Foorum
2023-09-29 15:14
Kui palju on naisi kes julgeb tunnistada ,et ta on üks neist , sooviks tutvuda .
Pidevalt avastan end fantaseerimas naisest kes peolt koju tagasi jõudes teataks ,et " siuke lugu juhtus ,et klubis üks kutt tegi joogid välja ja lasin tal nurgataga end tagant panna " või saaks naisele külla kutsuda nn "spermadoonoreid" 😁
˅ näita rohkem ˅
2023-09-29 19:10
ma selliseid naisi ainult pruugingi
˅ näita rohkem ˅
2023-09-30 11:21
Endal ei ole ainult selliseid olnud , mõni päris korralik olnud aga eks igalühel omad võlud , praegu tekkis lihtsalt küsimus,et kui paljud naistest siin peaaegu anonüümsel lehel julgeks enda kohta nii öelda 😁
˅ näita rohkem ˅
2023-09-30 19:48
Ei kujuta küll väga ette et siin liigub naisi kes joogi eest pärast taha lasevad panna. Päris muda litsid ja naarikud siin ei liigu ilmselt. Aga mine tea kui võttaarveese naine otsib meest rubriigi kuulutajaid. Tasu võib olla ka jook
˅ näita rohkem ˅
2023-09-30 20:36
Söök ka
˅ näita rohkem ˅
2023-10-03 05:53
Sügiseti kukeseened ka kehtiv valuuta võib olla?
˅ näita rohkem ˅
2023-10-03 23:23
Kukeseente, muralate mustikate ja pohlade eest saad ka perse panna nii et tolmab, meil maal käivadki asjad ainult nii.
˅ näita rohkem ˅
2023-10-12 23:13
no mul terve kelder igasugu asju täis korjatud
˅ näita rohkem ˅
2023-10-12 23:38
Kukeseen on ju nii kehva seen, et isegi ussid ei taha
˅ näita rohkem ˅
2023-10-13 10:03
Mesik2pp fantaseerimiseks tore küll, aga tegelik elu on hoopis teistsugune. Mul on selline naine ja peaks ütlema, et see on maru tüütu. Pidevalt käivad öösiti "spermadoonorid" teda keppimas - no ei saa rahulikult kõrval magada ja välja puhata ennast. Klubis ka oma naisega üldse tantsida ei saa - see lits ainult meeste peldikus endale jooke teenimas. No olgu, igavled selle õhtu seal leti juures üksinda ära ja kui mu kallis abikaasa lõpuks peldikust välja talutatakse ei saa temaga isegi takso peale minna - keegi ei taha sellist spermaga kaetud kaltsu oma taksosse...
Nii et jah, fantaseerida võid, praktiseerida ei soovita.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-05 10:21
Paar aastat tagasi saatsin naise ta ekskuti (pigem endine friend with benefits) juurde keppima, et saaks ta tussu pärast võõrast spermast puhtaks limpsida. Praegu käib minuga koos juba kohalikes gloryholedes. Tundmatuid emme imeb julgelt (ehkki lõpetamise jätab ikkagi minu hooleks) aga võõrastega keppida (kummiga või kummita) veel ei tihka. Vaatab pigem kuidas need võõrad mind panevad 🤣
˅ näita rohkem ˅