Foorum
2015-08-03 14:31
Olen huvitatud foot fetishist,kogu worshipi ja footjobi jnejne teemast kuid on arusaamatuks jäänud.
Kas Eestis tehakse ka selliseid sessioone nagu välismaal ?
˅ näita rohkem ˅
2015-08-03 14:33
Ajast niivõrd huvitatud...netist uuritud kuid mingeid korrektseid tulemusi pole siiski saanud,vaadates soome,läti jne leiab kohe vastava tulemuse
˅ näita rohkem ˅
2015-08-03 16:03
Sama lugu ka minuga,ei ole leidnud minagi siin Eestis.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-03 16:18
Sama lugu ka minuga,ei ole leidnud minagi siin Eestis.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-04 12:41
ma õpiks ka uusi trikke mis see foot maakeeli on?
˅ näita rohkem ˅
2015-08-04 14:39
Jalad!
˅ näita rohkem ˅
2015-08-04 16:12
foot - jalg; feet - jalad. leidub maailmas teisigi tüvevaheldusega keeli peale siinse
˅ näita rohkem ˅
2015-10-08 13:04
Eesti on nõrk sellel teemal ja eesti naised ka
˅ näita rohkem ˅
2016-04-17 18:40
Olen ka tähele pannud, et Eestis on teema vist natuke toores. Jalamehi on kindlasti palju, aga naistele ikka vist asi siin võõras
˅ näita rohkem ˅
2016-04-22 09:58
Tegelikult on huvilisi naisi olemas küll. Vähemalt mulle on sattunud...
˅ näita rohkem ˅
2016-04-23 11:33
Kui jala fetishiga lood nii ja naa, siis kuidas lood kingadega......meeldib ka mõnele nendega asjatada !?
˅ näita rohkem ˅
2016-04-24 10:24
meeldib
˅ näita rohkem ˅
2021-06-20 15:43
Foot fetish maailma parim asi!

Varvaste limpsimine on üli hea !
˅ näita rohkem ˅
2021-06-24 12:38
kalle321
2016-04-17 18:40:00
Olen ka tähele pannud, et Eestis on teema vist natuke toores. Jalamehi on kindlasti palju, aga naistele ikka vist asi siin võõras
---------------------------------------------------------------------------------------

mõnutekitavad tegevused saavad kiiresti omaseks
tglt väga paljudele inimestele pakub naudingut kui nende jalgade ja varvastega pühendunult tegeletakse.....jah, miks mitte ka kingakontsadega
˅ näita rohkem ˅
2021-06-24 16:35
Jälle kirjutab keegi, keda teema ei huvita vaid teenimine selle pealt.
˅ näita rohkem ˅
2021-06-24 17:03
huvitab muide vägagi, terve elu on huvitanud. ja olen alati nautinud, kui mehel on annet naise "kliitor" talla alt või varvaste vahelt üles leida.
üks kunagine eks oli sellel alal nii proff, et kuidagi märkamatult suutis paaritunnise jalgade hellitamisega pika orgasmilaadse seisundi tekitada. lihtsalt nautis minu naudingut.
kui mõni massöör/pediküürija sellisel tasemel oleks, maksaks hea meelega talle peale ja ei oleks kade, kui ta oma oskusega hästi teenib.
˅ näita rohkem ˅
2021-06-24 17:11
muinasjutud lollidele, kellelt tuleb raha ära võtta. Sinu kliitor on mehe rahakotis
˅ näita rohkem ˅
2021-06-24 17:19
kusjuures pole mingi muinasjutt. need, kes mind päriselt tunnevad, teavad seda vägagi hästi. kibestunud orja kujutlused reaalsust ei muuda ju
˅ näita rohkem ˅
2021-06-24 17:20
Kompleksis tuimakströöbatud hoora praalimine.
Püüad veel päästa midagi, et lugusid räägid.
˅ näita rohkem ˅
2021-06-24 17:33
no ikka hoor, loomulikult. kui sinule erootilist kohtumist ei pakkunud, järelikult hoor ja eriti tuim kindlasti
sa pole vist siiani aru saanud, kuidas sellise suhtumisega ennast maha teed....kõigi naiste silmis.
˅ näita rohkem ˅
2021-06-24 17:57
Püüad natuke hirmutada, et teised naised jne..?
armetu.

sest sa tegelikult oled ju hoor, mis seal keerutada. Ole siis parem uhkelt, aga ei vea vist välja. Segadus?

Ja jäta see unistus, et sa oled ainuke naine siin, kellega ma olen kohtunud või siis ainuke, kes pole minuga kohtuda tahtnud...
˅ näita rohkem ˅
2021-07-01 10:59
oi see on täiesti usutav, et ma pole ainuke, kes sinuga teist korda kohtuda ei tahtnud, slave
ilmselt peale sinu käitumist foorumis, kui näitad oma tõelist olemust, tuleb selliseid naisi järjest rohkem juurde...............
ma võiks olla hoor või nunn või kesiganes. slave, sina oled minu jaoks mittekeegi. seega sind see absoluutselt ei puuduta, kas mõni võõras hoor või nunn naudib oma jalgade või misiganes kehaosade hellitamist ja kas ta räägib sellest või mitte.
hoia parem energiat oma väisnud tilli poleerimiseks
˅ näita rohkem ˅
2021-07-05 09:12
Kui ma olen mittekeegi, siis mida sa tõmbled üle kogu foorumi?
"mittekellegi" kohta on kogu aeg hädasti vaja oma luulut esitada. Saa üle lõpuks.

Ma ei pretendeeri mingile kõigilemeeldimisele, nagu sina pead.
Aga nii muuseas, kus on siis see minupoolne mitmete teiste mittekohtujate materdamine?
˅ näita rohkem ˅
2021-07-05 12:40
oled ilmselt märganud, et kui sa vahepeal mu laimamisega ei tegele, siis ei tee keegi sinust välja.......tähelepanu saad ainult sõimeldes tõmblemisega. suhteliselt hale, aga paraku nii on.
ma ei pea kõigile meeldima, pigem vastupidi. ma ütlen oma arvamuse ka siis, kui on ette teada, et mõni isend seepeale sappi pritsima hakkab.
kui need teised mittekohtujad samamoodi ütleks ausalt oma seisukohad välja, materdaksid ja laimaksid neid ilmselt samamoodi.
sinu madal loomus ja pubeka tasemel ego ei talu ju, et keegi mõtleb ja elab sinu arusaamade vastaselt- ja polegi kurb ega õnnetu
˅ näita rohkem ˅
2021-07-05 17:02
Seda ei tea sa päris kindlasti, et kas ja kui palju minul siin suhtlemist on.

Mōtled lihtsalt asju välja okay edeva lambaajuga.

Sul ei ole arvamusi. Lihtsalt kiidad ennast ja laimad teisi. Kogu su repertuaar.
˅ näita rohkem ˅
2021-07-05 17:29
enese ja oma eksistentsiga rahulolu või selle üle mitte irisemine ei tähenda enese kiitmist. aga lüpstud gooneriajule paistavad ilmselt paljud asjad kuidagi äraspidiselt

kui mul arvamust poleks, mille üle siis rohkem kui aasta juba vaidleme, slave? oled terve selle aja iseendaga vaielnud või?
kui sa ei suuda teistsuguseid arvamusi tolereerida, ega need seepärast olematuks muutu.

üht ma tean päris kindlasti, et sa ei tule mulle meeldegi kui vahepeal paar nädalat laimamisest puhkust võtad.
aga kuna sa ise pidevalt otsid üksildase trollina mu tähelepanu, eks siis armulikult ja heast südamest kingin seda sulle, raasukese
˅ näita rohkem ˅