Foorum
2011-05-11 23:47
Mind tavaline seks ei erutagi enam.
Ma ütlesin eks tüdruksõbrale selle soovi ja ta kohe peale seda läksime lahku.
Väga erutav on vaadada kuidas naine pissib.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-12 06:11
Kas kahekümneviieselt pole veel vara rääkida, et tavaseks ei eruta? Ehk pole sa õiget seksi veel avastanudki?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-12 09:09
Kui sa nii välendusidki, et sul ainult pissimise peale tõuseb, siis tegi ta õieti, et su maha jättis! Kuldne vihm on tore asi, aga naine sellest küll orgasmi ei saa Kui seda tehaks tavaseksi vahel, siis on see normaalne
Kujuta ette et sa paar korda päevas lased oma elamise täis lahistada!!! Kui naine ikka korralikult laseb, siis on see paras uputus
Aga edu sulle!
˅ näita rohkem ˅
2011-05-12 10:03
jfjm, ta seletasu ju, et enam ei eruta kust sa tead, kui palju ta enne seksinud on. ja kes seda teab, mitu korda pissinud
˅ näita rohkem ˅
2011-05-13 00:45
Mind eutab, kui vaadan sado maso flme, kuidas naine karistab ja alandab meest.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-13 11:57
seega pole siin mitte tegu mehega, kes ei suuda naise peale erutuda, vaid hoopis tulevase subiga ehk orjaga.
norvik, huvitab sind see teema? subidele meeldivad pissimised ja muu taolisega seotud asjad
˅ näita rohkem ˅
2011-05-14 11:50
üks on selleteemaline video vaatamine, teine reaalsus ja need ei käi alati kokku.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-16 00:48
Olen juba proovinud seda 2 a tagasi. Nüüd tahaks uuesti saada. Litsid pakuvad küll, kuid ma ei soovi.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-16 01:06
aga milles probleem? ei leia õiget naist endale?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-16 09:09
Tõepoolest üks asi on filmide vaatamine ja selle peale erutumine (tekib fantaasia) aga teine asi on seda kõike reaalsuses teha. Ja kordan veelkord (olen seda juba siin kuskil maininud) fantaasial ja filmidel pole suurt midagi reaalsusega ühist.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-16 10:19
On küll reaalsusel ja filmidel midagi ühist. Esiteks on see ühine nimetaja inimene ja teiseks seksimine.
Erinev on ainult seksimise järjekord ja mõneti kestvus ja vbla ka natuke näitlemist. Vot.
Proovige mõnda filmi järgi teha. Saate ise ka aru et toimib.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-17 08:56
teate mulle tuli praegu meelde see, milline ma lasteaias olin. laste vahel on need teemad teatavasti süütud ja pooleldi mängulised - uuritakse teineteist jne, pole midagi erilist - , aga sellest ajast on meeles, et mingi taolise mängu ajal sai ka ise poisi nähes või tema ees pissitud millegipärast sai seda tehtud. millega seoses, seda ei tea, aga vat tean
mis sellest poisist praeguseks saanud on, ei oska arvata. nii et ehk olen ma isegi enda teadmata kelleski huvi selle teema vastu tekitanud
selline lugu
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 21:23
Utha, aga äkki tahtsid Sa poisile tõestada, kui kuum tüdruk Sa oled - et pissi aurab lausa.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 09:16
Kõigil kel huvi a partner tõrgub soovitus järgmine!!! -----minge lauta ja laske lehmal enda peale kuseda, tuleb kui ämbrist ja midagi ei saa ka rikutud!!!! (laut ongi ju selle jaoks, et maha lasta)
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 13:30
luukera, sinu arvates siis lehm=naine???
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 15:26
Meite armas valitsus laseb ju ka suure kaarega kogu rahvale. Huvitav, kas seda saaks ka kuldse vihmana võtta
˅ näita rohkem ˅