Foorum
2009-03-01 22:55
kas leidub mõni naine kes on seda kogend?
˅ näita rohkem ˅
2009-03-01 23:07
Muidugi leidub. See on üks loomulik osa sexist...kuigi jah on üsna vähe naisi kes seda kogevad ning kogeda julgevad. Ära kuula-loe siit suuri targutusi,vaid kui soovid antud teemas rohkem teada...löö neti otsingusse naiste ejakulatsioon ja võta aega,et lugeda,sest antud teemas on pikki teaduslikke artikleid.
Et minu jutt poleks tuim targutus,kirjutan ühe(ühe paljudest)tõesti sündinud loo,mis juhtus 2a tagasi juhusuhtes ühe 45a naisega! Tutvusime läbi hoti jutuka ning õige pea ka kohtusime ja jõudsime ka sexini. Antud naine polnud varem kunagi kogenud nn märga orgasmi ning ta oli nii ehmatanud pärast seda,palus vabandust jne. Kuid minul oli kõike toimuvat õige erutav vaadata ja eks oli ka selline veits uhke tunne,et miskit nii võimsat esile kutsuda suutsin. Auto iste ja põrand sõna otseses mõttes ujus(õnneks oli tegu nahk istmetega) ja naine värises-väänles ja nautis väga häälekalt korduvaid orgasme ning selleni viis keelekas+sõrmede+käe intensiivne kooslus.
Nii,et edu selle fantastilise elamuse kogemisel!
˅ näita rohkem ˅
2009-03-02 00:38
ma kogen seda üppris tihti,need on võrratud orgasmid.mu partner ka naudib neid.ta teeb kõik,et ma nii lõpetaks.
aga tahaks kuulda teiste inimeste kogemustest
˅ näita rohkem ˅
2009-04-01 15:20
olen seda korra ühe partneriga kogenud, algu arvasin, et ta läks hulluks - aga sis sain aru, et mõnel naisel ongi see nii - ta värises ja tõmbles mõnust veel mitu minutit järgi...
tahan seda veel kogeda naisega kellel see nii on!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-04-09 00:38
selleks peab olema hea partner ja klapp. hoia seda, sest järgmisega äkki ei lähe märjakski
˅ näita rohkem ˅
2009-07-13 02:39
tundsin üht naist, kes sedasi lõpetas ja sellega minu kogemused piirduvad.
aga ma muidugi ei suuda ettekujutada lugedes hea69 kirjeldust, et kuidas te seal autos istmepeal seda toimetasite. ok naine oli istmepeal ja kus olid sina kui oli see keelekas+sõrmede+käe intensiivne kooslus. Mis auto see siis oli, kuhu sa sinna istmevahele mahtusid. ilmselt siis BELAZ või Mac Trac. muudes läheks kitsaks või siis pea võimatu sinna mahtud. Kuidagi fantaasiana kõlab
˅ näita rohkem ˅
2009-07-30 11:11
Eelpool kõnelejale võiks öelda, et 69 auto tagaistmel on täiesti võimalik ja ka tavalises sõiduautos
˅ näita rohkem ˅
2009-08-21 16:06
see on fantastiline tunne, eriti kui näha, kuidas mees seda naudib
˅ näita rohkem ˅
2009-08-21 17:09
...ja see on fantastiline tunne kogeda, kuidas naine (jah, tõenäoliselt siiski tema keha) sedasi oma naudingut välja näitab
˅ näita rohkem ˅
2009-10-08 16:32
Mida intensiivsemalt naine pritsib, seda ägedam....ja see õhu ahmimine kuidas punaseks läheb ja tõmbleb. ÄGE!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 16:27
täitsa mõnus kogemus
˅ näita rohkem ˅
2010-03-28 12:12
mina kogen seda ka kogu aeg,arvan et sellex peab olema ikka tõsiselt hea klapp,meil võttis hulga aega,et igal erineval moel seda saavutada ja me veel areneme aga selline lõpplahendus on võrratult hea,see on parim.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-30 13:51
On olnud mõned partnerid kes on selleks suutelised, kuid palju on ka neid kes ei ole. Kas siis lihtsalt häbenevad või kardavad, või on lihtsalt mingi psüholoogiline tõrge. Muidugi peab ka teadma kuidas seda esile kutsuda, see ei ole nii lihtne kui võiks arvata. Aga ka ei midagi keerulist. Googeldamine abiks.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 18:28
vot see on teema - kahjuks naised häbenevad tihti selliseid asju ja mõtlevad üle... aga kui ikka naine sulle vastu silmi lajatab, siis läheb vist ikka iga mees "arust ära"

Kokkuvõtteks: MULLE MEELDIB!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-11-07 21:49
mulle ka väga meeldib kui naisel nii juhtub mõned korrad on juhtunud kui pritsib keelekat tehes samuti ka kui kiisusse lasta ja naine mulle näkku istub siis teda limpsida


nii mõnna on see erutunud olekus,naine ka tõeliselt naudib seda
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 18:40
Olen kogenud ja soovitan kõigil ka katsetada. Mees olgu julgustav ja usaldatav.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-05 10:48
Mul on olnud ainult üks partner kel nii ikka päris palju tuli ja ta ise nii häbenes seda. Naised, see ajab mehi väga kiima ärge häbenege, see vb. personaalne aga mind igaljuhul ajab Selle nägemise peale läks mul endal kah kohe lahti. Unistan endale jälle partnerit leida kel nii on
˅ näita rohkem ˅
2011-03-08 12:39
mõnus on...ühe partneriga ma selle pärast kohtungi, et ta mind alati pritsima paneb.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-15 08:40
njah ka mehe vaatevinklist on see mõnus, näha ja tunda naist seda naudingut saamas,
˅ näita rohkem ˅
2011-04-17 08:58
mida arvata kui mees jumaldab squirti ja oleme saavutanud taseme et igal erineval moel saab hakkama.(ka mina jumaldan seda) siis aga ühel hetkel joobes peaga haugutakse näkku semude ees,et õpi seksima,kasuta pampersit.tuleb välja,et ta hoopis vihkab seda,aga pole miskipärast kordagi maininud seda.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-17 09:30
Kity, siin saab paraleeli tõmmata naiste orgasmi teesklemisega. Miks?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-17 09:42
kuidas orgasmi teesklemine sellega seotud on?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-17 09:49
Ega seotud polegi, aga põhjus tundub sama olevat. Ja ma ei mõtle sind isiklikult
˅ näita rohkem ˅
2011-04-17 11:12
jfjm – laias laastus saab seda ka nii vaadata, aga ma arvan, et siin on tegu veidi erinevate olukordadega. see, kui naine teeskleb ja see, kui mees seda teeb, pole sama asi.
kui naine korduvalt oma mehe ees seda teeb, siis ta kas pole osanud või ei julgegi oma tundeid välja näidata. tegu võib olla sooviga teist millegi eest kaitsta nt ei taheta, et mees ennast halvasti tunneks ja siis otsitakse talle vabandusi. osad hakkavad toimunus ennast süüdistama jne. st et see näitab osalt teisest hoolimist.
antud juhul ma ei näe hoolimist. tegu pole teisega arvestamisega, vaid sooviga naist alandada. see mees oma oma kompleksides. ehk tunneb ise, et on seksis vilets nt ja siis nii n-ö kompenseerib enda poolt tehtut või pigem seda tegemata osa. kes teab.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-17 11:34
see tundub juba loogilisem jutt.minu arust squirti polegi väga võimalik teeselda,see lihtsalt tuleb,seda on pigem võimalik ära hoida ja siis on teesklemine ja lihtsalt enda rahuldusest ilma jätmine.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-17 12:09
Antud olukorras teeskles ju mees, ara siis kui alkohol oli pidurid maha võtnud, ütles mida tegelikult asjast arvab. Ara võib olla ka see, et mehel lihtsalt tekkis soov naist sõprade ees alandada. Leidub ju selliseid, kes muidu on naisega väga rahul ja kaelakuti koos, aga kui sõber tänaval vastu tuleb, siis hoitakse naisest võimalikult kaugele, kasvõi teisele poole tänavat.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-17 12:11
hea mees, kes naist alandada soovib. need soovid ei teki "lihtsalt". mehel peab enesehinnanguga midagi paigast olema siis, niisama seda ei tehta. tavaline jobu
˅ näita rohkem ˅
2011-04-17 12:20
No leidub ju selliseid, kes sõprade ees häbenevad,et neis ka õrnemaid tundeid on. Küll neid meeste jutte kuulnud, et kõik on kõvad kepimehed, aga keegi ei tunnista, et keelekat kaifib
˅ näita rohkem ˅
2011-04-17 12:22
naah. ma tean jah, et mehed ei taha välja näidata, aga praegu pole asi selles. üks asi on see, kui mehe omavahel olles seletavad, aga seda öeldi naisele ju teiste ees. et tuttavaid häbenetakse,aga naist mitte?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-17 12:28
arvan,et Utha tabas naelapea pihta,sest kahjuks ongi selline mees,kes joobes peaga tahab väga inetusti solvata ja just näidata teistele.ikka enesehinnanguga probleeme siis.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-17 12:30
arvan et konkreetse asja vastu pole tegelikult mingeid pretensioone,vaid tal omal mingid probleemid ja siis tahabki mind alandades süüdlasena näidata,et oma probleeme varjata.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-17 12:32
Vat ei tea ju, kuidas sõbrad kodus enda naist kohtlevad. Äkki püüab näidata, et ta pole teistest viletsam. Aga jah, kui sõbrad on tähtsamad,kui naine, siis keppigu sõprasid.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-17 12:41
kity, arvan ka sama ,et asi pole squirtis ja oletan, et ka mitte seksis. ju on midagi muud, mis teda segab ja mille tõttu ta ennast nt alahinnatuna tunneb. paistab otsivat tuttavatelt tunnustust sind alandades. see pole normaalne.
see polnud talle vist esimene kord sind solvata?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-17 12:55
kahjuks mitte jah,aga sellisel teemal oli esimene kord ja see oli üllatus mulle,sest just see oli asi mis paistis olema eriti korras.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-17 13:10
pole vahet, mis teemal ta purjus peaga sind või kedagi teist solvab. isegi kordade arv pole oluline. see, et ta seda teeb, peaks olema sulle ohu märk. kui mees hakkab sind alandama, ei ole asjad kunagi teie vahel korras.
kui sa ise pole enne sellest välja teindul, siis tekib kohe küsimus – miks?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-17 13:27
p.s - kity, sulle ei saa kirjutada. pead oma seadeid muutma
˅ näita rohkem ˅
2011-04-18 08:10
Ma arvan et asi on selles, et naisel lendab kaugemale kui mehel Või tulebki mehel ainult sooja auru???
˅ näita rohkem ˅
2011-05-15 12:28
minu naine kogeb seda iga vahekord.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-15 12:29
minu naine kogeb seda iga vahekord.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 13:30
Jah see on mõnus kui naine purskab eriti veel keelekat tehes
˅ näita rohkem ˅
2011-11-22 15:03
Njaaaaaa...., see on vist selline "teistsugune õnn" mille kogemine on vaid osadele antud.... Mulle meeldib mokakesi noolida, kliitoril trillerdada, Gpunkti näpukat teha...., ja kui veel Naine siis täielikult vallandub!!!!!! Tutvuks mõne Naisega kes seda naudib!
˅ näita rohkem ˅
2011-11-22 17:41
see on tõesti mõnna,seda on mul juhtunud keelekat tehes ja tunne on võimas kuna tead,et naine on saanud täieliku rahulduse ja mis seal salata eks see maitse ka erutab(vähemalt sel momendil küll)
˅ näita rohkem ˅
2012-05-30 18:59
Tahaks ka mõnusat pritsivat kiisukest oma partneriks. ma vist ei laseks teda endast hetkekski kaugemale ja alati teeks kõik mis ta soovib. Aga pole võtta sellist kuskilt. Ma ei oska otsidagi. Pean siis tavalisega leppima?!
˅ näita rohkem ˅
2012-05-30 23:04
Pean ka omalt poolt nentima, et squirt on üks ülimõnus kogemus, mis viib katuse lausa sõitma. Eriti jah, just keeleka puhul. ma ei tea, kas kas nii saab just liigitada, et nn. tavalised ja squirtivad naised... võibolla saab, aga kindlasti saab "tavalist" naist panna vähemalt osadel puhkudel pritsima. See oleneb täiesti partneri (mehe) oskustest .
˅ näita rohkem ˅
2012-10-25 15:31
mees peab oskaja olema ja siis oehh...
˅ näita rohkem ˅
2012-10-28 20:29
megasquirt on küll päris kõva sõna, paneb relva ikka päris korralikult edasi rebima
˅ näita rohkem ˅