Foorum
2013-10-19 00:41
mina pole maganud kaksikutest õdedegaa ega kahe naisega neid asju tahaks kindlasti elus ära teha
˅ näita rohkem ˅
2013-10-19 21:53
peab vist oma tütreid hoiatama selliste meeste eest
˅ näita rohkem ˅
2013-10-19 23:33
Tehtud!...nii 20 aastat tagasi.neil kaksikutel ei teinud muidu vahet,kui sünnimärkide järgi aga voodis olid ikka täiesti erinevad see aktiivsem lasi ikka suure laulu orgasmiga lahti,ku i teine ainult natuke ümises.ema ja tütart tahaks hoopis koos proovida...kusjuures isegi tean,kes oleks sellega nõus aga oma organiseerimatuse taha jäänud
˅ näita rohkem ˅
2013-10-20 00:50
aga miks nad ühte nägu peavad olema? seletage see ära
˅ näita rohkem ˅
2013-10-20 00:57
noh, aga miks mitte
˅ näita rohkem ˅
2013-10-20 09:11
vabakuulaja, sa tundud teemast midagi teadvat. tahad sa rääkida sellest, mille jaoks see hea on?
˅ näita rohkem ˅
2013-10-20 13:12
kusjuures, ei tea. aga suudan ettekujutada - tegeled kahe naisega ja nemad tegelevad sinuga, nägu sarnane, nagu kõverpeegel, dejavu samas erinev käitumine, mis siin salata, see võib huvitav olla
˅ näita rohkem ˅
2013-10-20 14:16
Mnjah ... Nagu vanarahvas ütleb, et "kellele ema, kellele isa".
˅ näita rohkem ˅
2013-10-20 14:24
isa asemel siiski oli tütar ses üteluses.... ja järg oli: "...,kes võtab mõlemad" .
˅ näita rohkem ˅
2013-10-21 09:24
Vabakuulaja: Ajad on muutunud.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-21 16:06
vabakuulaja, st et loeb just situatsiooni uudsus, vahelduvus jne ja alates sellest, kus midagi uut tekib, läheb sinu jaoks huvitavaks?
kas see on sama huvitav kui kaksikutest kooliõdedega korraga kurameerida?`
ja ei tea, kas teist korda oleks ka veel põnev kaksikutega seksida või on see seda ainult kuni esimese korrani?
aga see sarnaste kontrastsus.
mul tekkis endal ligikaudu sama kujutluspilt, aga kaksikutest meestega, kuid ma kahtlustan, et paljud ei jõua isegi mõttes selle ligilähedale, ei mõelda nii suurelt.
pakun, et tegelikult ei mõelda sellele üldse ja et kedagi neist, kes siin midagi arvasid, ei huvita seksides naise nägu, selle sarnasus või tema sugulussidemed oma kaksikõega. hea on panna ükskõik millist naist, kes näost ja kehalt natuke pandavad on.
ma arvan, et see sinu ilus déjà vu jutt ongi paljudele vaid jutt. tore teooria, mis ei sega keppida ükskõik keda. kuid samas pole ka midagi välistatud.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-21 16:14
mulle meenus siin praegu ühe mehe ütlus meeste siiruse kohta.
see pole otseselt samastatav selle teemaga, aga kuna see oli minu arvates nii hästi öeldud, siis kasutaks tema teksti. vaba tõlge sellele näeb välja selline - ta oli siiras siis, kui tal oli kõva ja siis, kui ta oli just keppi saanud, oli ta seda ka, aga teistmoodi.

kui ropumalt öelda, siis nauditakse ainult oma m..... tunnet naises ja pole vahet, kas see naine on valge või musta peaga, ühesugune või teistsugune, ühe- või kahejalgne.
nagu need kaksikudki.
kahe naisega (olgu tegu kaksikute või mitmikutega) korraga seksides ei saada kunagi ühtegi neist korralikult tundma ja see polegi kedagi huvitanud. sellises seksis asetuvad esikohale oma muljed, mitte teise tunded. minu arvamus.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-21 19:20
Uthal on õigus. Selleks, et teha mingit järeldust kaksikute sarnasuse või erinevuse kohta, peab nendega olema ikka pikemat aega. Püevad pole vennad ja ka sama naist kolmel eri päeval keppides, võib jääda mulje, et oli tegemist kolme eri naisega. Kas tõesti kolmikud?
˅ näita rohkem ˅
2013-10-21 21:52
põrgu. kirjutasin pika jutu, aga ei viitsi. igaüks arvaku, mis tahab, kuidas tahab, kellest tahab.
˅ näita rohkem ˅