Foorum
2014-07-24 19:24
Suht haige, aga ma hullult fantaseerin sellest, kuidas mingi vanem mees mind rahuldab...teeb keelekat, näpukat.... mmmmmmm.....ise olen alles 18 aga see teema tõmbab nii käima
˅ näita rohkem ˅
2014-07-24 19:39
Parem ära sellest unista, sest võid sellesse vanemasse äraarmuda ja siis on jama majas.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-24 19:43
miskipärast on mul tunne,et...
tegemist on kellegi "naljakontoga".
˅ näita rohkem ˅
2014-07-25 12:30
millegipärast ma ei usu selle teema siirusesse
˅ näita rohkem ˅
2014-07-25 12:33
Mis Sa tõesti ei usu, et keegi võiks vanemat meest tahta, Utha? Ma ei tunne, et oleksin palju kehvem kui 20-aastaselt, vähemalt keel ja näpud on sama elastsed ja liikuvad kui tollal.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-25 12:43
ei, mitte seda, bri - ma usun ja isegi tean, aga SELLE kasutaja motiivide siiruse suhtes ma jään praegu kahtlevaks. aga võib-olla on siin ka tegemist nii uue asjaga minu jaoks, et mul võtab natuke aega, kuni ma sellest aru saan tekkis mulje, et tegemist on libakontoga. natuke liiga naiivne jutt tundub naise suust olevat. no kuule - 18 ja vanem kui 50? ja ise naermine selle üle.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-25 14:37
aga reeglina on vist enamus fantaasiates nii ,et vanem mees unistab noorest naisest vastupidist on vist väga vähe ja teistpidi on ,et noored mehed fantaseerivad vanematest naistest aga jälle vanemad naised vist eriti ei fantaseeri noortest meestest
˅ näita rohkem ˅
2014-07-25 19:37
Vanemad naised just noorematest meestest fantaseerivadki. Mida neist kortsus ja tõrkuva riistvaraga vanakestest ikka unistada.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-25 19:56
misasja?? jf? miks sa arvad, et just vanemad neist fantaseerivad?
kuna minu vanusekategooria võimaldab mind ka juba „vanemaks naiseks“ pidada, siis mõtlesin võtta sõna. võivad fantaseerida, aga sellest mingit välistavat tingimust seada ei maksa. minu eelistuseks on endiselt „vanamehed“
˅ näita rohkem ˅
2014-07-29 17:42
Ehee, selleks ajaks, kui mina saan enda kliimaksiga ühele poole, hakkab see trall minu mehel pihta. Väga hea, et me korraga ei ole ebastabiilsed
Mind köidab nii 30.-ne kui 60.-ne mees. Oleneb inimesest Nii lihtne see ongi.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-29 19:15
Aga kahekümnene, Karvased?
˅ näita rohkem ˅
2014-07-30 16:57
ega te ometi arva, et iha on tõsiseltvõetav koht?
˅ näita rohkem ˅
2014-07-31 23:36
Selliseid 18-25 aastaseid tüdrukuid on küll, kellele meeldivad mehed 45+ ning osav keel ja sõrmed pole sugugi nii olulised. Tavaliselt on seal muud kriteeriumid tähtsad.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-01 00:05
Igaks juhuks mainin, et see keele (kõneosavus) ja näppude (kirjutamisoskus) osa oli mul enne meelega kahemõtteline.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-01 00:17
Ega see mööda külgi maha ei jookse ja hea, kui seda oskad. Minu kogemused on sellised, et teema on selline: vanamees, kiilanev või kiilakas, õllekõhuga, veidi räpase olekuga (lotendavad dressipüksid jalas), rüüpab õlut, higistab ja kasutab noort plikat ära. Plika saab aru, kui rõve ja vastik see on, piinlik oleks seda kunagi mainida, isegi üksi olles on häbi, et selline rõve vanamehest näss teda keppis ja temaga nilbusi tegi (aga samas on see neile ka hullult erutav) See pole muidugi ainuke variant, aga minu enda kokkupuuted sellistel teemadel on just sellised olnud.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-04 00:58
Miks olete küll selle neiu osas nii umbusklikud?!
See ju tavaline käitumine, kui peale konto tegemist NELI tundi hiljem noor neiu siin foorumis teema algatab ja pealegi veel sellise!!!
Mina küll täiesti usun!
˅ näita rohkem ˅