Foorum
2013-07-14 19:05
Olen rannas kui vette on minemas nunnu naine.
Lähenen talle selja tagant ja tõukan ta pikali vette.

Nüüd on naine maruvihane ja ajab mind taga.
Naisele andis jõudu viha ja minul ei lasknud täielrinnal joosta naer.

Naine hüppas jalad ees mulle vastu pepukonti, misläbi mina valudes pikali kukkusin.
Seepeale hakkas naine mind kägistama, aga rünnaku hoos tegi äkilise liigutuse ja tiss libises välja.
Ja loomulikult mulle otse näkku.

Mõlemad seisame tardunult, ega oska midagi edasi teha.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-14 20:02
Naise tiss oli mõmmikalli näos, nibu kleepus täpselt nina otsa, see auk, kust piim välja käib, hakkas avanema, ja mõmmikalli nägu kattus valge piimaga. Ja siis hakkas see auk vaikselt laienema, neelates endasse alguses mõmmikalli nina, siis lõua, libises sujuvalt üle kukla, kuni oligi mõmmikalli pea tissi sees, nagu saaki seedival maol. Tissi ava krookis ennast mõmmikalli lõua all kokkuja hakkas ahenema, kuni oli mõmmikalli kaela näpujämeduseks kokku pigistanud, läbi tissi naha oli alguses näha, kuidas mõmmikalli püüdis hingata, imedes tissi nahka sissepoole lohu, läbi pingul naha oli nähtav isegi silmamunade ja kulmude liikumine. Ja siis jäi kõik täiesti vaikseks. Tiss tegi veel viimase pingutuse ja mõmmikallil tuli pea otsast ära. Naine jooksis raskeks muutunud tissi kätega toetades mööda ranaliiva kandade välkudes loojangu poole, ning väikesed kalapojad tulid madalasse vette näksima mõmmikalli peatuks jäänud keha. Hommikuks oli see otsa saanud, ainult lained täitsid liivaga mõmmikalli hõljuma jäänud ujumispükse, mis kaladele ei maitsenud
˅ näita rohkem ˅
2013-07-14 20:13
mick ok mul praegu pea ei tööta nagu kirjutusmasin, muidu saaks jätkata
˅ näita rohkem ˅
2013-07-14 20:18


Ahaa aga mul oli päris pea särgi alla peitu tõmmatud ja võlts pea särgi kaelusest läbi aetud.
Niikaua kui tiss seedis võlts pead olin see mina kess keelega stimuleeris rinnanibu salamisi särgi kaeluse vahelt.

Sellepärast nibu nii kikki läkski.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-14 20:24
Unustasin lisada, et kuigi olin särgi all peidus siis siiski minu nibud olid pideva rünnaku all.
Naine väänas neid nii tugevalt, et veri tuli naha alla.
Aga siiski kannatasin ära selle valu, et naise nisast piim keelega välja meelitada.
˅ näita rohkem ˅