Foorum
2010-02-08 23:55
Yks ammune unistus oleks kohata naist, kel lisaks tavapärasemates kohtades olevatele rõngastele, oleks ka intiimsetes piirkondades mõni ehe... Niburõngad on vist juba pisut levima hakanud, aga altpoolt vist väga ei kiputa end augustama
˅ näita rohkem ˅
2010-02-09 11:45
. Jah, hea mõte - lööd mokad rõngaid täis, pistad paela läbi ja tõmbad kokku nagu ketsi ...
˅ näita rohkem ˅
2010-02-09 11:47
ja kui läheb umbsõlme
˅ näita rohkem ˅
2010-02-09 11:56
No siis jannn harutab hammastega lahti
˅ näita rohkem ˅
2010-02-09 12:19
Siin saidil ju küll selliseid naisi, kellel ehted ka intiimpiirkonnas!
˅ näita rohkem ˅
2010-02-09 18:07
On jah, sellepärast jannni kallal ilgumegi.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-09 18:37
Üks ju koguni nädala vip
˅ näita rohkem ˅
2010-02-10 05:48


Ilkuge ilkuge! Tõsi ta on, et kirjutasin vaid oma fantaasiast, mis mind erutab... Ja täiesti õigesse kohta ka, "Seksuaalfantaasiate" foorumisse, mistõttu ma väga selle ilkumise põhjus(t)est aru ei saa... aga... kui see teile pinget ning rahuldust pakub, laske sydamerahus edasi, mind see ei häiri absoluutselt, pigem lõbustab

Aga vastuseks selle, et siin saidil selliste ehetega naisi kyllalt... On kyll jah, siin saidil väga palju ka ilma nende eheteta naisi, kuid olgem ausad, see sait ei ole ammu enam tutvumiskeskkond, pigem täiskasvanutele mõeldud rate.ee! Olete ju isegi tähele pannud, kui paljudel naiskasutajatel on ankeeti märkitud, et ei tutvu või tutvutakse vaid naistega või siis otsitakse sponsorit...
Ning kui leidagi mõni selline ankeet, kus tõesti on märgitud, et soovitakse tutvuda, misjärel saata tollele kasutajale kirjake, siis vastust võibki ootama jääda... Seega suht ei näe mingit erilist mõtet oma energiat kulutada, kirjutamaks ja saatmaks kirju, millele vastuseid ei tule
˅ näita rohkem ˅
2010-02-10 11:19
Jannn,oled siin lehel juba algusest peale ja kas sa tahad öelda,et pole siit kellegagi nende aastate jooksul tutvunud?Äkki ongi viga hoopis sinus ja sinu suhtumises.mina igatahes olen siit leidnud vägapalju toredaid inimesi
˅ näita rohkem ˅
2010-02-10 12:10
Jannn sinu jutust kajab trotsi. Mina ei saa kül kurta, et vastuseid ei tule.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-10 16:30
Trotsi? Hmm, ei seda mitte...
Ja olen ikka tutvunud ja ka kohtunud väga vahvate inimestega... Kuid seda pigem siiski saidi algusaegadel Aga egas ma nuta ega vingu, elu läheb ikka edasi
˅ näita rohkem ˅