Foorum
2020-12-07 00:00
Kui leidub keegi kes mõtleb ka kastist välja,oleks huvi tutvuda pane kiri posti naisterahvas.
Bdsm vb rollimängud vabameelne tabudeta fantaasiad.sooviks leida ühte kindlat kaaslast kellega koos nautida,mõelda ja täita üksteise kõik fantaasiad😊
˅ näita rohkem ˅
2020-12-07 10:36
Kas sa hr Ivo natuke natuke liiga suurt ampsu ei taha võtta?!
Mõte on ju tore, kuid KÕIK fantaasiad üksteisel täita??!!

See on päris ulmeline unistus ja ehk sellepärast oledki kuulutuse foorumi osas esitanud.

Mõni raha eest lipitseja võib mind nüüd guruks sõimata, aga ma siiski võtan kätte ja soovitan, et täida kasvõi üks-kaks ÜHIST fantaasiat hakatuseks.
Kui hakkate peaaegu kõike tegema, siis on väga suur oht, et vähemalt üks teist teeb suuri kompromisse ja eemaldub varsti suhtest.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-07 12:21
Mina arvan, et nende fantaasiate ja unistusega on nii, et mõned neist võib ellu viia ka teenusepakkujaga ja saad tõelise naudingu ikkagi kätte. Teised on sellised fantaasiad, et õige naudingu saad kätte ainult partneriga, keda tead ja tunned paremini ning kes sind teab ja tunneb paremini.

Olen ise seda viga teinud elus juba mitu korda, et suhtesse astudes hakkan oma ideedest rääkima ja teine pool ongi vaikselt eemaldunud, sest talle on tundunud, et olen peale pressinud oma ideid ja mõtteid, aga teda pole kuulanud.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-07 13:06
Diablo, ilmselt nii ongi. isegi suur lähedus ja armastus ei garanteeri, et partnerite seksfantaasiad kattuksid......ning pidev kompromisside tegemine võib ühel hetkel hakata tüütama ja spontaanset kirge lämmatama.
teenuse puhul võib asi lahjaks jääda kui tegemist väsinud liinitöötajaga, kelle ainsaks eesmärgiks on võimalikult kiiresti külalisest lahti saada. aga mõlemapoolse huvi, erutuse ja naudingu puhul pole tglt vahet, kas ja milline kingitus kohtumise juurde kuulub......kui ajataju kiremöllus kadunud, siis vaevalt keegi sel hetkel rahast viitsiks mõelda.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-07 23:46
kingitus peab ju ikka olema capri. Ära seda ära unusta. Härrasmees kingib ikka suuremad tissid.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-08 17:31
Kingitust võib vaadata ka kui tänu ja tasu partnerile pühendatud aja ja energia eest.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-08 17:58
Ikka ei saa üle ega ümber sellest?!
Kas partner ise ei ole siis midagi väärt, et teda kingitustega lisaks stimuleerima peab? Mis seda tingib? Alaväärsustunne, mida siis "partner" kingi ootuses igati toetab?
Saad aru, mõlemad pühendavad ju aega ja energiat. Miks on ühe oma olulisem, kui teise oma?
˅ näita rohkem ˅
2020-12-08 18:17
Diablo, mehelike ja galantsete meeste jaoks on selline tänamise viis loomulik.....et lihtsalt naisele rõõmu teha ja näha naeratust ta huultel ilma mingi alaväärsuseta....ja pingsa ootuseta seksi või miskit muud tingimata vastu saada.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-08 21:20
Härrasmees või siis ükskõik millise eluvaldkonna mees teeb kingituse heast tahtest aga mitte kindlasti prosti või lõbu nimetagem teda siis tänapäevaselt vabaajaveetmise tüdruku nõudmisel.
Capril ilmselt ei saa selles aru ja ainult nõuab sellist asja.Tea kas kliente on vähemaks jäänud, et aega siin sellist teemat jauarata.
siin palju naisi kes jalgadelaiali ajamisega omale elatist teenivad kuid mitte ükski peale capri ei jaura siin foorumis kingituste nõudmisest.
Vast aitab capri. Selline nõudmine ja sellest kirjutamine ei vii kuhugi
˅ näita rohkem ˅
2020-12-10 01:23
slave...- kirjutab teemaalgatajale õigesti: tehku kasvõi ükski .... teoks ja küll hiljem saab siis kokkulugeda -kas olid kõik või arvuliselt palju puudu jäi
˅ näita rohkem ˅
2020-12-12 12:44
qwertyle pole vist veel kohale ei jõudnud, et viisakalt mehelt ei pea Nõudma naisele ukse avamist, kingituse tegemist või muud mehelikku hoolitsust. ta pakub seda ise, kuna see on tema jaoks loomulik käitumisviis.
ma ei tea, kas qwerty teenib elatist jalgade laiali ajamisega või laimamisega.......aga natuke rumal on arvata nagu teisi äraelamise viise polekski
jah ma julgen välja öelda, et eelistan viisakaid mehi, kes hellitavad naist nii seksuaalselt kui materiaalselt. koonrid lihtsalt ei eruta
sellest kirjutamine või mittekirjutamine ilmselt miskit ei muuda, sest härrasmeeste puudus pole siiani kummitanud.
aga igaühel peaks olema õigus oma arvamusele ja selle kaitsmisele.
ja qwerty, su mure klientide pärast on tõesti liigutav, aga võid rahuneda....ei ole vähemaks jäänud ja nälg veel uksele ei koputa
ilmselt osad kodanikud külastavad foorumit ainult töötuks jäädes vms?
mul õnneks puudub kohustus ja vajadus 8 tundi päevas rügada. ning paar minutit või kasvõi paar tundi foorumis ainult annab energiat uuteks töövõitudeks
˅ näita rohkem ˅
2020-12-12 14:42
Huvitav tähelepanek, mis on viisakal mehel pistmist, kes hellitavad naist materjaalselt ja seksuaalselt?
Eriti naise suust kes kasutab suud ja muid organeid ütleme siis nn.mitte nii väga viisakalt ja viisakus kui selline tavaelus ja käitumises on normaalne mõlemale sugupoolele.. Pistis e. Kingitus mis kompenseerib nn. Puudujääke ei tee kohe kindlasti tolguse st härrat ega litsi st daami..
Aga jah mõttemuster mida kaua leierdada piisavalt kaua muutubki magusaks enesepwetuseks..
Tükk aega vaatasin seda imelist olemist eemalt ja võin öelda, et polegi miskit muutunud
Idikate kontsentratsioon foorumis on muljetavaldav ja meie esuleedi ei suuda kuidagi end maga müüa, sest assortii on nii mitmekesine🤗
˅ näita rohkem ˅
2020-12-12 23:28
ärge virisege- kohe tuleb , 100 -ja annab vastuse , et olete sünnipäraste vigadega . Tema teab veel täpsemalt.

tegelikkuses on - touch1, kirjutis väga hea.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-14 14:23
mullips, tõesti oli hea ja südantsoojendav kirjutis. enamvähem sinu stiilis soga, garneeritud mõnede rumalate kirjavigadega
˅ näita rohkem ˅
2021-01-02 15:58
Femdom ja allumine, see on filosoofia. Vaid sisemusest väga tugev mees suudab alla suruda oma ego ja alluda naisele jäägitult. Kasvõi stiilis 24/7. Kui asi kisub materjaalseks, siis selline suhe ammendub kiirelt. Pigem on see nagu koostöö, mõlema osapoole nõusolekul
˅ näita rohkem ˅
2021-01-03 11:38
Väga hästi ja julgelt öeldud. Siin keskkonnas kõlab see muidugi ketserlusena. Ole nüüd kiisukese ja capri ja joti ja vosssi käest tulevaks sõimuks valmis

p.s. capri on minu jaoks seksuaalselt küündimatu ja vilets isiksus. Ta ei saa üle, et ma teda ei taha. Ka siis kui ta peale maksaks.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-04 18:18
ei pruugi kiiresti ammenduda selline suhe, alluv. mõnikord kestab isegi aastaid. oleneb ikka inimestest.
vaid sisemiselt tugev ja mehelik mees suudab naist ka materiaalselt rõõmustada, ilma et otseselt alati mingite seksfantaasiate täitumist tingimuseks seakski.
mõlema osapoole nõusolek on ju elementaarne femdomi puhul. vastasel juhul oleks tegemist sadismiga

endiselt ootaks slave poolt täpsustust, millal ja mis asendis ta minu "seksuaalse küündimatusega" kogemuse sai. samuti võiks meenutada, millal ja millisel moel olen avaldanud mis iganes tahtmist temaga intiimseks suhtluseks. ise nagu küll ei mäleta sellist asja
kuna ma ei leidnud korduskohtumiseks aega, siis ori tegi järelduse, et teda hirmsasti tahtsin?
nojah, mehelik hapude viinamarjade loogika
˅ näita rohkem ˅
2021-01-04 19:28
Sellega tuleb mulle jälle naabrimees ette, muidu selline viisakas , vähesõnaline kuid enesekindel, voodis aga on ta nagu väike laps küll laliseb kui mängukanni kätte saab , palub anub ja hell nagu suleke. Miks ma peaks sind Slave sõimama, tundub ,et ka sina oled oma kindluse taga tegelikult hell mees
˅ näita rohkem ˅
2021-01-05 07:37
"...vaid sisemiselt tugev ja mehelik mees suudab naist ka materiaalselt rõõmustada, ilma et otseselt alati mingite seksfantaasiate täitumist tingimuseks seakski."

Ära aja oma unistuste pläusti tõe pähe siin!

Vaid lollpea, kellele on kogemata raha veel kätte jäänud, tassib selle lõbunaisele ilma midagi vastu saamata. Neid sa siin püüadki. Kui mina liiga kõvaks pähkliks osutusin, hakkasid mingit väljamõeldud jampsi mu kohta kirjutama. Saa nüüd lõpuks üle! Ma ei taha sind! Raha eest ka mitte!
˅ näita rohkem ˅
2021-01-05 14:03
jajah, päris pehme pähkel oli slave, kui väsimatult kohtumise sooviga kirju saatis loomulikult ma teda hirmsasti tahtsin, kuigi kahjuks ei leidnud aega korduvkohtumiseks........sellise järelduse tegi orja goonerdamisest hägustunud aju ja kõik seda juba teavad eksole. nii et pole vaja papagoina üle korrutada ja kõiki teemasid oma halaga spämmida.
kõigil on õigus oma raha kasutada oma soovi ja vajaduste kohaselt. mingi virtuaalse kaagutaja sõim ei muuda siin midagi.....asjatu võitlus tuuleveskitega

kiisuke,
orja vähesõnalisuses küll süüdistada ei saaks, pigem nagu hoogusattunud turumutt oma luulusid võõraste elude kohta produtseerimas...
aga ego on tal hell nagu munakoor, selles pole kahtlustki
˅ näita rohkem ˅
2021-01-06 15:43
Kui 2 kirja massaaži (rõhutan; massaaži!) saamiseks on väsimatu kirjutamine, siis selgitab see mõndagi. Et kuidas "härrasmehed" (tõlgi: lollid) sulle väsimatult kingitusi teevad, ehk siis 2 korda.
Järjekordne illusiooni avaldumine?!
Ma ei leidnud ka tõesti rohkem aega, mis parata. Saa nüüd üle lõpuks. Viimasel ajal tirid seda teemat jälle välja. Kas argumendid on otsas? Või rahustid + alks teevad ajuga oma töö - pole goonerdada vajagi sul?

Ja muidugi on kõigil õigus oma raha kasutada soovide ja vajaduste järgi. Nagu neil on õigus ennast ka seeläbi lolliks teha.

Hmm, minu ego? Kas nõrga egoga inimene suudaks alluda?

p.s sa oled inimesena ennast väga viletsa isikuna näidanud ja ma ei ole mingil määral huvitatud sinuga kohtumisest, käi peale, kui palju tahad.
˅ näita rohkem ˅
2021-03-19 04:30
Norm ja viisaks mees on se kes hoolib oma naisest ja vajadusel on ka keeleka orjaks ja naudib seda ja samas on jõuline ja naudib ka seda se klapp peab olema vastastikune näiteks allub mees 1h ja pärast naine kõik mu on läbiräägitav , seksis peab olema avatud ja osata nautida ja olla nauditav, mu salajane soov oleks enamale kui 1naisele alluda ja naad kasvõi 20 orgasmi pakkuda kui nende keha seda suudab ja tunnekd mega head naudingut seda tehes siis tuleb ju minu hetk kus naised tegelevad mmm ja naised peaks ka sama vaatega olema ja oskama ni nautida kui olla nauditav siis se mega hea 🙂ni et naised on selliseid nautijäid siis teostage nrndega kes ka oskavad hinnata seksi mitmekülkselt
˅ näita rohkem ˅
2021-05-09 09:29
päris lõbus lugemine tglt. kuidas mõni isend siiamaani proovib ennast ja teisi uskuma panna, et naisepoolne kohtumisest keeldumine või selle määramatuks ajaks edasilükkamine on märk naise pealetükkivusest.......et ju ta ikka meeletult soovis kohtuda, eksole

ahjaa, argumentide puudumise asendab ju laimamine väga hästi, eks? näiteks võib valetada mingite rahustite kohta, mida ma pole elu sees proovinudki...või süüdistada alkoholismis kedagi, kes tarbib aastas mõne klaasi veini. jne.
kurb, kuidas kunagi sümpaatse ja huvitavana paistnud mees nii madalale langenud on.
kas tõesti goonerdamise kõrvalmõjud? või on mingil muul põhjusel selline emotsionaalne tühjus ja sisemine kibedus tekkinud?

ja muidugi, naisele kingituste tegemine, ilma selle eest mingit teenust lootmata, teeb härrasmehe lolliks ja luuseriks- ihnuritest goonerite põhiargument
mõni mees pole suuteline aduma, et maakeral leidub ka teistsuguse mõttemaailmaga inimesi, kelle jaoks emotsioon ja meeldivale naisele rõõmu valmistamine veidike tähtsam sentide lugemisest ja arvete poolitamisest.

aga tsiteerides Diablo postitust:
"Kingitust võib vaadata ka kui tänu ja tasu partnerile pühendatud aja ja energia eest."

enamus heteromehi muide sellest põhimõttest juhindubki. ning ilmselt tunneb topelt häid emotsioone, kui lisaks mõnusale keelekale ka ilusa lilleõie või kalli kingitusega naist rõõmustab
˅ näita rohkem ˅