust ega muud, aga lihtsalt jätab halva esmamulje.

A no millest me räägime, kui siin ei suuda isegi küpsed inimesed end normaalselt väljendada. (ei pea seda teemat siin hetkel silmas, vaid üldiselt profiile jne)

Muidu pean mainima, et mul on endal ka samasugune kiiks. Vaatan endast vanemate naiste pilte (just seal 30+ kandis) ja no midagi ei ole teha, lihtsalt on erutavad mu jaoks. Ei häiri mind ka see nö vormist väljas keha. Vastupidi, see lisab asjale vürtsi!

Enda kõrvale tahaks siiski endavanust või +- mõned aastad naist, aga vähemalt korra elus pean ma vanema naise ka ära kogema.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-11 01:18
Paar Kurrmjauu on näiteks selline paar kus meespool on naispoolest noorem, mitte nüüd küll 15 ja rohkem aastat aga 7 aastat on siiski piisav. Aga jah kõik on suhteline, mõni 20 aastane poisike on rohkem mees kui 40 aastane. Pealegi noorem mees on vanemale naisele nagu "trofee" "Ma olen veel piisavalt hea, et noormeestel pea sassi ajada". Nooremad mehed on ka aktiivsemad - peod, klubid jne, paneb ennast nooremana tundma. Kuid siiski on kõik suhteline, äkki lihtsalt vedas. Kes teab. Igal juhul kooselu toimib juba aastaid ja vanemad mehed enam huvi ei paku, vähemalt praegu mitte
˅ näita rohkem ˅
2011-12-11 11:42
paneb ennast nooremana tundma? oot.. ega sa endast räägi?
miski selles eelnevas postituses ei klapi praegu ja asi pole mitte teie vanusevahes, mis, ma pakun, on teie kahe puhul tegelikult vaevalt tajutav. kuidas sina siis nii vanana ennast tunned, et peab juba hakkama noorust meelde tuletama? või sain ma valesti aru.
ma saan aru, kui sa oleksid üle kolmenkümne ja selle lõpupoole. siis ma võiksin sinu arutlusest vananemise ja nooruse teemadel veel kuidagi aru saada, aga 22a ja 29a on ju peaaegu veel eakaaslased. see paneb veidi küsima.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-11 19:40
Utha,see on individuaalne ja ei tekita kindlasti küsitavust.mõne inimese puhul 5-7 aastat on väga suur vahe.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-11 22:44
Vanus ongi üle 30-ne
˅ näita rohkem ˅
2011-12-11 22:59
aah, seega poiss on 29a. siis klapib
˅ näita rohkem ˅
2011-12-11 23:03
Ei tegelikult on see vanuse asi meie kontol pisut segadust tekitav , poiss on 26
˅ näita rohkem ˅
2011-12-11 23:32
taga targemaks aga olgu pealegi. peaasi, et te ise oma "valevanustega" rahule olete
˅ näita rohkem ˅
2012-03-05 16:40
mul oli naine 14 aastat vanem, väga super lux, kiidan väga.
õppetund kogu eluks, seks oli hea, lausa suurepärane, avastasime koos
teineteist ja seksi osas ei ütle ühtegi halba sõna.
täna me enam koos ei eksisteeri, teed läksid lahku aga hea mälestus jääb

soovitan vanemaid naisi proovida, sammuti kogevad nad ise midagi uut
˅ näita rohkem ˅