Foorum
2015-12-12 11:59
Kas on veel kedagi kellel meeldib aegajalt mõnuained ja sex ühel kandikul? Näiteks extacy?
˅ näita rohkem ˅
2015-12-12 14:28
milleks sulle siis veel seksi?
ise võid saada küll supernaudingu, aga partner võib jääda poolele teele.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-12 16:10
ilma ei julge, ei oska, ei suuda?
˅ näita rohkem ˅
2015-12-12 16:13
Piisab ühes heast veinist ja mõni tund peale seda on nii endal kui partneril hea
˅ näita rohkem ˅
2015-12-12 17:12
Selline kvantiteetvein! .....viie liitrine tetrapakk näiteks!
˅ näita rohkem ˅
2015-12-13 15:26
igasugused stimulaatorid ja mõnuained tegelikult pärsivad loomuliku iha ja erutuse ,nüristavad meeled ja seks ei tundu nii kvaliteetne .no see on minu subjektiivne arvamus millega keegi nõustuma ei pea
˅ näita rohkem ˅
2015-12-13 15:57
Kerge alkohol aitab kaasa seksisuhte loomisele, tugev joove selle lõpetamisele.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-13 16:41
alkohol nagu iga teine mõnuaine nüristab meeli ja aistinguid ja see pole mees kes ilma alkoholita seksuhet luua ei suuda või siis naisega seksida,paistab et pensjonle jäädes enesehinnang mõningatel nii langeb et isegi hommikuti kusekõvaga seksida üritades peab 100g sisse võtma
˅ näita rohkem ˅
2016-01-22 00:57
Alkohol pigem pärsib sexi soovi kui mõnuaine.
˅ näita rohkem ˅
2016-01-22 13:30
mari mis murifantaasiast sai?
˅ näita rohkem ˅
2021-10-23 03:40
Pean aeg ajalt ritalini võtma, sõbranna küsis mõned tabletid eksamiks õppimiseks, sest see on ka nn"smart drug".Ütlesin, et õpime koos. Õppimisest ei tulnud midagi välja, pmst olime 24h voodis ja mängisime. Parim seksikogemus üldse, nii mulle kui talle. Kuigi aastad on möödunud ja mõlemal pere, siis vahest saime ikka kusagil hotellis kokku ja tegime mängu.Kahjuks kolis ta hiljuti välismaale ja ma jään seda tunnet igatsema, sest see oli mäng kus piirid puudusid ja mõnu oli taevalik. Hakka mu uueks kaaslaseks.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-25 16:21
Alkohol vast paljudele teada, et mõjub väikses koguses ergutina, aga suures koguses potentsi vähendajana. Endale meeldib rohelist suitsetada kui kopuleerumiseks(thänks Capri väljendi eest) läheb. Saab hästi sugutiga kokku sulada ja tunnetuse taset tõsta. Samas ei teki ülitundlikust ja vastupidavus suureneb. Ise pole proovinud, aga MDMA või ecstasyt on tuttavad soovitanud, et pidi tekkima hea side paarilisega ja tundide viisi mängulisust. Kangemaid aineid ei soovitaks, jätaks need eneseteadvuse avastusteks.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-26 00:23
milleks see extasy või kanep ?
˅ näita rohkem ˅
2021-10-26 10:44
Arvestades kuivõrd värviline on inimloomuse seksuaalne maailm, kõlab see küsimus päris totralt ellips. Inimene on võimeline seksuaalseks kujundama ükskõik mida, rääkimata taju muutvatest ainetest. Seksuaalakt on ise üks suur tajumine ja sellel mingeid uusi väljendusi leida on täitsa tavaline asi inimestele, lihtsalt igaühel oma maitse mida ta selleks rakendab. Kasvõi väikene vaheldus tuleb igaühele kasuks, kaua sa ikka sama bokki jood ja ühes asendis seksid. Mina näiteks ka ei suhestu sellega, et tahaks kleiti kanda või mehe munni imeda, aga eks igaühele oma.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-26 19:19
Mis asi see extasy on? On olemas narkootiline aine nagu ecstasy ja sellel pidid tõesti olema toimed nagu siin kirjeldatud. See võib jah olla vajalik neile, kellele seks on ainuke elu eesmärk, tähtsam kui inimene kellega seksitakse.
Aga siin pole kirjutatud veel sellest, et peale 3-5 tunni õnnelainel olemist, saabub pohmakas, mis võib kesta kuni 72 tundi ja siis on selle tundlikusega risti vastupidised lood. Ühe kepikorra nimel käid kolm päeva ringi nagu zombi ja kui tahad end veidigi inimesena tunda, pead uue kompu suhu pistma. Nii see sõltuvus tekkibki.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-27 12:37
jfjm - eks peab ikka küsima nii nagu teema algataja on märkinud ? huvitav, et sa esimese kirjutisena siis ei märganud ..... See on hea, et tema teema algatusele tähelepanu juhtisid ....

Fotomahe - see on hea,et sa oskad lahterdada aga siis võinuks seda teha teema algataja osas. Mingite narkootiliste ainete kasutamine - see pole vaheldus vaid suhtumine narkootikumidesse. Ja see pole tavaline,ükskõik kuidas seda sa kiidaksid.
Maitse - seda sõna kasutad üldse valesti, siin on see pigem sul russitsism. Bokk- joomine erineval moel ?! Sa ei pea üldse mittesuhestuma siin kellegagi ja teema algatus oli ..... ning minu küsimus oli arutelus, milleks? Seega oled sa just suhestuv kleidikandjaks - sest sa kirjutad millestki muust, mis pole teemas.

Ja mõnuainetest - on olemas hulgim toitaineid, milliste normaalsel manustamisel igapäevaselt ongi kõik hea.Variatsioonid on aga Kamasutra osas ammu olemas, hulgim ja varieeri palju soovid.
Selleks isegi ei pea paaride või paaris, seksi , pidama normaalseks või kedagi teisi ebanormaalseiks(olgu kasvõi piits ja präänik) jne. Seega teemas püsimiseks ei ole vajalik mõttetult ja teadmata, külvata sarkasmi - kui see just sul vajalik pole Caprichosa lt prääniku saamiseks. See ei ole antud teema osa.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-23 12:30
jälle suutis ellips suvaliselt teemasse sisse tuua "caprichosalt prääniku saamise"
omateada ma pole kuskil väljendanud, et kiidaksin heaks seksi narkootikumidega "vürtsitamise". ja miks peaks kõik mingit präänikut minult ihkama
˅ näita rohkem ˅