Foorum
2010-09-25 16:09
Kui palju on meil naisi siin kellele meeldiks alluda? Näiteks, et nende rindu seotakse, nibudele klambrid, anaal tapp, suule pall jne. Võrratu vaatepilt ju.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-11 23:04
Üks.
Aga mingi piirini ja mitte lihtsalt alluda, aga kogu asjal peaks ka mingi nüanss, mõte, iva olema.
Vaevalt et mingil suvalisel jobul (ma ei pea siin doodod silmas, sest ma ei tunne teda) ennast allutada laseksin, see on ikka pigem mäng mõistuse kompimise piiril ja mitte nii, et topid kõik augud kinni või klammerdad ära - mänguilu peab olema.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-12 02:06
Üldiselt on allumis soovidega inimesi enam kui domineerijaid. eks peab ju domineeriv pool võtma vastutuse "hoolitsema" alluja ja tema soovide eest...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-12 12:33
Nii ja naa. Mind näiteks erutavad mõlemad rollid. Alluja ja soovid ... alluja võib olla lihtsalt ... keha.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 15:31
Mingi piirini on ma arvan kõik nõus, kui partner meeldib. Naistele meeldib, kui nendega tegeletakse ja kui see üle piiride läheb, siis tasapisi. Kui seda nii tehakse, pole lõpuks ju probleem olla kinni ja -laialiseotud voodis ja tunda enda sees asju, mis seal olema ei peaks.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-24 11:58
Eks piirid on sellised nagu nad paika pannakse. Triibud naise tagumikul meeldivad aga väääga paljudele , nii saajatele kui andjatele.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-24 13:34
triibulisest tagumikust pole unistanud, küll aga allumisest. või siis pigem mitte allumisest, vaid vastupanu murdmisest ja sellest, kui keegi kontrollib mind, mitte mina teda
˅ näita rohkem ˅
2011-04-24 15:53
Lüüa end ei luba, kuid usaldusväärse meesinimese poolt kasutatud saada, on ülilahe.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-24 20:39
nu, saada mängult kelleltki piitsa ja tunda teise lööke on erinevad asjad. ega mind ka keegi lüüa saaks, siis oleks tegu vägivallaga
˅ näita rohkem ˅
2011-04-25 07:57
Mängud need ongi. Ei ole tingimata tähtis kõva peks või suur valu vaid toiming ise ja mängu ilu.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-24 00:20
Kommenteerides xmeest: allumissoovidega mehi on väga palju ja dom.soovidega naisi kah leidub....aga Isandat on praktiliselt võimatu leida. Dom. naised mind ei eruta.
Vastuseks küsijale: mulle meeldib, väga, aga vähe teistmoodi allumine, kui sinu pakutud variandid. Ma pole Eestist leidnud endale Isandat. Mul on olnud paar väga head ja põnevat suhet aga need on lõppenud kauge vahemaa tõttu.
Nüüd olen "koolitanud" endle ise Isandat paar aastat, üks väheseid mehi, kelles on sellist võimuiha ja domineerimist, kes julgeb, mis kõige olulisem, tahab naisele ka haiget teha.

Viimasel ajal on mind hakanud erutama mõte domineerida ise mõne noore naise üle. Imelik, sest ma pole end iial switch'ks pidanud. Küll tundub selline fantaasia reaalselt üsna võimatu....leida alluv plika Mehe üle domineerimine aga ei huvita üldse.
˅ näita rohkem ˅