Foorum
1
2
2021-05-19 17:30
miks sa loodad nii meeleheitlikult, et keegi õnnetu on? kas oma äravajunud peenis paistab siis tiba vägevam või tundub kärbeste sumin erutavam?
˅ näita rohkem ˅
2021-05-19 17:46
Ei looda, ära kujuta ette. Mul on üsna ükskõik. Sa jätad oma meeleheitliku sahmimisega sellise mulje lihtsalt.

Kui peenis pärast 10 tundi ona ära vajub, võib see goonerile lausa eesmärgiks olla, kuid on ühe teise teema jutt.

Kärbeste sumin mulle isiklikult ei mõju. Mingi hale üritamine jälle sinu poolt, äravajunu.
˅ näita rohkem ˅
2021-05-19 20:38
kui sul ükskõik oleks, siis ilmselt tobeda laimuga ei tegeleks... juba rohkem kui aasta
aga seksuaalfantaasiate rubriiki putukaporri käsitleva teema püstitamine justkui lubaks oletada, et mingi erootiline tõmme nende sumisejatega ikka eksisteerib
˅ näita rohkem ˅
2021-05-19 23:57
Ära nüüd üle erutu. Ma veedan lihtsalt aega ja vahel vastan su ülbele lällamisele siin. Kui tahan...
aga sina vaeseke, oled ametis ja pead punnitama
˅ näita rohkem ˅
2021-05-20 09:44
ainus erutunud vaeseke oled hetkel sina, slave minu amet ei ole foorumis lobisemine ja aasimine. siin on hea aeg-ajalt aju puhata
sinu nn ajaveetmine seisneb viimasel ajal järjest rohkem laimamises ja valetamises......nojah, kaastunne sulle.
aga räägiks teemast ka. kuidas siis on, kas porikärbsed on kuidagi erutavamad tavalisest toakärbsest?
kuidas on lood lepatriinudega?
lase tulla, jaga kogemusi- kui juba sellise erootilise teemaga maha said, slave
˅ näita rohkem ˅
2021-05-20 12:28
Mädanenud aju ei saa puhata, nagu paistab. Mõned preparaadid teevad pöördumatu kahju. Riknenud rämpsmõtlemine on viinud su sügavale eitusesse, nii oma olemuse, tegevuse kui vanuse suunal.
Su kaastunne ei koti, hoia omale.

Pori- ja muude kärbeste kohta ei oska öelda. Pean siis võitluskaaslastele kirjutama sinna lõuna poole. Ütlen, et meil on siin üks natuke sassis omaarust diiva, kes kärbeste vastu huvi tunneb...
Seda ei tea, kas nad lepatriinudega katsetasid.

Aga kui teemat laiendada siis natuke suuremate näriliste või madude-vihmausside plastmasstoru abil sulle sisse suunamine võiks ju ka sulle erutav olla, kui kärbsed nii rahutuks teevad, et pidevalt sõna võtma peab?
˅ näita rohkem ˅
2021-05-21 17:49
kuule sina preparaat
pese oma heeringat tihemini siis need kärbsed ei lenda su jalgevahel pidevalt.
˅ näita rohkem ˅
2021-05-21 19:13
mis preparaat siis võõraid inimesi laimama ja sõimama sunnib, slave? räägi välja, ära häbene

slave pidev postitamise ning jaburate teemade püstitamise vajadus on tingitud rahutusest? või pigem rahuldamatusest? .....ning kibestumusest, et tema vihmaussi vastu keegi eriti huvi ei tunne
noh, mõned inimesed käivad siin lihtsalt lõbutsemas......selles ju foorumi eesmärk seisnebki.
˅ näita rohkem ˅
2021-05-22 10:10
Mis preparaat?
Endogeenne dopamiin ja testosteroon ja sõltumatus sinusugustest
˅ näita rohkem ˅
2021-05-22 10:30
huvitav teooria.......et dopamiini ja testosterooni üleküllus sunnib siis laimu välja mõtlema? nojah vbl tõesti, kui paremat põhjendust ei leia
aga sõltuvus oma isiklikest kätest on kindlasti mugavam jah kui partneri naudingute ja emotsioonidega arvestamine. goonerdamine ongi ju tglt hea väljapääs laiskadele
˅ näita rohkem ˅
2021-05-22 17:31
Laimu pole. Seda pole ka vaja välja mõelda

Ei, sa ei küündi ikka asjade mõistmiseni. Seisundist sõltumine ei ole kuidagi vastuolus partneriga arvestamisega.
Võibolla on see laiskadele väljapääs... ei oska öelda. Ja sina ammugi mitte.
Aga päris kindlalt võib öelda, et sind häirib, kui mees on kiimas aga sinust ei sõltu
˅ näita rohkem ˅
2021-05-22 18:14
kuidas sa nimetad siis neid sinu poolt välja mõeldud valesid alkoholismi, räpasuse, tablettide neelamise kohta jms jama, mida on raske isegi kommenteerida? tead ise ka, et tegemist laimuga. ja küsimusele, miks laimad, pole sa siiani julenud vastata, slave.
nüüd siis tõid põhjuseks dopamiini ja testosterooni

miks peaks mind kiimas mees häirima? naljanina
maailm on kiima täis ja võid uskuda, et mulle piisab täiesti sellest kiimakogusest, mida viimased 5 aastat kogetud ja nauditud.....liiga ahneks ka pole mõtet minna
mees, kes on keskendunud egoistlikule peenisehõõrumisele personaalse naudingu eesmärgil- no teoreetiliselt ehk isegi suudaks või viitsiks partnerit nö klassikalisel viisil ära rahuldada. aga kas ka päriselt, kui asjaks läheb?
˅ näita rohkem ˅
2021-05-23 08:00
Laimu pole, sest pole valesid.
Sa oled edev, õel, ülbitsev ja nahaalne tola, kes on muinasjutud ja reaalsuse sassi ajanud. Seda ma siin ajaviiteks sulle ütlengi ja tõe vormis.

Miks ma selline olen nagu olen ongi testosterooni ja dopamiini mõju. Ja üldiselt, mitte sinu pärast. Ära nüüd jälle ette kujuta midagi...

Naljakas on lugeda sinusuguse rämpsu kirjutatuna, et liiga ahneks pole mõtet minna

Jah, ma ei seksi klassikaliselt. Sest mulle meeldib nii olla. Ainult lakun. Liiga keeruline aru saada?
˅ näita rohkem ˅
2021-05-26 12:04
ajaviiteks mõtled võõra inimese kohta valesid välja ja ise usud ka oma muinasjutte, slave? on sul nagu hing rahulikum ja enesehinnang upitatud, kui seda hirmsa allakäinud narkari ja alkohooliku luulu levitad minu kohta? või teeb see sinu argumendid diskussioonides miskitpidi veenvamaks?
kahju küll kui testosteroon ja dopamiin mõne mehe laimavaks turueideks muudavad.

loomulikult ma olen edev ja ülbe ja hirmus õel- et iga perversse jopskiga kohtumisel mõtet ei näe
mitte et ekraani taga vinguva pihkuri arvamine miskit eriti muudaks.
˅ näita rohkem ˅
2021-05-26 13:35
Ikka ja jälle meeldib mulle see sõna "iga", mille sujuvalt teksti sisse poetad.

On sul sellega mingi eriline mure või tahad oma väidetavat konveierist pääsemist kuidagi esile tõsta?
˅ näita rohkem ˅
2021-05-26 20:42
köster kündis munniga, juhhaidiiiii juhhaidaaaaaa, munn oli must ja murelik nagu caprihoosa tulevik. mina kummardab.
˅ näita rohkem ˅
2021-05-27 10:00
mis sa uss sisised,ise oled veel vanem,61 aastase kohta oled sa ikka päris loll.
˅ näita rohkem ˅
2021-05-27 10:07
Varsti saab eelpinsile.
˅ näita rohkem ˅
2021-05-27 12:22
naljakas, kuidas mingid ropu suuga ja veel ropuma sisemaailmaga vanurid pidevalt võõraste inimeste tulevikku ja olevikku murelikuks fantaseerivad. kas see nagu muudab omaenda halli elukese rõõmsamaks kuidagi?
˅ näita rohkem ˅
2021-05-27 17:47
misterJ
2021-05-27 12:22:20
naljakas, kuidas mingid ropu suuga ja veel ropuma sisemaailmaga vanurid pidevalt võõraste inimeste tulevikku ja olevikku murelikuks fantaseerivad. kas see nagu muudab omaenda halli elukese rõõmsamaks kuidagi?
---------------------------------------------------------------------------------------------------

ühe pisikese ropu vanamehe poolt üllatavalt intelligentne mõtteavaldus
˅ näita rohkem ˅
1
2