Foorum
2014-05-31 12:42
selline vabameelne pundar,oleks vabameelset naist vaja ,kes asja naudiks,al 40
˅ näita rohkem ˅
2014-06-05 00:40
Muide pederastia ei ole sama mis vabameelsus!!!
˅ näita rohkem ˅
2014-06-05 17:25
Peded võivad olla vabameelsed, aga lollus ja kitsarinnalisus käivad enamasti käsikäes.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-05 18:53
Ma lugesin Washington Post'ist huvitavat artiklit selle kohta, et on leitud geeni alleel, mis määrab poisi seksuaalse eelistuse. Ehk siis selle järgi on homoseksuaalsus ikkagi kaasasündinud.
Järelikult ei ole homo ilmtingimata vabameelne, sest vabameelsus ei ole kaasasündinud omadus.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-06 08:24
Aga sellist artiklit ei lugenud, kus oli kirjas, et on leitud geen, mis määrab inimese vabameelsuse?
˅ näita rohkem ˅
2014-06-06 09:07
millegipärast tahan nõustuda postituses 2014-06-05 17:25:06 öelduga
˅ näita rohkem ˅
2014-06-06 10:04
Sanuk nüüd loeb postitusi, loeb uuesti ja uuesti, aga mitte kusagilt ei suuda välja lugeda, kuidas vabameelsus, pederastia, lollus ja kitsarinnalisus omavahel seotud peavad olema?
Ehk siis, teemaks oli vabameelsus, võibolla ka pederastia, aga kust see lollus sinna pidi tekkima? Et need, kes fantaseerivad sellistel teemadel, on koheselt lollid ja kitsaste rindadega? Muidugi võiks see teema algataja alustada oma fantaseerimist kuulutuste rubriigist, aga see pole teab kui suur eksimus.

Aga arvestades, et siin tuleb sõimata kõike ja kõiki, siis on lahmivad postitused muidugi okeid.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-06 10:39
mille üle siin nüüd praegu mõtlema jäädi, ma ei saa aru
ega ma ei oska samuti eelpool olevat sanuki kommentaari ja enda postitust omavahel kuidagi seostada ja kas peakski.
ega sanuk ometi minult arvamust küsida soovinud? eeldan, et mitte
ärge üksteise mõtete suhtes üle mõelge.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-06 10:48
Ah. ärge tülitsege. Sanuk tahtis lihtsalt öelda, et 2014-06-05 17:25:06 postitus ei puutu teemasse.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-06 10:53
aga miks mitte?
kui sama rada talluda tahate, siis selgita, kuidas puutub teemasse postitus 2014-06-05 18:53:50? või 2014-06-06 08:24:00?
postitus 2014-06-05 17:25:06 puutub vägagi otseselt teemasse.
2014-06-05 00:40:02 oli lahmiv, kui sanuki väljendit kasutada, ning seda väljendas oma arvamusega ka 100. kui keegi aru ei saanud. minupoolne arvamus toetas seda, viidates lolluse ja kitsarinnalise seotusele.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-06 10:59
ja kui keegi sellest väga hoogu satub ja selle üle vaielda veel tahab, mida siia kirjutada ja kuidas seda ikka teha, siis ütlen kohe, mul ei ole selleks mingit huvi. ma ei osale selles.
tegelikult, kui näete, postitati algne teema seksuaalfantaasiate alla. kellelgi tekkis soov jagada seda, mis talle meeldib.
aga siin arutletakse homoseksuaalsuse ja vabameelsuse kaasasündivuse üle. tuhin peal?
˅ näita rohkem ˅
2014-06-06 11:05
Kas Sa jälle ägestusid, Utha?

Teema on oma olemuselt kuulutus. Otsitakse vabameelset naist. Luukera tõi välja, et homoseksualism ja vabameelsus ei ole seotud, ehk siis termin "vabameelne naine" tuleks ümber sõnastada. Küll kasutas Luukera ebakorrektset terminit "pederastia". Keegi pani ta seepeale kohe paika kui lolli ja kitsarinnalise inimese, kuigi see läks teemast juba väga välja (olles üht teemasse puutuvat mõistet käsitlenud kommentaaris kasutatud mõiste kommentaar).
Mina tulin selle "vabameelse" mõiste juurde tagasi ja tõin näite ühest paar päeva tagasi loetud artiklist, kus teadlased on jõudnud järeldusele, et homoseksuaalsus on kaasasündinud ja seega tõesti vabameelsusega pole sel seksuaalsel sättumusel midagi pistmist.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-06 11:19
sa suudad isegi lollis jutus oma iva leida. imetlen. arvatavasti on seegi oskus õpitav.
ei, ma ei ägestu üldse. ma ütlesin juba, et ma olen väheemotsionaalne.
mind pani imestama sanuki pabin siin teemas. laias laastus siis hakkas silma paari kodaniku kalduvus teiste korrale kutsumiseks. aga hea küll. rohkem ma ei viitsi öelda.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-06 11:40
tänud brill, võtsid asja hästi kokku.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-06 16:53
raske on nendel inimestel, kes otse suhtlemist väldivad ja kui siis kord seda teevad, siis on pingul nagu lipuvardad.
p.s sanukile: lahmivad postitused ei ole okeid ülds. soovitan endal ka neid vältida.
teiseks otsene ettepanek ka.
kui sanuk soovinuks omalt poolt lahmimist ja tekkivat pinget teemas maha võtta - mis oleks igati heaks kiidetud algatus olnud - ning nägi seda tulemas, oleks saanud öelda oma seisukoha selle kohta välja mitu postitust varem, mitte hiljem. oleks ju?
öelnud siis, et ei saa aru. mina oleks näinud hea meelega seda mittenõustumist palju varem, aga mitte alles siis, kui mina seda ütlen, et ma millegagi nõustun.
saad aru vahest, sanuk?
mingil põhjusel võtad sa kinni sellest, mida ma postitan, kuigi avakõne tehakse ära juba palju varem. see on ülimalt huvitav ja ...mittelahmiv
teid ja teie suurt moraali.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-06 22:01
On veel üks kolmas võimalus, see, et mul jäi see kitsarinnalisuse postitus alguses kahe silma vahele.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-22 17:34
Tee olete ikka päris kõvasti tuppa kinni jäänud nagu ma näen. Kui kaks meest tahavad omavahel panna ja veel leida kampa naist, siis see naine peabki olema ääretult vabameelne, kellele selline asi lausa meeldiks. Sama hea kui kaks naist kes omavahel tahaks panna ja otsivad juurde vabameelset meest kellele selline asi meeldiks. Samamoodi pederasti kuubis.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-08 19:27
Miks kõiki huvitab, mis teiste voodites toimub?
Peaasi, et inimesed seda vastumeelselt ei tee ning kui nad seejuures veel naudingut saavad, siis mis saab teistel selle vastu olla?
Meil läheb naispool lausa pöördesse, kui mehi omavahel hullamas näeb, seega meil see 2 bim+n ongi suuremalt jaolt naise nimel üritus Ja ega naine loll ei ole - teab, et kui mehed omavahel mängimisest ära tüdinevad, siis on 4 kätt kohe tema keha silitamas ja mudimas
˅ näita rohkem ˅