Foorum
2010-06-26 03:22
Kui paljudele meeldib vahekord,kui naine sukkades ja kontsadel...??
˅ näita rohkem ˅
2010-06-26 16:50
naist paneks küll kuid meest vast mitte
˅ näita rohkem ˅
2010-06-26 17:19
Sukad/sukkpüksid on mu suurimaks nõrkuseks naiste puhul, muud pole vaja öeldagi
˅ näita rohkem ˅
2010-06-26 20:51
peab ka käe välja sirutama
˅ näita rohkem ˅
2010-06-28 21:11
Muidugi meeldib, aga tähtis on:

- kontsad näed head välja
- sukad poleks mingid räbalad või silm ei jookseks või kuidas öeldaksegi
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 07:33
kui tünnile vitsad peale tõmmata siis on ta loomulik, aga ...
mõni on siin pildistanud ennast peenemas pesus aga nendele tünnidele vitsad ei sobi. kõik eaks jääma sündsuse piiridesse.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 00:56
aga K111 rääkisgi alustsuse just sellest tünnist, millele vitsad sobivad
mulle väga meeldib, kui naine pole seksi ajal täica paljas kui "porgand" - riietus toob nii mõndagi paremini esile, varjab, aga mitte päris, tekitab meeleolu
miks aga mõnedele "tonnidele" vitsad ei sobi, aga ikka proovivad panna... kes seda ei ta, see peab ise selle ära proovima
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 09:06
Vahel n.ö pesufantaasiad on toredad Aga kindlasti peab see olema kahepoolne. Mitte pole ilus vaatepilt kui naisel peen ja kaunis pesu ning mees kõrval on puuvillastes selvepoe trussades keksib. Meestel kahjuks enamalt jaolt see sexika pesu sahtel on tühi. Huvitav miks?

Jan28 on pagana õigus. Ka mina olen arvamusel, et kui panna üles pilt, siis peaks see olema ka visuaalselt nauditav. Mõned on ikka tõesti päris jubedad. Siin kohtab kõike päevi näinud ja koltunud aluspesust kuni mustade küünealuseni välja. Samuti võiks inimene pildistamise kohaga veidi vaeva näha. WC klosetipoti taustal hall ja hägune riistvara mõjub mitte jahutavalt vaid kohati õõvatavalt. Kui ikka pole mida üles riputada, siis parem jätta see pilt juba panemata.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 09:15
NSM-pole meestel sexika pesu sahtel midagi nii tühi. oled lihtsalt valedesse sahtlitesse piilunud piltide suhes olen sinuga nõus,kui panna pilt siis ka veidi vaeva näha,et oleks visuaalselt nauditav.
˅ näita rohkem ˅