Foorum
2013-04-19 19:32
Istusin kena neiu kõrvale bussis kuna ta oli väga väga ilus.

Mis juhtuma hakkas oli endalegi üllatus, aga neiu seelik läheb puhvi ja kliitor on nagu pulk püsti telki hoidmas milleks on õhuke seelik.

Neiu naerab sest tal on kõdi kuna kõdisti on pingsalt vastu seelikut ja buss vibreerib.

Enam pole pääsu ja on vaja kuidagi pingelisest olukorrast vabaneda.
Neiu alustab pinge maandamist vestluse alustamisega ning lausub: "Noh kummal on pikem?"
Ise silmi minu varustuse poole seades.

Ei lähegi kaua mööda kui neiu sirutab käe mulle püksi ja hakkab silitama.
Mul läheb ka kõvaks, veel pikem kui neiu kliitor.

Neiu vaatab, et: "sul on ikka kõvasti pikem."
Ulatan oma käe neiu seeliku alla ja masseerin kõdistit.
Kliitor punnib veel kõvemana välja.

Seelik jäigi puhvi, ma ei lõpetanud ära. Tuli minu bussipeatus.
Neiu tõmbas pluusi eest lahti ja surus rinnad vastu bussiakent.

Õnneks jõudsin oma mobla numbri jätta.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-23 03:41
Huumor.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-23 17:19
see ei olnud kliitor. kui ei usu siis küsi redlighti läest, et seeliku alt võib punnitada midagi hoopis ootamatumat, kui kliitor
˅ näita rohkem ˅
2013-05-23 20:45
Red on ju mees
Aga jah selline asi võib juhtuda küll, meenub stseen filmist "how to lose friends and alienate people"
˅ näita rohkem ˅
2013-05-23 21:21
ohh issand jumal...filmidest sa neid jaburusi võtadki või? ja ma arvasin, et isikliku haige aju sünnituis...
˅ näita rohkem ˅
2013-05-23 21:36
Vähemalt on tegu tähelepaneliku filmisõbraga
˅ näita rohkem ˅
2013-05-23 23:47
pigem haige ajuga fantaasiamaailmas elav üks isend liigirohke issanda loomaia liikidest
Segane lause sai, kuid siinse kohta selgemalt polegi võimalik
˅ näita rohkem ˅
2013-05-24 00:55
Mõnedel eriti julma kirve kehaga naiskulturistidel on nähtud kliitorit mis küündib enamvähem väikse poisi noku suuruseni. Kuid sellest veel suuremaks ta ka siis minna ei saa. Seeliku puhviajamisest ei tule midagi välja. Eriti veel istuvas asendis, no niipalju võiks naise anatoomiat ikka tunda. Kuid fantaasiana siin fantaasiafoorumis on lugu täiesti ülekeskmise vaheldusrikas küll.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-24 07:32
Naiskulturistid on üritanud küll, aga enne peab mees jäises vees olema pool tundi, et kulturistil viigivõimalust oleks.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-24 13:38
M6mmikalli on päikeselise ilmaga jääkülmas vees hulpinud, mille tagajärjel muutusid hernetera suuruseks nii kuplialune ollus, kui jalgevaheline tilu-lilu, sestap ka kliitori ja peenise võrdlusmoment.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-24 18:01
Kosmosetutt,

Ma oletan, et neil karmimatel naiskulturistidel on kliitor paisunud mitte tingimata lihtsalt lihastreeningu tõttu, vaid hoopiski testosterooni vms hormoonide ohtra tarbimise toel. Need naised on ju näost ka sellised kirvenäod-vasjad et oioi. Lisaks hakkab kulturistidel kliitor paremini esile tulema ka seetõttu, et neil on nii nagu kogu kehast, nii ka tussimokkadest kogu rasv ära treenitud, sedasi siis kõik see mis enne pontsakate mokkade vahel peidus oli, hakkabki järjest efektsemalt omapead ette välja tilbendama.

Üks kiirelt leitud näitepilt sellisest kulturistikliitorist (muidu üldiselt on kole transu näo ja silikoonpommidega naine):
http://bayimg.com/cahNhAAEG

Aga veidi teemat avardades, see keha mulle isiklikult tohutult meeldib, kliitorit küll ei paista kuid kogu profiil on efektne:
http://bayimg.com/CAhNJaaeg

Ja siin jällegi üliseksikalt esilepungitav suur ja trimmis häbemekink (veidi segavad püksikud võiks küll allapoole tirida tal):
http://bayimg.com/iApOnaaDa
˅ näita rohkem ˅
2013-05-24 21:23
Jah....järjekordne tark inimene pani asja paika kes on Tuluke
˅ näita rohkem ˅