Foorum
2010-07-17 19:53
Kuidas suhtute, kui mees kuskil "avalikus" paigas liputab? Olen ise seda möned korrad lapsena näinud ja see erutab mind hullumoodi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 20:13
Miks sõna avalik jutumärkides on?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 20:23
Sellepärast, et liputatakse küll avalikus kohas, kuid ikkagi varjatuna
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 21:00
Liputaja laseb püksid maha ja näitab oma riista... ei varja ju.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 21:22
vaatanmehi: Aga teeme ära. Sa tee ennast väikseks plikaks ja ma võin liputada.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 20:53
penide peal tehti uuringud, millega saadi teada, et liputades saadetakse teistele n-ö shifreeritud teateid. kui seda tehakse suunaga „vasakule“, st nendele midagi sellist et „tule,tule!“ ja kui paremale – „ei tea, ei ole kindel“ vms.
oleks huvitav teada, kuidas ekshibitsionistidel on... kuidas ja kas ka suhtlevad teistega, ning kas neil on selleks mingid tulukesed vs midagi muud
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 13:23
no deem kui peaksin nägema siis ajaks tigedaks küll, see on minu arvamus mehena.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 13:31
Kui nad ikka lapsi ehmatavad ja kuskilt kangi alt või põõsast välja hüppavad ja siis oma riista näpivad, on väga vastik! Ja reeglina nii nad teevad, nii et minu jaoks out!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 13:49
kuskilt kuulnud et liputajatele pakub rahuldust see kiljumine ja oh ah mis siis kaasneb naistel kui nende ees hõlmad lahti lüüakse.
ja oh seda pettumust kui seda ei järgne. Tartu viljandi mnt ääres kunagi üks tegutses, vaatas kui inimesed bussi pealt tulid ja siis kõrvalteele ja põõsast välja. kord siis mu hea tuttava otsa sattus aga see tedlikult jalutas edasi ei kommenteerinud ei kiljunud, mille peale tyyp siis oma petumust väljendas ,et kas ei meeldigi jne. kahju et tol ajal mobiilid nii levinud polnud muidu oleks raisale nati õpetust andnud aga kui otsima läksime siis oli juba ajama pannud.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 13:56
kuni nemad tigedaks ei muutu, siis ei ole minul ka mingit alust nende peale vihastada. vastik on muidugi.

muide, nendeks on, kuid ei pea olema mehed. naistel on sellega teine teema, mida ei ole ehk teadlikustatud, kuid ametlikult olemas ja selleks on naiste rindade jne tahtlik/tahtmatu eksponeerimine teistele, nt vihasena. seda tehakse ka rahulduse saamiseks, kuid see peaks kuuluma juba parafiilia alla
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 00:41
Huvitav, kas keegi on näinud nais-liputajat !avalikus! kohas? ...on neid üldse või kõik netis olev, meeletu hulk video/pildi materjali, on instseneeritud? (ex: http://flashingsite.com etc)
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 09:28
Olen kuulnud naisest kes suvel käib ilma aluspesuta ja käib nii linnas mehi hullutamas. Ootab tuuleiilikest või istub kuskil ja nagu kogemata näitab ka ennast. Nooh mis kedagi huvitab. Aga jahh väidetavalt on olemas ka selliseid naisi.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 12:58
sain eile puugi metsast ja täpselt kubemepiirkonda, läksin hommikul linna ja käisin ka arsti juurest läbi igaks-juhuks, 21a kenale õele oma tilli näidata mind küll ei erutanud, pigem piinlik oli.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 13:06
No vanasti sõjaväekomissariaadis ju pidid väidetavalt kõik poisid paljalt rivis seisma. Endal pole küll võimalust näha olnud aga väidetakse, et üsna ebameeldiv ja piinlik situatsioon. Samas ei saa neid poisse liputamises ka süüdistada. Muide mu õde on medtöötaja ja praktikal olles anti korraldus opile mineva mehe munad ilusti puhtaks raseerida. Õel oli piinlik, mehel oli piinlik aga mis teha. Töö oli vaja ära teha
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 13:20
kui mul pimesoolikas välja lõigati, tuli ka kena õde mune raseerima, piinlikkusest ei tea ma midagi ainus mida mäletan ol see et ainuke väljakannatatav asend oli külje peal tõkkejooksja poosis, niiet see raseerimise ajal selili olemine oli tõeline piin, mul käis pea ringi ja paha oli lootsin ainult et ta kiiresti valmis saaks
˅ näita rohkem ˅