Foorum
2020-11-23 17:50
No meestest ja naistest, kellel meeldib kanda selliseid riideesemeid mis jalge vahelt üles kisub, nii et kannivahe ilusti ja sujuvalt ette välja jõuab? Sealjuures meeldib läbi selle oma riista hõõruda kuhugi vastu või end täis ejakuleerida. Edasijõunud saavad ka modifitseerid ja munandite jaoks tasku teha, riista jaoks õige läbimõõduga krae, mis laseb verd täis pumbata. Selle tulemusena on masturbeerimise kestus kasvanud kordades. Samas riistas ei teki sellist kui lillaks tõmbumist. Kannatab öösel magada ja erootilised unenäod on varmavamad tulema. Eriti meeldib mu outfit succupussile(deemon), kes käib teada ainult vaimulikke õrritamas.
Ise sain sellise fettiÅ¡i kaugest lapsepõlvest, kui olin 3-4 aastane ja kandsin lühikesi traksipükse. mis suve lõpupoole hakkasid üha mõnusamalt väiksemaks jääma ja kiskuma, kuni õlad valutasi ja munad tahtsid iseenesest kõhuõõnde minna aga nii hea tunne oli ikka ja häbitundeta sai nii ringi silgata. Nüüd vaid Iha.ee ja kindlalt nelja seinaga ruumis, mille uks on seest poolt suletav Palju aastaid olen fantaseerinud nii, kuni julgesin julguse kätte võtta umbes 25-aastasena, minna naiste osakonda või tellida e-poest. Kuigi veidi imelik on küll minna naiste osakonda, küsida või otsida ja tean seda tunnet, kui naismüüjad juba vaatavad imelikult Sellepärast oleks heal leida endale usaldusisik.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-25 02:43
mine aita Kuremäe kloostril heina teha ja küsi raha asemel süütulõhnalist pesu
˅ näita rohkem ˅