Foorum
2020-05-03 11:52
Minu seksuaalne fantaasia on naise peale urineerimine.
Mulle meeldib naist alandada ning panna üles sekskuulutusi tema andmetega temalt luba küsimata. Veel meeldib teda litsiks sõimata.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-04 00:53
Kas sulle sobiks ka see, kui alandusobjekt oleks mees, kes riietub naiseks? Lisaks sellele, et saad tema andmeid avaldada, on talle hbiks ka trapiks olemine
˅ näita rohkem ˅
2020-05-04 10:00
Ma pole pede
˅ näita rohkem ˅
2020-05-04 10:50
Selle fantaasiaga haakub ka fantaasia kuskil tänaval seisvale naisele ligi hiilimine ja talle jala peale kusemine. Väga huvitav eksperimenteerida, kuidas naised reageerivad. Ka pargipingil istuva naise seljatagant kusemine jalgade juurde.
Teine variant näiteks sebida mõni naine ära, minna temaga lokaalis WC-sse ja siis lihtsalt kuseda ta peale.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-04 20:44
Mul ikka vaja nõusolekut selleks
˅ näita rohkem ˅
2020-05-18 23:28
tuleb välja, et võõraste andmete levitamine ongi kujunemas omaette fetiÅ¡iks. aga sõimlejad ning urineerijad kuidagi vakka jäänud viimasel ajal. ei tea, kas fantaasiate tiivad said kärbitud või rakendas keegi nende "alfa"isaste kallal kastreerimise fantaasiat....
˅ näita rohkem ˅
2020-05-19 12:03
Nii et need tigedikud ei olegi ainult naiseliku viha ja kadeduse väljendus sinu isiku kallal?
Alfad on siis ka pahad?
Kas häirib, et keegi ei sõima?

Teemast, luba küsimata on kõike seda nõme teha. Ikka eriliselt nõme!
Mina ei laseks isegi Caprile luba küsimata peale, see oleks vägivald ja seda ma ei tolereeri mitte kuidagi.

Teema alustajal on tegevustest vist vale mulje jäänud või ongi selline omapärane kiusumaania peal.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-19 12:07
alfad ei ole tingimata pahad. aga alfavärdide fantaasiamaailm on isegi esiorja jaoks piisavalt haige, EKS.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-19 12:18
Jah, ka minu jaoks. Nagu ka sinu mõttemaailma olulised ja määravad osad.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-19 16:59
minu mõttemaailm ei peaks võõraste inimeste jaoks nüüd nii oluline ka olema, et seda igas suvalises teemas eraldi rõhutada tuleks.
aga kui kinnisideeks on saanud selle mahategemine, siis loomulikult otsitakse pidevalt mingeid personaliseeritud seoseid.

psühhopaadid üldiselt oma ohvritelt luba ei küsi jah. samuti kipuvad vagiinavihas kaagutajad mõnikord ette kujutama nagu oleks neil õigus isehakanud kohtunikke mängida. nii et teatavaid paralleele võiks tõmmata.
vahe on ehk vaid selles, et teema autori taolised "fetiÅ¡istid" tunnistavad lausa avalikult, et sigatsemine nende halli ellu erutusevärinaid lisab. ilma nn kõrge moraali plakatite varju pugemata...
˅ näita rohkem ˅
2020-05-29 08:44
Minul on pisut keeruline mõista, mil moel naine, olles eelnevalt taoliseks tegevuseks loa andnud, ennast alandatuna tunneb
˅ näita rohkem ˅
2020-05-29 11:45
See võib nii olla, et peale urineerimine on üks vahend alandamiseks.

Tähendab siis, et on vahe kahel asjal. Üks on pissifetish, kus pole alandamisega midagi tegemist ja kaks on alandusfetish, kus urineerimine on lihtsalt üheks vahendiks ja meeldib pooltele teises mõttes.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-29 12:56
Ma olen siiski pisut mures, et kas naise nõusolek misogüüni kirgi maha jahuta?
˅ näita rohkem ˅
2020-06-04 22:07
mõnele mardile pakub ilmselt pinget alandamine, mis ainult ühele poolele meeldib- st talle endale
kui naine nõus oleks rõõmuga, siis poleks nii huvitav.

umbes sama teema kui liputajaga, kes kaifi saab objekti ehmumisest või vihastamisest. kui naine ta välja naerab või peaks omapoolse lähenemiskatse tegema, siis klassikalisel liputajal ju saba jalgade vahel rippasendis ja kiire häbelik uttutõmbamine
˅ näita rohkem ˅
2021-07-22 08:44
Et siis seda on tehtud...

Kogemuste üksikasju diskreetsuse tõttu ei avalda, kuid tegelikult oli kõigil mõnus.
˅ näita rohkem ˅