Foorum
2021-08-08 13:05
Tere. Kas kellegi on strap on seksi kogemusi. Oleks huvitav teie kogemust teada saada
˅ näita rohkem ˅
2021-09-04 23:49
perse auk lõi tullist ja ajas pinde välja tra teab oli see siis kummist munn või harjavars
˅ näita rohkem ˅
2022-01-07 08:36
Mul on kogemusi ja väga meeldib kahjuks olen selle pakkujaid leidnud vaid tasulise teenusena ning enamus, ja ma mõtlen 95%, nendest pakkujatest ei tea sellest ega anaalseksist mitte mõhkugi. Kui seda valesti teha, siis nagu anaalseksiga ikka, võib see olla väga ebameeldiv, valus ning jätta ka vigastusi, ehk siis kõige suurem rõhk tuleb panna oskusele.
Nagu iga teise BDSM teemaga, peab inimene seda ise ka fännama. Tallinnas tean vaid kahte teenusepakkujat kes seda tõesti hästi teeb. Kui mu jutt käib nüüd kellegi ego pihta siis andke teada ning tõestage mulle vastupidist. Asukoht pole oluline, liigun üle eesti pidevalt ringi.
Enamjaolt pakutakse Strap-on teenust ja tegelikult on tegu vibraatoriga mängimisega, ehk siis minu esimene küsimus on, kas tegu on ikka jalga tõmmatava varustusega ning kui vastus on ei, siis lõppeb ka kõne. Dildoga oskan mängida ka ise, aga see pole päris see.
Ja minu jaoks on oluline just, et tegija on naisterahvas.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-18 18:20
Mul on samuti kogemusi ja naudin vägagi, aga jah, kedagi leida kes oleks nõus see juba täiesti omaette küsimus.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-18 21:45
Ehh, mul kõht kinni, väga tyytu on ausalt öeldes
˅ näita rohkem ˅
2022-02-18 22:33
ma parem ei hakka siinkohal pajatama rääkigu need kes minu käest saanud on
˅ näita rohkem ˅
2022-02-19 23:06
kel kõhuvaevused- oodake,kuu lõpul Vastlapäev - sööge hernesuppi ja koorekukkelt peale , küll siis tuult tuleb
˅ näita rohkem ˅
2022-03-09 18:22
Kapakohila, kas saaks Sinuga tuttavaks saada?
˅ näita rohkem ˅
2022-05-16 20:27
Kapakohila, tahaks ka olla sinu käest saanu ja tulla siia kiitma.
˅ näita rohkem ˅
2022-07-15 20:17
keegi vana pede rääkis et kui auk välja venib siis tuleb augu serva ajada nöör nagu tubakakotil,siis tõmbad mõõdu järgi pingule ja kärab jälle
˅ näita rohkem ˅