Foorum
2010-02-10 11:02
Kas see on väga imelik jui meest erutab naise mitte just värskelt pestud rõõmuallikas. Nii vähe on naisi kes noh ütleme et on päeva või paar olnud sunnitud enda jalgevahet mitte pesema ja siis lasevad meest sinna keelega. See on nii erutav mõte?
˅ näita rohkem ˅
2010-02-10 12:23
Kui naise tervis on korras,siis polegi asi kõigehullem
˅ näita rohkem ˅
2010-02-10 12:59
Vaevalt see keelekas meest erutab?Kas naisi erutab riista limpsimine?Mõlemal juhul peaks puhtus oluline olema.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-10 14:11
Wou! Mitu päeva pesemata! Kui see sind erutab, siis lase käia! Aga vot kust selliseid naisi leida
˅ näita rohkem ˅
2010-02-10 14:21
Üks võimalus on muidugi teha ringkäik linna mahajäetud majades Sealt võib peale pesemata naiste leida ka muid erutavaid elukaid
˅ näita rohkem ˅
2010-02-10 14:30
Võiks ju edasi filosofeerida, aga ööööök! Ja inetu ka veel meie poolt, kui see ongi päriselt kellegi seksuaalfantaasia!
˅ näita rohkem ˅
2010-02-10 14:49
Jah unistada võib kõigest,see pole üldse ohtlik ja ei maksa midagi
˅ näita rohkem ˅
2010-02-10 20:03
No ok, kui sa oled rabarokil või telgiga paksus metsas, siis tõesti on võimalik, et sa paar päeva pesemata oled. Kuigi see pole tõesti võimatu, ma olen näinud naisi, kes kardavad vett või ma ei tea mis neil viga on, aga kord päevas nad oma hargivahet ei pese, tee või tina.

Ma tegelt tahtsin varem vastata, aga kuna sõin parasjagu ühte head võileiba, siis ma ei tahtnud isu ära rikkuda. See oleks ka minu vastus. Ühesõnaga mõte sellele ajab mul paariks päevaks seksiisu ära. Aga inimesi on erinevaid, süüakse ju sitta ka, vabandage väljendust. See video kummitab mind siiani vahest, mida netis nägin.
˅ näita rohkem ˅