Foorum
2011-05-13 00:57
Kas on olemas lesbisi keda erutab see.Mis arvade sellest videost...http://www.napaa.org/tube2/gallery/95187f4b/360852/index.html
˅ näita rohkem ˅
2011-05-13 12:08
vägistab? kus seal on tegu vägistamisega, ma ei näinud. tavaline teise alandamine, kus teine teeb seda vabatahtlikult
pannakse minig lehter suu peale ja siis kustakse teisele suhu. peale seda lakutakse puhtaks

miks nad peaksid lesbid olema? ma arvan, et ei pea.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-14 09:19
Uthal on õigus. Aga see teema on läbi jooksnud näit. ka ühest Kati Murutari raamatust "Naisena sündinud". Seal oli üks Vanda, kes kruvikeerajaga Astra ära vägistas. Ma siiski nii ekstreemseid asju kodus järgi proovida ei soovita.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-17 08:34
kui juba läks raamatust näidete toomiseks, siis ma tean teist raamatut, mis on otsast otsani naiste ja ka naistevahelist vägivalda täis. selleks on A.-M. Alveri "Vägivalla tütred", kirjutatud vangilaagris elavatest naistest.
seal oli nt üks endisest prostituudist sütenöör (naine), kes vägistas oma prostituudi ära. enne pudeliga - sunniti sellele peale istuma - ja kui see tehtud oli, vaatas pealt, kuidas sama naist mehe poolt vägistati. sealt tehti temaga tehti muudki, mida ma siin kirjeldama ei hakkaks. tulemuseks oli prostituudi surm ja sutenöör pandi vanglasse.

ma arvan, et see ei kuulu ka enam kellegi seksuaalfantaasiasse, tegu oli looga elust enesest ja teise naise tapmissooviga.
vat nii jube näide

mis paneb aga meest fantaseerima selliseid asju? kas erutab teise vägistamise pealt vaatamine? norvik, küsimus on sulle
˅ näita rohkem ˅
2011-05-18 08:58
Naine vägistab naist? Tegelikult on samasooline vägistamine hullemaid, kuna teine naine teab täpselt, mis moodi see võimalikult vastikumalt ja efektiivsemalt läbi viia. Mulle meenub üks reaalne juhtum, kus vanem õde lasi oma poiss-sõbral ja tema sõpradel oma nooremat õde ära kasutada robustselt, sellele kaasa aidates igat moodi. Lihtsalt sellepärast, et oma kutile meeldida.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-29 11:52
Meeldivam on ikka kui mees naist "vägistab" kokkulepitud piirides.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-29 16:14
Päris lahe video, neiud joovad päris palju pissi ära.
Üks joob 2 täit pissi teine 3 täit pissi, lahe.
Mõnus selline seksuaalne piinamine ja see ju ka piinamine, et piss jääb pärast nende neiude sisse, nad peavad seda endas kandma tükk aega.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 02:01
Asi läks karmiks elust võetud kriminaalsete caseideni - see pole see teema siin!
Aga kui ausalt: kui paljud mehed ja naised on soovinud (oma mõtteis), et neid vägisi võetakse ja see on neid väga erutanud aidates samal ajal masturbeerides orgasmi saada!? Ma ei usu, et ma olen ainus
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 09:20
Kindlasti pole sa ainus, olen proovinud erinevaid variante ja väga lahe on, oluliseks on vastastikune usaldus, et ei ületataks kokkulepitud piire.
˅ näita rohkem ˅