Foorum
2023-09-20 13:20
Näoilmed räägivad ootus ärevalt.. ootamatult.. etteteadmata.. lugedes pilkudest.. sõnatult.. vaadates otsa, pööran ma pilgu maha.. tunnen su käsi.. nad on soojad.. aga tunnen neid neid hõõguvatena.. kuidas nad viivuks puudutavad õrnalt mu põski .. siis tunnen oma nägu su hõõguvate käte vahel.. või on see minu hõõguv nägu su jääkülmade kätevahel .. ma ei tea.. aga see on nii kuradima hea .. ma pööran pilgu maha .. ma ei suuda sulle otsa vaadata.. ma tunnen su hingeõhku oma näol.. ja tunnen, kuidas su huuled puudutavad viimuks minu omi, et siis ahnelt imeda minu külge .. seda ma tahan .. ei taha.. tahan.. ei taha.. tahan.. ei taha.. ma ei tea mida ma tahan.. ma tahan seda tunda.. enamatki tunda.. su käsi hoidmas mu käsi.. tunda neid oma huulte vastas .. tunda su kätt oma kuklal.. ja tunda kuidas sa ei lase mul minema voolata .. voolata nagu vesi ümberläinud klaasist.. kui ma seda teha üritan.. ma tunnen nagu see oleks esimene kord.. kuid see pole..
Tunnen, kuidas su käed liiguvad mu kuklale.. kaelale.. sillutades teed mu huultele.. olen luumatud.. olen sinu võimuses… ma tahan seda.. aga sa ei kuule seda iialgi minu suust.. ma ei julge sulle seda kunagi tunnistada .. ma kardan..ma tahan sind siin ja praegu.. su käed liiguvad üle mu põse .. su käsi tõstab mu lõua ülesse ja sa sunnid mind endale silma vaatama.. et näha minu tahet edasi minna.. sa näed minu hirmu.. minu argust.. su sõrmed libisevad mööda mu põske, kaela pidi alla .. sa tunned kuidas mu keha tardub.. kuidas mu kehas tekib värin.. ihalus.. ei ma ei taha.. ei ma tahan.. tahan nii väga, et ma ei julge seda öelda .. Ma tõmbun nüüd eemale .. kui sa seda ei lase ja suudad mind endale hoida siis sa saad mu endale .. siis kingin ma sulle elamuse.. mis loodetavasti ei unune kunagi …
ma ei.. ei oota su sõnu.. ma ootan su tundeid, et sa mind tahad.. ürgaekselt mehelikult.. ihaldavalt.. omandilikult… ma tunnen, et sa ihaled minu üle.. ma tahan näha seda sinu silmades .. tunda seda sinu kehast.. ma tahan seda iha näha ja tunda sinu huultes .. ma tahan tunda, kuidas sa oma käsi mu kuklal hoiad .. kuidas sa mind paigal hoiad .. kuidas su huuled on liimitud mu huultele ja teine käsi samal ajal libistab alla mu riideid.. et huultega liikuda allapoole.. allapoole.. alllapooole.. kas sa tunned kuidas mu keha sind ihaleb.. ootuses.. ma eintaha sõnu .. ma tahan sind.. ma tahan meest, kes paneb mind tundma naisena .. ihaldatud.. naisena … sooja ja armastavana …

ma tahan, et sa vaataksid mulle silma, kui sa libistad kätega üle mu keha .. ma tahan tunda, et kui su käed vabastavad mu keha riietest..et järgmine hetk tunnen ma sellel kohal sinu huuli .. sinu käsi.. mind hellitamas .. ma tahan tunda ja jõuda selleni, et ma ei suuda enam keelduda sellest .. et ma põlen .. põlen kirest sinu järele.. ma tahan kustutada seda kirge siin ja praegu ainult sinuga .. sa oled mu põlema süüdanud ereda leegiga.. ja sa ei tohi seda lõpetada .. sealt siis enam edasi ega tagasi teed pole.. on vaid hetk.. hetk mis kuulub vaid sulle ja mulle .. kui sa oskad selle kinni püüda.. kui ma näen sinus seda tunnet.. ilma sõnadeta .. vaid sinu suutlikusega olla mees.. isane, kes tahab mind.. mind just sellisena nagu ma olen .. näost õhetav.. juuksed su puudutusest pisut segamini läinud .. huuled, mis veidi pakitsevad sinu suudlusest.. olles niiske.. märg.. tunda sinu keha .. sinu käsi.. sinu suunamist.. tundes et olen sinu jaoks naine .. andes sulle täieliku rahulduse .. et hiljem tunda sinu läheduses .. embuses .. kaisus.. kuidas sa oled nii lähedal .. kuulata kuidas su süda tuksub .. ja tunda, et su käed on ikka veel minu kehal .. ei mingit vale häbi.. ei ole enam tagasi teed .. oleme ainult sina ja mina ja hetk meie vahel , mis kuulub meile .. mida keegi ei saa meilt võtta.. millest keegi ei pea kitte kunagi teadma .. ja mis meenub tänaval vastu tulles ning tekitab muige su suule .. see on meie hetk.. Kui sa suudad selle mulle kinkida olen ma sellest hetkest sinu.. sinu.. ning see vöib veel korduda ..
˅ näita rohkem ˅
2023-09-20 15:13
Kr...t ma ei suutnud esimesest lausest kaugemale lugeda... Esiteks kirjutame sõna ootusärevalt kokku, eksole. Aga siis juba tekib küsimus, kas näoilmed räägivad ootusärevusest, või näoilmed reedavad ootusärevust? Või näoilmed räägivad ootusest, ärevusest? Aga eeldatavasti sama lause viimased kaks sõna "ootamatult" ja "etteteadmata" ka kuidagi ei sobitu eelnevaga...
Seega ei ole midagi teha, kirjuta palun algus uuesti ja arusaadavamalt. Ma vajan täit selgust, mida need näoilmed räägivad ja mis värk üldse siin toimub!
Ahjaa, kui oled ambitsioonikas ja tahad võita oma jutuga rahvusvahelist kõlapinda, too sisse kindlasti ka rahvuskangelasi. Näiteks Erki Nool või Kalevipoeg jms.
Siinne auditoorium oskab hinnata ka erinevate kehaosade eraldi väljatoomist, nagu "kõva türa", "lõtvunud aanus" jne. Nad reageerivad küll sellisele sõnakasutusele pealtnäha loiu eufooriaga, ent südames on nad õnnelikud selle üle.

See oli nali Lovita, niisama nokin. Võibolla hiilin täna õhtupimeduses välja ja kraabin roostes naelaga mõnele kõdunevale aialipile :"L+F=süda" Kindlasti kraabin! Kindlasti, kui sanitarid mind täna välja lubavad...
˅ näita rohkem ˅
2023-09-20 17:10
Tundub, et vibra on sisse ununenud, et seda kirjutist nii raske on lugeda
˅ näita rohkem ˅