Foorum
2010-11-11 13:40
Kuidas käituksid kui satuksid peale eneserahuldamisega tegelevale võõrale või tuttavale (mitte oma)mehele näiteks ostukeskuse riietuskabiinis, - rannas, tööjuures toaletis,- kontoris,- või puhketoas.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-11 14:18
Ostukeskuse riietuskabiinid on lukustatavad, samuti ka tualettruumid. No kui juhuslikult peale satuksin, siis kriiskama ei hakkaks. Sulgeksin rahulikult ukse. Kuidas ise taolises situatsioonis käituksid või oled omal nahal kogenud?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-11 16:53
öäk, mul kadus koheselt tuju minna poodi, saad aru barb, tahad minna pesu ostma aga mingi tegelane on seal ennemini peegli täis lasnud, .... või mõnes tankla tualetis, tahaks käsi pesta aga kraaniküljes ripub...... ,
˅ näita rohkem ˅
2010-11-11 16:57
Naistel selliseid probleeme pole, no et nähtavad jäljed maha jääksid. Üks tÅ¡ikk siit rääkis mulle kunagi kuda tema naiste riietuskabiinides onamas käib - isuke tulevat peale ja siis las käia. Ma mainisin et pidagu ikka turvakaameraid ka silmas ( need mõningate keskuste riietuskabiinide lähedal ) et mõni võib näha, siis vastas et oh, selle peale pole tulnudki.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-11 19:42
Oot ma ei saanud nüüd hästi aru. Kutid ju onaneerivad. TÅ¡ikid masturbeerivad ikka. TÅ¡ikk käis proovikabiinides?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-11 19:59
Jah. Tibens küsis minult kas ma olevat kuskil avalikus kohas masturbeerinud. Vastasin eitavalt. No ja siis rääkiski kuda temal see asi käib.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-11 20:14
Püha müristus. Vat selle peale poleks tulnudki. Aga no iial ei tea kes kuskil midagi teeb. Parem on kui ei teaks.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-11 22:05
Paar aastat tagasi töötasin ühe Tallinna suure ristmiku kõrval asuvas majas.Lõuna ajal sai vahest jälgitud all ristmikul toimuvat.Foori lubavat tuld ootavad mehed nokkisid enamasti nina,mudisid kõrva või lõuga.Aga arvake mida tegi suur osa naistest?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-11 22:18
naised kohendavad ennast tavaliselt. oleneb naisest muidugi mida huvitavat need naised siis tegid?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-11 22:35
Ega päris täpselt ei näinud,aga ütleme,et kohendasid püksikuid
˅ näita rohkem ˅
2010-11-11 22:45
jah? ja arvatavasti oli tegemist suvega? talvel midagi sellist näha oleks huvitav ja teistsugune. nii julgeid naisi vist ei ole
˅ näita rohkem ˅
2010-11-11 22:53
teemast.
mul endal ei ole selliseid tuttavaid olnud. st ei ole avastanud neid veel
võimalik, et nad teevad ka midagi, aga mina sellest ei tea. vahest on nad olnud natuke kavalamad (et ma teada ei saaks) või olen ma natuke hilinenud tualettruumi siis, kui nad seal tegutsesid
kui ma peaksingi kellegi avastama, siis ma arvatavasti teeks ka sealt minekut, märkamatult või teeksin ennast nähtamatuks ja...
ma arvan, et see oleks isegi erutav kogemus
˅ näita rohkem ˅
2010-11-12 00:37
Väga "huvitav" rahvas elab teil seal Tallinnas. Meil siin "agulis" pole kuuulda olnud, et selliste asjadega tegeletakse. A võimalik, et ma pole lihtsalt kursis. Aga parem las jäädagi nii.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-12 08:54
Desire, mis Tallinnal viga on? kas teil seal siis neid "huvitavaid" ei olegi? (muide mina ei peaks Tartut aguliks, tegemist on suht viisaka linnaga ). tegelikult on inimesed linnades ju samad. linna vahetades ei muutu veel keegi teiseks. nii et pervertide puudust ei peaks ka teil olema sa pead natuke maad kuulama, ehk tuleb sult ka mingi näide
˅ näita rohkem ˅
2010-11-12 19:17
Ostukeskuseid ja riietuskabiine ise ei harrasta aga vahest tööjuures kontoris küll tuleb keset tööpäeva sellist asja ette. Tahtsin lihtsalt teada kuidas mõni preili reageeriks kui kogemata sisse astuks.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-13 00:09
Mul on lihtsalt ette sattunud liiga palju Tallinnlasi kes kuuldes kuskohast ma pärit olen kohe ära peavad mainima, et hähh see agul vä. Sellepärast ongi mulle jäänud mulje, et Kui Tallinnas ei ela siis pole sind olemaski (see muidugi nende arvamus) See enam ei loeks, et olen Chicagos elanud. Tegelikult see suhtumine on ikka kohati vääääga jabur. Peale sellist avaldust on mul jutt lühike. Pole rohkem millestki rääkida ja case closed.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-13 00:25
räägin sulle välja tallinlaste suure saladuse. Tallinnas pole üldse hea elada, siia lihtsalt ei mahu ära, siin on savisaar ja müügimaks. Provintsinaljad on veel viimane ja ainus rõõm, mis meile jäänud on
˅ näita rohkem ˅
2010-11-13 00:26
no Chicagoga võrdlema hakata, siis on Tallinn ikka paras agul
aga ikkagi, kuidas nende huvitavate inimestega oli? kas Tartus ei tegeletagi enese rahuldamisega?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-13 10:25
Kindlasti tegeletakse. Ma ise ka tegelen (kui ikka isu peale tuleb ja meest parajasti võtta pole) aga ma ei ei vaja selleks mingit avalikku kohta. Seda fetishit mul pole. Ja ekshibitsionismi kah ei põe. Samas on mul juhtunud sellist asja, et sain orgasmi keset tänavat. Lihtsalt jalutasin koju ja meenutasin üht vahekorda. Rohkem polnud vajagi. Võin vaid õnne tänada, et oli õhtune aeg ja pime juba ja et Aura veekeskuse juures on pingid. Igal juhul minul võtab korraks jalad nõrgaks.
Ma vahel ikka külastan ka Tallinnat. Tulen oma agulist LINNA käima. Mind kohutavalt häirib see, et eesti keele asemel kuulen enamasti vene keelt. Inimesed on närvilised. Ja no seda nimekirja ma võiksin lõputult pikendada. Kusjuures kui nüüd võrrelda Tallinnat ja Chicagot siis enne oleksin nõus seal mõnda aega elama (kui tõesti muud võimalust pole). Aga Tallinnas mul lihtsalt jookseb juhe kokku.
Ma ei vahetaks oma kesklinna korterit mitte millegi vastu. Väitku inimesed mis tahavad ja kuipalju tahavad, et elu käib ainult Tallinnas ja kõik muu on kolkaküla. Suur osa Tallinnlastest on ju tõemeeli eesti väikelinnadest sinna läinud. Nii, et tegelikult ajab mind alati muigama see "ma elan Tallinnas ja kõik muu on kolgas" jutt. Minul on Toomemägi lähedal. Loodust piisavalt. Samas on kesklinna max 2 minutit. Nii, et küla keskuses
˅ näita rohkem ˅
2010-11-13 17:08
Tallinnaga tuleb ära harjuda lihtsalt.Ka suuremate võimalustega linn, väiksemad linnad ikka,kus kõik tunnevad kõike ja samas võid igavuse kätte surra
Desiree,kui sul nii lihtsalt orgasmid tulevad,et mõtled eelneva sexi peale siis oled üsna õnnelik naine
˅ näita rohkem ˅
2010-11-14 15:17
Sellega on mind tõesti õnnistatud. Pole siis imestada, et mina vibraatorit ei vaja.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-14 16:24
elmar: Mis siin imestada? Mis imenaine siis olema peab et eelnevat meenutades kulminatsioonini jõudma ei peaks? Muidugi tänaval pole seda veel juhtunud aga kogetud on.
˅ näita rohkem ˅