Foorum
2010-04-14 19:59
Mul on selline unistus et mina ja teine naine võtame teineteist oimetuks. Esiteks pole tutvusringkonnas ühtegi sellist naist. teiseks pole ma kindel kas ma suudaks naist näppida või keelekat teha või mis iganes. Siis on mul selline unistus et mina mu mees ja teine naine. Algul hellitame mehega teine teist ja siis naine vaatab meid pealtsiis ta ühineb meiega. ja kolmas unistus on et jään oma mehele või siis mees jääb oma armukesega vahele.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-30 20:09
ja oled realiseerinud nendest midagi?
kui tahate neist seda, kus te tulete ja teine on kellegagi vms....seda peate kuidagi planeerima, kuna.. mis saaks, kui kedagi ei tulegi?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-23 22:09
See viimane unistus on sul ju päris reaalne!
˅ näita rohkem ˅
2013-12-27 18:03
Tere tulemast tagasi kullake
˅ näita rohkem ˅
2013-12-27 22:05
Unistused ongi ilmselt unistamiseks, mitte ilmtingimata elluviimiseks. Aga see on küll omapärane, et naine unistab teisest naisest, ehkki ei ole kindel, kas ta üldse tahaks naisega midagi teha.
Armukesega vahelejäämine ei pruugi alati meeldivalt lõppeda. Mõned kodanikud reageerivad üsna pahaselt ja võivad elukaaslase armukese näiteks aknast välja visata.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-15 17:27
aga miks armukese? miks mitte elukaaslase - oleks ju parem variant, selle armukesega v6ib siis veel ühed 6lled teha
˅ näita rohkem ˅