Foorum
2010-03-23 14:25
vaga suur soov olla vanemale naisele armuke voi sexsõber !
aga tundub et nooremad ei paku eriti huvi naistele
˅ näita rohkem ˅
2010-03-23 15:43
Lihtsalt küsin huvi pärast! Mitmele endast vanemale naisele sa oled kirjutanud ja ettepaneku teinud???
Ja minu jätkuv soovitus: vaheta pilti!
˅ näita rohkem ˅
2010-03-23 18:49
päris paljudele
˅ näita rohkem ˅
2010-03-24 00:16
Miks ei paku? Kuidagi on läinud nii et näit. minuga võtavad just nooremad inimesed rohkem ühendust ning ka minus on nende vastu huvi tärganud. Kahjuks mängivad siinkohal nii mõnedki tegurid rolli ning üks põhjustest on see et need nö vanemad naised siis soovivad stabiilsust mida teiesugused noored pole altid pakkuma. Kui sa leiaksid endast vanema naise kes on nõus sinuga seksuaalsuhte looma siis mis oleks sinu panus sellesse suhtesse?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-01 20:54
Kõigepealt vaheta pilti...naisi(enamus) ei huvita riista pildid, kui see muidugi huvitavalt tehtud pilt ei ole. Teiseks kui sa kirjutad endast vanemale naisterahvale, siis kiri peab olema selline mis temas natukenegi huvi tekitaks ja mille peale ta sulle ikkagi vastab. Ja ilmtingimatta ära hakka kohe ajama et sa tahad vanemat naist jne jne. Sellega lõppeb enamasti kirjavahetus kohe ära. No ja kui juba yhine keel on leitud, siis ei tohiks enam edaspidine käike raske olla See kyll võtab aega, kohe esimesel õhtul ei saagi voodisse ronida, aga kui sa seda väga tahad siis see on ootamist väärt.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 11:00
Õige jutt! Mis puutub pilti siis mina näit. valin kohtumiseks rohkem sellise kellel endast nö täispikkuses pildid, need nokupildid pole just eriti kenad vaadata Mis aga puutub aga vanema naise äramärkimisse siis mind see ei kohuta, kindlasti mitte ei lõpetaks selle mainimine kirjavahetust
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 13:15
Vaatasin teema algataja ankeeti: kasv - 180,kaal - 90,kehaehitus - sportlik.Tundub,et tegu on tõsise raskejõustiklasega,aga pildil näha olevad jalad kuuluvad pigem jooksjale
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 14:31
Hakkaksin kah vanemale naisele armukeseks.... Olen sale ja nooruslik poisterahvas
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 16:41
Ma ei leia kusagilt endale vanemat naist...hakkaks armukeseks ju nad siis juba.....teevad ainult kepikõndi
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 16:59
Ei ole hullu Elmar Kirjuta endal mõnikümend aastat vähemaks ja asu otsinguile
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 18:19
Elmar vaata diamond ju päris kobe tükk
˅ näita rohkem ˅
2010-05-02 21:38
Mõni tituleerib end jah sportlikuks kuigi piltide näol seda just ei ütleks
˅ näita rohkem ˅
2010-05-03 09:16
Barb eks spordialasid ju ka erinevaid kui võrrelda sumotari või siis maratonijooksjat siis nad ju täiesti erinevad aga võivad mõlemad oma alal väga tegijad olla....
˅ näita rohkem ˅
2010-10-02 12:16
Olen 21 ning sooviks ka vanemale naisele rõõmu pakkuda aga mitte ei võta naised vedu
Armukeseks või sexsõbraks.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-02 12:29
No ei võtagi vedu, mida on noortel siis vanematele naistele pakkuda? Kindlustundest ei maksa rääkidagi, materjaalsest toest kah mitte, ülakorrus annab kohati väga tunda..
˅ näita rohkem ˅
2010-10-13 20:04
Soovist üksi ei piisa, ilma ka ei saa. Mõelge välja mida, keda ja miks tahate, pange paika isiksuse parameetrid, ühesõnaga mõelge ta alustuseks enda jaoks välja, küll siis mõte/soov ka realiseerub..
˅ näita rohkem ˅
2011-08-17 23:33
Omalegi meeldivad vanemad naised minu meelest päris erutavad. Lisaks kõigele muule on naad elukogenumad ja küpsemad. Teavad mida elult tahavad ja oskavad ka vastu pakuda. Suur asi on veel nende naiselikus.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-18 00:35
Äääm ärge olege selles nii veendunult kindlad, et vanemad naised teavad mida nad tahavad ja mida neil vastu pakkuda on. Viimati läks mul tervelt 8 kirja kaotsi, et aru saada mida tahetakse ja mida vajatakse ja ega vist ei saanudki täpselt teada veel. Vähamealt suuna sain sisse. Vanust oli ikka üle 40 ne!
Küpsemise kohapealt vaidlen ka vastu natuke. On ka üleküpsemise oht!
Ah jaa ja kõige parem point selle asja juures on see, et kuidas siis see elukogematu ja ebaküps noormees sellest kogenenud ja küpsest naisest ka aru saab? Lihtsalt, et naine on vanem ja kõik mis räägib on puhas kuld, kuulad aga suu ammuli? Osakb see noormees selle kogemusega ka midagi peale hakata? Kas pannakse see tõetera, kui see üldse ülesse leitakse, kuhugi kõrvataha? Ma ei usu.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-18 20:56
Minust räägid we?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-18 22:54
Ei. Vanem oli kui veelturul.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-19 04:46
eks vanemad , tunduvad just seepärast ahvatleva roana, et on kogemusi, reeglina ka välimust / stiili
teavad mida tahavad - no vähemalt voodis, kindlat suhet oleks raske luua endast 10-15 aastat vanema naisega
aga aktiivset sekssuhet võiks kaaluda küll, vabana , selles euroopalikus riigis
˅ näita rohkem ˅
2011-08-19 07:30
Ma saan ka "poistelt" kirju. Kogemus olemas, rapsivad ja rabistavad. Mul oli tunne nagu orav oleks püksi roninud....ja läbi oligi. Peale selle armus kõrvuni ära ja see mulle ei sobi. Rääkida ka nendega midagi pole...krt vanaks vist hakkan jääma
˅ näita rohkem ˅
2011-08-19 09:17
Ei pea ju lolli ja noort võtma! Noored piisavalt haritud ja intelligentsed, palju reisinud ja seksis osavad! Vähemalt minu kogemused
˅ näita rohkem ˅
2011-08-19 13:43
Kusjuures, mina väga tihti ei vaata üldse vanust ega midagi, kui tuleb postkasti asjalik kirjake. Millegi pärast aga ei tekita need noorekeste kirjad mingit erilist huvi nende vastu. Ju siis ikka on vanusevahe nii suur, et ei leia ühist keelt. Kogemuste teema on ka üldjuhul selline kahtlane teema.
Mõni on 50 ja tal kogemusi kahega. Mõni on 25 ja tal kogemusi selline pagas, et võtab silme eest kirjuks. Vanus ja kogemus ei käi küll kusagilt otsast käsikäes. See, mida inimene tahab kujuneb välja kogemustega. Väga suur partnerite arv võib tähendada pinnapealsust, mitte alati. Väga väike seda, et ilma suure roosilise armumiseta ei toimu midagi.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-19 22:15
ega te vanemad daamikesed muud oskagi kui noorele mehehakatisele suppi keeta,ja kui supp valmis siis ka noormes ronib tütre seljast juba maha
˅ näita rohkem ˅
2011-08-20 08:14
toushUp :noored teavad suuseksist niimõndagi, et ise teha, aga saamise/tahtmise lugu, on midagi muud...
üldiselt ei huvitu naisest,kes pole rahul sellega,et eelmäng oraali sisaldab, see just nooremate pärusmaa..
küll vanad kalad juba teavad, mis saba liputama võtab
˅ näita rohkem ˅
2011-08-20 11:03
Ah see et noorem tahab vanemat ja vanemad on ägedamad on puhas müüt. Asi millega sõprade ees kelkida, et panin kellegi ema.
18 põrutab 35st ongi kogu see vanema naise teema.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-20 15:52
omad isiklikud kogemused ka näitavad nooremate eelistust.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-21 16:31
viimane terake,lõpetuseks : täna vaatame vanemaid,kogenumaid, aastate pärast noori,kohmetuid

elu on aga näidanud , et parteri vanus ei määra rolli , kui muud parameetrid paigas on,
mõnel omavanusel või nooremalgi neiul teinekord välimust, kogemusi rohkem kui vanemal

pole siin kellegi ees kekutada midagi, "parmaleikin"i keeles öeldes,keda pandud,keda mitte

siiski tunduvad vanemad jätkuvalt ahvatlevamad, ilmselt ka seepärast,et tunduvad kaugemad, kättesaamatumad
˅ näita rohkem ˅
2011-08-22 04:16
Sellega on asi lihtne. Niikaua, kui vaatad endast vanemaid naisi, oled veel noor, kui hakkad vaatama nooremaid, oled vana
˅ näita rohkem ˅